Vzdelávacia online sústava pre rýchle vedomosti cez mobil, počítač či tablet - angličtina, nemčina, technika, svet či dejiny

Vzdelávacia online sústava pre rýchle vedomosti cez mobil, počítač či tablet - angličtina, nemčina, technika, svet či dejiny

Táto ponuka má 7 variantov.

cena od 3,29 do 4,99

27x kúpené

Doplňte si vedomosti rýchlo a z pohodlia domova!

Vzdelávať sa treba neustále a celý život! Ak ste aj vy vždy hladní po informáciách a nových poznatkoch, s touto skvelou vzdelávacou online sústavou s mnohými tematickými okruhmi si rozšírite rozhľad a obzory nielen vy, ale i vaše ratolesti. Vyberajte z jazykov, dejín, techniky, školy alebo spoznajte magickú Prahu! Videosekvencie si môžete prehrávať z mobilu, počítača či tabletu bez časových obmedzení. Už žiadne suchopárne bifľovanie. Všetko príjemne, pohodlne, ústretovo a rýchlo!

 

V skratke

 • zľava na vzdelávaciu online sústavu s rôznymi oblasťami
 • vyberte si z okruhov angličtina, nemčina, škola, dejiny, technika, svet či historická Praha
 • všetko v českom jazyku
 • žiadne časové obmedzenia a doplatky
 • okamžité informácie cez počítač, tablet či mobil
 • doručenie ihneď

 

Platnosť kupónu

do 10.11. 2015

Podmienky

 • po zakúpení kupónu je potrebná objednávka cez e-mail jnsjns@volny.cz, uveďte kontaktné údaje, kód kupónu a presný názov produktu
 • počkajte na potvrdzujúci e-mail
 • dodanie online prostredníctvom e-mailu do 48 hodín od objednávky
 • množstvo kupónov nie je limitované

V cene kupónu za 3,29 € je zahrnuté:

 • Dejiny, Stavby a Technika

 

V cene kupónu za 3,49 € je zahrnuté:

 • Svet

alebo

 • To najlepšie z Prahy

 

V cene kupónu za 4,69 € je zahrnuté:

 • Báječná škola

 

V cene kupónu za 4,99 € je zahrnuté:

 • Zlatá Angličtina

alebo

 • Zlatá Nemčina

alebo

 • The Best of Prague

 

Dejiny, Stavby a Technika

Informácie a nové poznatky z oblastí: Pravek a dinosauri - Staroveký Egypt - Staroveké Grécko - Románske umenie - Gotika - Renesancia - Barokové maľby - Rokoko - špičkové práce najväčších impresionistov - historické lietadlá a bojové lietadlá - historické motocykly - udivujúce motory a stroje - staré i nové lokomotívy - najzaujímavejšie parné vlaky - najimpozantnejšie vozidlá. K tomu ešte viac než stovka priamych linkov do neverejných sektorov YouTube ako bonus.

Svet

Živá encyklopédia planéty. Tisíc perfektných záberov v špičkovej kvalite. Desiatky multimediálnych galérii a množstvo filmových klipov. Benátky - havajské ostrovy - Jeruzalem - Francúzsko - Las Vegas - Ohnivé údolie - Národný park Yosemite - Údolie smrti - Grand Canyon rieky Colorado - Monument Valley - Kaňón Bryce - Národný park Zion - New York - Paríž - Rím - Rodos - Španielsko - Gibraltar - Vatikán - Viedeň - Ostrovy Pacifiku a omnoho viac. K tomu ešte viac než stovka priamych linkov do neverejných sektorov YouTube ako bonus.

To najlepšie z Prahy

Obsahuje 60 min. a ďalej 380 špičkových fotografií, elektronickú knihu typu "flip book" s obsahom i registrom a reálnym efektom listovania, obrazovú a hudobnú galériu, ktorá približuje najdôležitejšie pražské pamiatky a monumenty. K tomu súkromný YouTube register s 54 filmovými klipmi v záberovej a technickej kvalite. Historická Praha stokrát inak a pritom stále úžasná a podmanivá. 

 

 

Báječná škola

Neuveriteľná ľahkosť objasnenia a pochopenia. Okamžite a natrvalo zafixujete nové znalosti. Vysvetlite svojim deťom čokoľvek už za pár minút. Okamžité vyhľadanie a spustenie na jeden klik. Tento unikátny kompletný produkt obsahuje mimo iných: matematiku, fyziku, chémiu, 2000 najpoužívanejších slov školskej angličtiny a nemčiny, gramatika a lekcie, herné testy, školské čítanky. 

Zlatá angličtina alebo Zlatá nemčina

Najväčšia a najrýchlejšia angličtina, akú si môžete predstaviť. Najzábavnejšie a najúčinnejšie jazykové vzdelanie. Pre všetky stupne pokročilosti a vekové kategórie. 30 000 výrazov, obratov, vazieb nahovorených rodenými hovoriacimi. Cez 1000 cvičení a testov, desiatky hier. Absolútna voliteľnosť miesta, času a spôsobu platformy. 

 

 

The Best of Prague

Medzinárodná mutácia titulu "To najlepšie z Prahy" v angličtine - má identický obsah a ešte omnoho viac. Obsahuje mobilného multimediálneho sprievodcu v angličtine pre každý tablet či mobil bez rozdielu typu a platformy. Prevedie vás cez historické centrum za 4-6 hodín. K tomu multimediálna show v 6 svetových jazykoch ako bonus.

Vhodné pre Win, Android i iOS.

Viac informácií na webe poskytovateľa.