Sports Complex na podporu fyzickej výkonnosti - akcia 3+1 GRÁTIS!

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 8,99 do 26,99

1x kúpené
Patagonia Forest: Sports Complex na podporu fyzickej výkonnosti (60 tabliet) 64%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,90€

(u vás za 5 dní od úhrady)

Lepší výkon pre každého

Hľadáte nejaký šikovný trik, ktorý vám pomôže pri športovaní? Niečo, čo zlepší kondičku, zvýši fyzickú výkonnosť, podporí odolnosť organizmu? Sports Complex je pre vás to pravé! Výživový doplnok je určený špeciálne pre športovcov - aktívnych aj rekreačných, pre bežcov, cyklistov i fitness nadšencov. Obsahuje horčík, kreatín, vitamíny B a D. Zvyšuje fyzickú zdatnosť a pomáha pri regenerácii po tréningu. Dodajte svojmu telu extra dávku živín pri športe!

Využite super akciu 3 balenia + 1 GRÁTIS!

 

V skratke

  • zľava na doplnok výživy Sports Complex
  • balenie 60 tabliet
  • vhodný pre aktívnych aj rekreačných športovcov
  • s obsahom kreatínu, horčíka, zinku, vitamínov B a D
  • pri kúpe troch balení získate jedno ďalšie balenie grátis!

Platnosť kupónu

do 30.06. 2020

V cene kupónu za 8,99 € je zahrnuté:

  • Sports Complex (60 tabliet)

 

V cene kupónu za 26,99 € je zahrnuté:

  • 3x Sports Complex (60 tabliet) + 1 balenie ZADARMO

 

Sports Complex

Ideálny športový doplnok pre aktívnych aj rekreačných športovcov na zvýšenie fyzickej výkonnosti. Vhodný na každodenné použitie.  

Určený pre rôzne typy športov - kolektívne aj individuálne. Pre aktívnych či menej aktívnych bežcov, cyklistov, plavcov, pre silové športy, fitness, posilňovnanie. Dodáva fyzickú podporu a zlepšuje fyzickú zdatnosť, odolnosť organizmu a pomáha lepšie regenerovať tela po tréningu. 

Zloženie: Kreatín monohydrát 500 mg, Horčík citrát 62,5 mg, Zinok citrát 5,2 mg, Vitamín B5 ako D-kalcium-pantotenát 5 mg,Vitamín D3 ako cholekalciferol 8,33 mcg, Vitamín B5 - D-kalcium-pantotenát 5 mg, Vitamín D3  cholekalciferol 8,33 mcg, Vitamín B6 ako pyridoxín 1,17 mg, želatínové kapsuly (farbivá Čierny oxid železitý E172, oxid titaničitý E171, žltý oxid železitý E172, červený oxid železitý E172, Azorubín E122) stearát horečnatý

Neobsahuje:  sladidlá, škrob, mlieko, laktózu, sóju, lepok, pšenicu, kvasnice.

Dávkovanie: 1 - 2 kapsule denne zapiť pohárom čistej vody.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Tehotné a dojčiace ženy a osoby užívajúci lieky na predpis by sa mali poradiť s lekárom pred použitím tohto produktu. Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov.