Vstupenka na predstavenie divadla Teatro Wüstenrot v Bratislave podľa vlastného výberu

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 4,90 do 22,90

6x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás za 1 pracovný deň)

Slovenská pošta

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás do 2 pracovných dní)

Zásielkovňa

1,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(osobný odber nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Kultúrny zážitok, na ktorý len tak nezabudnete

Život divadelnej postavy nie je nič moc - samé peripetie, kolízie, zvraty či krízy. Našťastie, z pohodlia divadelného sedadla ide o zaujímavé prvky, ktoré budete sledovať so zatajeným dychom a niekedy i slzami v očiach. Najčastejšie slzami smiechu, pretože repertoár divadla Teatro Wüstenrot ponúka hlavne úspešné a overené komédie ako Šialené nožničky, Mandarínková izba, Lordi alebo Podfuk. Ak máte radi muzikály určite si prídete na svoje počas predstavenie Frida - maľovať a milovať o legendárnej mexickej maliarke. Využite skvelú akciu pre všetkých milovníkov dobrej zábavy a zoberte niekoho, na kom vám záleží na nezabudnuteľné divadelné predstavenie.

V skratke

 • zľava na vstupenku na predstavenia divadla Teatro Wüstenrot 
 • úspešné komédie ako Šialené nožničky, Lordi, Mandarínková izba či muzikál Frida - Maľovať a milovať
 • na výber i výhodné balíky s viacerými vstupenkami
 • známi slovenskí herci
 • skvelý tip na darček

Platnosť kupónu

do 30.06. 2017

Výhody Tovaru Extra

 • tovar z tejto ponuky je expedovaný priamo zo skladu ZaMenej.sk
 • garantujeme vašu spokojnosť
 • tovar pri balení kontrolujeme, odosielame ho nepoškodený
 • 2-ročná záruka a 14 dní na vrátenie
 • kupóny slúžia len ako potvrdenie o úhrade, nie je nutné ich tlačiť ani posielať
 • možnosť nakombinovať produkty z celej sekcie Tovar EXTRA a získať poštovné zdarma

Podmienky

 • pri zakúpení jednej vstupenky v pokladni Teatro Wüstenrot a predložení špeciálneho "kupónu 1+1" dostane zákazník druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zdarma
 • nutnosť vymeniť kupón ZaMenej.sk za špeciálny kupón 1+1 - vymeniť si ho môžete ihneď po doručení v Bratislave na Dunajskej 4 (Po - Pia: 9:00 - 17:00 hod.) do 31.5.2017
 • v prípade voľby "zaslanie poštou" dodatočnú objednávku už nemusíte vykonávať, vstupenka vám bude automaticky zaslaná na vami uvedenú adresu, poštovné a balné v rámci SR 0,90 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na neobmedzený počet kupónov
 • akcia platí na všetky divadelné predstavenia do 30.6.2017 z produkcie GEDUR okrem premiér v divadelnej sále Teatro Wüstenrot ​
 • neplatí na predstavenia vo Veľkej sále Istropolisu a na tie, pri ktorých je v programe divadla napísané "Neplatia zľavové kupóny"
 • predaj vstupeniek je podmienený voľnou kapacitou divadla

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk

V cene kupónu za 4,90 € je zahrnuté:

 • 1 x špeciálny kupón "1+1 zadarmo" na predstavenie divadla Teatro Wüstenrot podľa vlastného výberu, s ktorým získate pri nákupe jednej vstupenky druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zadarmo 

V cene kupónu za 24,90 € je zahrnuté:

 • 6 x špeciálny kupón "1+1 zadarmo" na predstavenie divadla Teatro Wüstenrot podľa vlastného výberu, s ktorým získate pri nákupe jednej vstupenky druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zadarmo 

 

Pri zakúpení jednej vstupenky v pokladni Teatro Wüstenrot a predložení špeciálneho kupónu 1+1 kupónu dostane zákazník druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zdarma.

