Smiech a zábava pre vaše detí - 2 hodiny v detskom raji v Poprade

2x kúpené

Svet hier

Malé deti, malé starosti - veľké deti, veľké starosti. S Detským rajom Lienkovo nie sú žiadne starosti s deťmi, Dovoľte svojim drobcom vyblázniť sa v multifunkčnom dvojpodlažnom interiérovom ihrisku, ktoré je nabité atrakciami. Čaká tu na ne dvojšmykľavka s dopadom do guličkového bazéna, horizontálny roller s pichliačmi, tunel, prekážková hadia dráha a množstvo hračiek. Vy dospelí si zatiaľ vybavíte svoje záležitosti alebo sa občerstvíte v útulnej kaviarničke s vynikajúcou kávou a koláčikmi. Buďte efektívni a doprajte ten najlepšie strávený čas sebe aj deťom.

1 osoba 2hod

V skratke

  • zľava na 2 hodinový vstup do Detského raja Lienkovo v Poprade
  • multifunkčné dvojpodlažné interiérové ihrisko
  • dve zóny ihriska: pre deti do 3 rokov/ pre deti nad 3 roky
  • množstvo atrakcií - šmykľavka, tunel, prekážková dráha, detský kútik pre najmenších
  • sklenený most ponad hlavy rodičov
  • pre dospelých útulná kaviarnička so širokou ponukou

Platnosť kupónu

do 30.06. 2016

Podmienky

  • rezervácia nie je nutná - potrebné priniesť vytlačený kupón na prevádzku.

Poskytovateľ

Detský raj Lienkovo

 

Námestie sv. Egídia 25
05801 Poprad
 
telefón:
0903 234 585

V cene kupónu za 1,99 € je zahrnuté:

  • 1x vstup na 2 hodiny do Detského raja Lienkovo

 

 

Dieťa do jedného roka, rodičia a doprovod detí majú vstup zdarma. Rezervácia nie je nutná, stačí priniesť vytlačený kupón na prevádzku.

 

 

Detský raj Lienkovo

Detský raj Lienkovo Vám ponúka príjemné prostredie, kde so svojimi deťmi zažijete veľa smiechu, zábavy a radosti. Na svoje si prídu deti každého veku a aj tí najmenší ale aj rodičia alebo starí rodičia.

 

 

Pre deti je pripravené multifunkčné dvojpodlažné ihrisko s prekážkami, dvojšmykľavka s pristátím v guličkovom bazéne s 6500 guličkami, horizontálny roller s pichliačmi, plastový tunel, prekážková hadia dráha, presklený most ponad hlavy rodičov,  detský kútik s bazénom a guličkami pre tých najmenších a množstvo iných hračiek. Detské ihrisko je rozdelené na zónu pre deti do 3 rokov a zónu pre deti nad 3 roky.

 

 

Mysleli sme aj na dospelákov a rodičov a aj vy si môžete vychutnať chvíľku iba pre seba. V našej kaviarničke Vám ponúkame výbornú kávu, osviežujúce milkshake, teplú čokoládu, džúsy a zákusky. Využite čas pre seba a v kľude si prečítajte noviny, časopisy alebo využite naše bezplatné pripojenie na WIFI.