Kozmetika s kyselinou hyalurónovou - enzýmový peeling alebo koncentrát s vápnikom v ampulkách

Kozmetika s kyselinou hyalurónovou - enzýmový peeling alebo koncentrát s vápnikom v ampulkách

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 5,50 do 29,99

2x kúpené

Zbohom vrásky!

Ak túžite po krásnej pleti bez vrások, nemusíte hneď navštevovať plastického chirurga. Vyskúšajte kvalitnú kozmetiku Wellmaxx, ktorú používajú aj v kozmetických salónoch a uvidíte, aké zázraky spraví s vašou pleťou. Obsahuje zázračnú kyselinu hyalurónovú v podobe koncentrátu v ampulkách alebo enzýmovému peelingu, ktoré sa postarajú o váš omladený vzhľad. Vaša pleť bude opäť žiarivá, svieža a bez vrások.

V skratke

 • zľava na kozmetiku s kyselinou hyalurónovou
 • na výber enzýmový peeling a koncentrát s vápnikom
 • na výber výhodné balenie 5 alebo 30 ampuliek
 • luxusná kozmetika vhodná aj pre kozmetické salóny
 • vyhladzuje vidteľné vrásky, vyživuje a osviežuje pleť

 

Platnosť kupónu

do 15.01. 2016

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude odoslaný automaticky do 7 - 10 pracovných dní od zakúpenia kupónu (doručenie kuriérom)
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 3 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov
 • v prípade záujmu o zaslanie tovaru do Vianoc je nutné zakúpiť si kupón do 11.12.2015
 • pri úhrade bankovým prevodom odporúčame vykonať platbu do 9.12.2015

Poskytovateľ

Kingray

Ružová 728/2
050 01 Revúca
0918 988 998
0907 173 910
info@kingray.eu

V cene kupónu za 5,50 € je zahrnuté:

 • enzýmový peeling, ampulky 5 x 2 ml

 

V cene kupónu za 6,60 € je zahrnuté:​

 • koncentrát s hyalurónom a vápnikom, ampulky 5 x 2 ml

 

V cene kupónu za 29,99 € je zahrnuté:​

 • koncentrát s hyalurónom a vápnikom, ampulky 30 x 2 ml 


Pomocou prípravkov na ošetrovanie pleti Wellmaxx® pomôžete svojej pokožke dlho si zachovávať vlhkosť, pevnosť a pružnosť.

Naša pokožka s pribúdajúcim vekom stráca svoju napätosť a pružnosť. Platí, že treba opravovať už jestvujúce vrásky a paralelne s tým predchádzať tvorbe nových vrások. Príčinou je preukázateľné znižovanie podielu zložky pokožky - kyseliny hyalurónovej. S pribúdajúcim vekom tak zreteľne klesá obsah kyseliny hyalurónovej, že väzivová matrica zmenšuje svoj objem. Iba vtedy, ak si pokožka dokáže uchovávať dostatočnú vlhkosť, je vypodložená zvnútra.

 

Wellmaxx enzýmový peeling v ampulkách
Peeling odstraňuje nečistoty a póry do hĺbky bez trenia a dráždenia pokožky.  Odstraňuje sa odumretá a zhrubnutá pokožka. Peeling neobsahuje kyselinu hyaluronovú ale aktívne enzýmy.
Aplikácia: Naneste na pleť čistými rukami, jemne vmasírujte a následne nechajte pôsobiť 5 - 15 minút. Odstráňte vlhkým tampónikom.
 

 

Wellmaxx Hyaluron + vápnik - koncentrát pre optimalizácíu pleti

Vyvinutý ako power-koncentrát obsahuje ošetrujúci prípravok z vysokomolekulárnej a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a vápnik.
Má tieto  účinky: výrazné jemné vrásky na vysušenej pleti pôsobia vyhladene akoby boli vyplnené a zreteľne zjemnené. Tento maximálny prívod vlhkosti by sa mal stať každodenným rituálom starostlivosti o pleť. 

Obsah ampulky vylejte na kozmetický tampón a aplikujte na vyčistenú pleť. Pre urýchlený účinok, pred plesom alebo fotením, používajte jednu ampulku ráno a jednu ampulku večer po dobu 1-2 týždňov. Pre optimálny účinok používajte jednu ampulku denne,  ráno alebo večer, po dobu 1-2 týždňov. Ideálna je kombinácia s inými kozmetickými výrobkami z rady Wellmaxx Hyaluron

 


Produkty pre maximálnu starostlivosť o pleť vyvinula spoločnosť Wellmaxx s postupom pre dôsledné ošetrovanie pleti:


Použitie ampuliek:
Pred otvorením ampulku dobre pretrepte. Len na vonkajšie použitie. Skôr než ampulku otvoríte, klopkajte nechtom tak dlho na hlavičku ampulky, až kvapky pretečú cez hrdlo do ampulky. Nájdite čiarku na tenkej časti hrdla ampulky. Vyrytá čiarka označuje miesto na zlomenie ampulky. V jednej ruke držte spodnú časť ampulky, do druhej ruky si zoberte kozmetický tampón na čistenie pleti a uchopte hrdlo ampulky tampónom. Zatlačte na tenkú časť hrdla ampulky smerom odseba a dozadu. Opatrne odhoďte hornú časť ampulky do koša. Obsah ampulky vylejte na kozmetický tampón a aplikujte na vyčistenú pleť.
 

Rada Hyaluron Premium Treatment Professional s obsahom kyseliny hyalurónovej je vhodná i do kozmetických salónov.