Akcia platí na všetky divadelné predstavenia do 30.06.2017 z produkcie GEDUR okrem premiér v divadelnej sále Teatro Wüstenrot. Neplatí na predstavenia vo Veľkej sále Istropolisu a na tie, pri ktorých je v programe divadla napísané "Neplatia zľavové kupóny".

 

Frida - Maľovať a milovať

Frida je muzikál s pôvodnou tvorbou hudobného skladateľa Rudolfa Geriho a spisovateľa, autora libreta a textov piesní Daniela Heviera, v réžii Karola Vosátka. Životný príbeh legendárnej mexickej maliarky Fridy Kahlo je plný vášne, lásky, humoru, podmanivej hudby, hýrivých kostýmov a tanca. Prežite ho s nami na vlastnej koži. 

Život a dielo excentrickej maliarky Fridy Kahlo a jej životného partnera Diega Riveru sú pre univerzálnosť posolstva príťažlivé aj pre našu dobu.  Autori tohto diela sa sústredili sa na hĺbku myšlienok a vnútorné posolstvo, ktoré bolo základným obsahom aj oscarového filmu Frida Kahlo s očarujúcou Salmou Hayek. V nádherných farebných kostýmoch, sólisti a tanečníci na fantastickú hudbu so živým orchestrom Vám predvedú oslavu neskrotného života jednej z najvýznamnejších maliarok 20. storočia.

Hrajú: Katarína Ivanková, Tomáš Palonder, Mirka Partlová, Natália Puklušová, Marcel Ochránek, Jakub Ružička

 

Šialené nožničky

Detektívna komédia, výnimočný hit svetových javísk. Kadernícky salón „Šialené nožničky“, ktoré vedie majster hrebeňov – a samozrejme aj nožničiek – Tony Kulma, má exkluzívnu klientelu a teší sa veľkej obľube u zákazníkov. Vysoko profesionálne renomé je náhle ohrozené. Vo vedľajšom byte - susediacom so salónom - sa nečakane udeje vražda... Podozriví sú rovnako zamestnanci kaderníctva, ako aj jeho návštevníci. Vyšetrovania sa chopí polícia a... diváci.

Hrajú: Peter Kočiš/Marcel Ochránek, Karin Olasová, Dušan Szabo, Marek Majeský a ďalší. Réžia: Svetozár Sprušanský.

 

Mandarínková izba

Komédia plná francúzskeho espritu a šarmu ponúka zaujímavé príbehy ľudí vo vtipných, krátkych jednoaktovkách s prekvapivým, niekedy priam detektívnym záverom. Štyria herci sa v nich prevteľujú do viacerých postáv a osudov. Všetky sa odohrávajú v malom parížskom hotelíku a v záhadnej izbe, zvanej mandarínková, ktorá má svoj vlastný príbeh.

Hrajú: Zuzana Tlučková, Maroš Kramár, Pavol Topoľský, Bibiana Ondrejková.

 

Podfuk

Hudobná komédia PODFUK veselým spôsobom odhaľuje nedostatky ľudských charakterov a bravúrne kľučkovanie lásky medzi pravdou a klamstvom, strachom a odvahou, zradou a odpustením. Banálnym klamstvom príde unudená domáca panička o svojho milovaného manžela  a za pomoci  vynaliezavých priateľov rozohrá hru na jeho opätovné získanie. Dobre myslený „podvodík“ sa mení v gordický uzol konšpiračných klamstiev, ktorý dokáže rozuzliť len ťažko vysloviteľná pravda a neutíchajúca láska... Zdanlivá improvizácia hlavných protagonistov vytvára tie najbizarnejšie situácie, ktoré je lepšie viackrát vidieť ako raz zažiť... Skvelé herecké výkony a divadelná hudba členov skupin Hex a Le Payaco vytvarajú z tohto predstavenia ojedinelé dielko.

