Doby Tatry 2019 - zdolaj 6 tatranských vrcholov alebo pomôž Tatrám príspevkom

Táto ponuka má 4 varianty.

37super prispievateľov

Trúfaš si zdolať tatranské vrcholy? Alebo chceš aspoň podporiť výsadbu stromov v Tatrách a ich očistu od odpadkov?

Máte radi aktívny pohyb, prírodu, čerstvý vzduch a nádherné výhľady? Ak ste aspoň na jednu z týchto možností odpovedali áno, tak máme pre vás dve trošku nevšedné, ale o to zaujímavejšie ponuky:

Tým športovejšie založeným, do turistiky a do našich Tatier záľubeným, zdieľame túto výzvu. Vystúp aspoň na jeden zo šiestich tatranských štítov. Najlepšie na všetkých 6 vybraných. No a ostatní, ktorí si buď na takéto méty netrúfajú, alebo v tom čase z akéhokoľvek dôvodu nebudú môcť dosahovať vrcholy (mama ma nepustí, zlomil som si nohu, budem po opici, z výšok sa mi točí hlava alebo práve vtedy sa mi tri mesiace vkuse nebude chcieť :), prípadne akékoľvek naozaj seriózne dôvody... môžu prispieť aspoň svojim malým príspevkom. Peniaze z prvého aj druhého poputujú na výsadbu stromov v Tatrách, resp. na vyzbieranie odpadkov.

Pridajte sa k nám a podporte dobrú vec! Bližšie info na www.dobytatry.sk

 

Prečo sme sa rozhodli podporiť túto akciu a sprostredkovať ju aj vám? 

Lebo si myslíme, že DOBY TATRY 2019 je výborný nápad, spája turistiku a obdivovanie našej krásnej prírody s ekológiou a celá táto aktivita sa nám veľmi páči. Až tak, že sme sa aj my v ZaMenej.sk do nej zapojili - či už súkromne príhlásením sa a zaplatením štartovného alebo aspoň podporením podujatia.

V skratke

 • spojenie pohybu a podpory našim Tatrám
 • výzva, ktorú je ťažké odmietnuť  
 • možnosť podporiť aj domu z gauča ;)
 • za váš príspevok budú vysádzané stromy a vyzbierané odpadky
 • všetci, ktorí sa akcia zúčastnia osobne dostanú za svoje štartovné aj tričko a ďalšie darčeky
 • úspešní pokoritelia všetkých šiestich vrcholov získajú špeciálnu medajlu tohto podujatia
 • pri zakúpení štartovného cez náš portál, získate ako bonus 10% sumy vo forme kreditu
 • popri zdolávaní vrcholom môžete získať aj ďalšie zaujímavé ceny
 • traja z vás, ktorí sa zapojíte v tejto našej akcii cez náš portál (bez ohľadu na to ktorý typ kupónu si zakúpia) získajú stieraciu mapu Tatier, ktorá je našou čerstvou novinkou!

 

Platnosť kupónu

do 30.08. 2019

Podmienky

 • pokiaľ si objednáte kupón v hodnote 20 €, je potrebné zadať údaje na registráciu: číslo kupónu, vaše meno, priezvisko, adresu, telefónne číslo, veľkosť trička a typ trička: dámske/pánske na info@dobytatry.sk, do 48 hodín budete na základe týchto údajov zaregistrovaní, o čom vám príde potvrdzujúci e-mail
 • registrácia so štartovným je možná do 30.6.2019, po tomto termíne už bude možné prispieť len finančnou podporou
 • v prípade, že na akciu pošlete len svoj príspevok a akcie sa osobne nezúčastníte, stačí len zakúpiť vybraný kupón/kupóny, my celú vyzbieranú sumu pošlete na podporu akcie DobyTatry 2019
 • želáme účastníkom dobré počasie a Tatrám len vzorných turistov
 • Vidíme sa na tatranských vrcholoch! 

Poskytovateľ

info@dobytatry.sk

v spolupráci so ZaMenej.sk

 

 

V našej akcii máte možnosť objednať si 4 typy kupónov:

1. Kupón - 20 eurové štartovné - aktívne sa zapojenie do akcie Doby Tatry, kde v období od 1.7 do 30.9.2019, môžete v ľubovoľnom čase a v ľubovoľnom poradí zdolávať vybrané štíty.

Vybrali sme pre teba top 6 dostupných štítov vo Vysokých Tatrách a tvojou úlohou je zdolať ich, odfotiť sa na nich a fotku nám nahrať na web www.dobytatry.sk. Všetko to musíš stihnúť v období od 1. 7. 2019 do 30. 9. 2019, takže sa na to priprav, lebo toto leto prežiješ naplno! S kondíciou si nerob starosti ;)

 

2. Kupón - 1 eurový príspevok na akciu

3. Kupón - 5 eurový príspevok na akciu

4. Kupón - 10 eurový príspevok na akciu

(kupóny možno aj ľubovoľne kombinovať, resp. združovať)