2 hodiny plné hier a zábavy pre vaše deti v detskom raji v Poprade

17x kúpené

Plávanie medzi 3000 guličkami

Plastový tunel, presklený most, prekážková dráha... Reč nie je o nekonečnom príbehu našich diaľnic ale o novootvorenom Detskom raji Lienkovo v Poprade. Pripravte pre vašich najmenších dve hodiny plné hier, atrakcií a radostného smiechu. Dovoľte svojim drobcom vyblázniť sa v multifunkčnom dvojpodlažnom interiérovom ihrisku, ktoré je nabité atrakciami. Čaká tu na ne dvojšmykľavka s dopadom do guličkového bazéna, horizontálny roller s pichliačmi, tunel, prekážková hadia dráha a množstvo hračiek. Pre dospelých je pripravená útulná kaviarnička s výbornou kávou a zákuskami. Pripravte ten najlepšie strávený čas sebe aj vašim deťom!

1 osoba 2hod

V skratke

  • zľava na 2 hodinový vstup do Detského raja Lienkovo v Poprade
  • multifunkčné dvojpodlažné interiérové ihrisko
  • dve zóny ihriska: pre deti do 3 rokov/ pre deti nad 3 roky
  • množstvo atrakcií - šmykľavka, tunel, prekážková dráha, detský kútik pre najmenších
  • sklenený most ponad hlavy rodičov
  • pre dospelých útulná kaviarnička so širokou ponukou

Platnosť kupónu

do 30.06. 2016

Podmienky

  • rezervácia nie je nutná - potrebné priniesť vytlačený kupón na prevádzku.

Poskytovateľ

Detský raj Lienkovo

 

Námestie sv. Egídia 25
05801 Poprad
 
telefón:
0903 234 585

V cene kupónu za 1,99 € je zahrnuté:

  • 1x vstup na 2 hodiny do Detského raja Lienkovo

 

 

Dieťa do jedného roka, rodičia a doprovod detí majú vstup zdarma. Rezervácia nie je nutná, stačí priniesť vytlačený kupón na prevádzku.

 

 

Detský raj Lienkovo

Detský raj Lienkovo Vám ponúka príjemné prostredie, kde so svojimi deťmi zažijete veľa smiechu, zábavy a radosti. Na svoje si prídu deti každého veku a aj tí najmenší ale aj rodičia alebo starí rodičia.

 

 

Pre deti je pripravené multifunkčné dvojpodlažné ihrisko s prekážkami, dvojšmykľavka s pristátím v guličkovom bazéne s 6500 guličkami, horizontálny roller s pichliačmi, plastový tunel, prekážková hadia dráha, presklený most ponad hlavy rodičov,  detský kútik s bazénom a guličkami pre tých najmenších a množstvo iných hračiek. Detské ihrisko je rozdelené na zónu pre deti do 3 rokov a zónu pre deti nad 3 roky.

 

 

Mysleli sme aj na dospelákov a rodičov a aj vy si môžete vychutnať chvíľku iba pre seba. V našej kaviarničke Vám ponúkame výbornú kávu, osviežujúce milkshake, teplú čokoládu, džúsy a zákusky. Využite čas pre seba a v kľude si prečítajte noviny, časopisy alebo využite naše bezplatné pripojenie na WIFI.