Hrajú: Marek Majeský, Marián Labuda ml., Andrea Kvašňovská, Dagmar Bruckmayerová, Dorota Letenajová v alt. Andrea Kulasová , Nikita Slovák

 

Lordi

Podkladom neodolateľnej komédie Lordi bola korešpondencia O. Wildea a R. Rossea, ktorú si vymieňali po Wildeovom prepustení z väzenia, kým žil v Paríži pod menom Sebastian Melmoth. V tejto korešpondencii bola už načrtnutá dejová osnova hry, charaktery jednotlivých lordov a čiastočne aj dialógy. Kreativne dotvorený príbeh rozvíja dejovú líniu a dialógy a posúva hru do jej finálnej podoby. Hlavné postavy tejto salónnej, ľahko škandálnej komédie sú traja "roztopašní" LORDI, ktorí tajne hrajú hru s jasnými, i keď trochu pochybnými pravidlami. Na utajených klubových schôdzkach si totiž navzájom rozdeľujú dámy a za sexuálne úspechy či neúspechy s nimi si prideľujú červené alebo čierne body. Jedného dňa sa však pravidlá škandalóznej hry neľútostne obrátia proti nim. Veselá inscenácia je výsmechom mužskej ješitnosti, dvojitej morálky, no na druhej aj oslavou pevného priateľstva, ktoré vydrží i tie najťažšie skúšky.

Hrajú: Maroš Kramár, Jozef Vajda, Peter Šimun

 

Zlatá Baňa

Skvelá komédia, ktorá sa odohráva v prostredí súkromnej kliniky plastickej chirurgie. Kladie aktuálne otázky - napr. čo všetko sú ľudia ochotní podstúpiť za peniaze? V dnešnej dobe sú rôzne možnosti ako si dobre a rýchlo zarobiť. Ale čo keby váš najlepší priateľ/priateľka prišla s bizarnou ponukou, ktorá vyráža dych, no zároveň sa ťažko odmieta?

Hrajú: Andrea Karnasová, Andrea Profantová, Marek Majeský, Marián Labuda ml.

 

Zdeněk Troška

Zábavná talkshow režiséra a scenáristu Zdeňka Trošku. Režisér známych komédii Slunce, seno vás príjemne zabaví

 

Hľadá sa nový manžel

Komédia prevlekov plná originálnych nápadov a gagov pobaví a rozosmeje divákov každej generácie.

Hrajú: Zuzana Tlučková, Jožo Pročko, Marián Labuda ml.

 

Darček

Spoločne nazrieme do života jedného manželského páru v období Vianoc. V hre účinkuje herečka a speváčka Andrea Profantová-Zimányová a herec, moderátor a zabávač Jozef Pročko.

 

Minipárty

Humor a improvizovaná zábava priamo pred vašimi očami s Karlom Šípom a Josefom Náhlovský.

 

Halina Pawlowská

Prvá dáma talk show predvedie svoj program s názvom Banánová Veľryba

 

The Backwards

Najlepšia Beatles show na svete. Príďte zažiť úžasnú atmosféru a vypočuť si nestarnúce hity jednej z najlegendárnejších skupín na svete.

 

Semafór - Smích a písničky

Jedinečný koncert je ohliadnutím sa za zlatou érou Semaforu s humorom a najobľúbenejší.

Účinkujú: Jiří Suchý, Jitka Molavcová a orchester divadla Semafor pod vedením Jiřího Slobody

 

Viac o predstaveniach si môžete prečítať priamo na webovej stránke divadla.

 

Teatro Wüstenrot - Bratislavské hudobné divadlo

V roku 2004 vzniklo v spolupráci s finančnou skupinou Wüstenrot vynovené Teatro Wüstenrot, ktoré rozšírilo svoju programovú štruktúru o detské a mládežnícke programy, o hudobné večery, hosťovanie divadiel... Tento mimoriadne atraktívny plne klimatizovaný divadelný priestor s odstupňovaným hľadiskom v tvare arény s kapacitou 350 miest bol a je často využívaný na prezentáciu a obchodné prednášky mnohých spoločností s využitím tlmočníckeho zariadenia a veľkoplošnej projekcie. Výhodou tohto divadelného priestoru je, že sa nachádza v centre Bratislavy s dostatočným množstvom parkovacích miest (450).