Exotický zájazd do Vietnamu a Kambodže na 16 dní so super zľavou až 150 €! LAST MINUTE!

4x kúpené

Niečo pre dobrodruhov...

Poznáte Vietnam len z vietnamského bistra či Vietnamcov na tržnici? Chyba! Vyberte sa za do exotickej juhovýchodnej Ázie a urobte si vlastný názor. Čaká vás luxusné dobrodružstvo, na ktorom sa naladíte na pulzujúcu vlnu Ho Či Minovho mesta, objavíte podzemný svet vietnamskej gerily, elegantné uličky Hanoja a precítite mágiu tajomného chrámu Angkor Watt. Bude to tých najlepších 16 dní roka 2017!

CK Victory Travel je cestovka s viac ako 15 ročnou tradíciou. Jej hlavným cieľom je ponúknuť "iný" spôsob dovolenkovania, ponúknuť niečo neobvyklé. Vymeniť pasívne leňošenie na plážach za aktívne trávenie času v exotických krajinách sveta. Pre viac info o CK Victory kliknite tu.

V ZaMenej.sk radi podporujeme cestovanie každého druhu, preto vám prinášame luxusný 16-dňový letecký zájazd do Kambodže a Vietnamu so zľavou vo výške 150 €. Stačí si zakúpiť kupón v hodnote symbolického 1 €, ktorý vás oprávňuje využiť tento zájazd len za cenu 1890 €. Počet miest na zájazde je však obmedzený a táto exkluzívna ponuka platí len pre najrýchlejších záujemcov!

Pôvodná cena zájazdu je 2040 €. Viac info nájdete na stránke zájazdu.

Už teraz sa môžete tešiť aj na ďalšie cestovateľské chuťovky so super zľavou! Onedlho balíme na Bali a do Kolumbie.
Hotel Letecky 3*, 4* Dospelá osoba

V skratke

  • zľava na zájazd do Kambodže a Vietnamu
  • Až štyri prelety v rámci Vietnamu, tri v základnej cene zájazdu, žiadne celonočné presuny!
  • Návšteva Kambodže v základnej cene zájazdu bez príplatku!
  • Nádherný zážitok z prírodného divu sveta Halong Bay z paluby lode
  • Hrobky vietnamských dynastií v mestečku Hue, koloniálna atmosféra mesta HOIAN
  • Tajomný a magický Angkor Wat, s prechodom cez hlavné mesto Kambodže – Phnom Penh, autentické dediny na jazere Tonlé Sap

Platnosť kupónu

do 24.04. 2017

Podmienky

  • po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia e-mailom na victory@victorytravel.sk, pri rezervácii prosím uveďte číslo a heslo kupónu
  • kupón vás oprávňuje využiť zájazd pre 1 osobu so zľavou vo výške 150 €
  • ​termín je potrebné si rezervovať v CK najneskôr do 24 hodín od nákupu, v opačnom prípade si vyhradzujeme právo voľné miesta na zájazde ponúknuť ďalším záujemcom
  • pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne

Poskytovateľ

Program Zájazdu:
1. – 4. deň:

Odlet z Viedne a prílet do najväčšieho mesta Vietnamu SAIGONU alias HO CHI MINHOVHO MESTA. Prehliadka mesta, nasávanie atmosféry, prehliadka múzea vojny a paláca zjednotenia či KATEDRÁLY NOTRE-DAME a historickej budovy pošty. Vydáme sa aj 30 km od mesta do až 200 km dlhých VOJENSKÝCH TUNELOV CU-CHI, jedného z najimpozantnejších pozostatkov Vietnamskej vojny (fakultatívny výlet), ktoré sú najlepším dôkazom o húževnatosti a odvahe Vietnamcov, s ktorou bojovali v tejto nerovnej (z hľadiska výzbroje) vojne. V prípade záujmu si môžeme zastrieľať zo samopalov či z guľometu. Vyberieme si zbrane ruské či tie americké? Odvážlivci môžu ochutnať rôzne špeciality ako čerstvo zabitú kobru alebo chutne pripraveného psa. Možnosť fakultatívneho výletu do DELTY RIEKY MEKONG, kde uvidíme typické osady vietnamských roľníkov. Pohľady, ktoré sa nám naskytnú, vtlačia do očí slzy dojatia nad krásou našej planéty.

5. – 6. deň:

Prelet do prímorského letoviska NHA TRANG. Ubytovanie v 4 hviezdičkovom hoteli blízko pláže, oddych na plážach s bielym pieskom, množstvo atrakcií, lietanie na padáku, vodné skútre a pod. Možnosť fakultatívneho výletu na lodi po blízkych ostrovoch, šnorchľovanie, dobrý obed a dobrá hudba.

7. – 8. deň:

Ranný prelet do mesta Danang, hodinová cesta do perly Vietnamskej architektúry, čarovného mesta HOIAN. Prehliadka mesta. Presun do sídla dynastií Nguyen, starobylého HUE. Tradične bolo toto mesto vietnamským náboženským, kultúrnym a vzdelanostným centrom. Za hlavné mesto bolo Hue považované v období 1802 – 1945. Navštívime HROBKY DYNASTIE NGUYEN, mestskú citadelu a iné pamiatky, ktoré tvoria súčasť svetového kultúrneho dedičstva pod záštitou UNESCO. Ubytovanie v príjemnom 4 hviezdičkovom hoteli v centre mesta.

9. – 11. deň:

Prelet do hlavného mesta VIETNAMU – HANOJA, ktoré je s populáciou 6,5-milióna druhým najväčším mestom Vietnamu. Ubytovanie v hoteli v centre mesta. Prehliadka mesta Hanoj. Návšteva najpozoruhodnejších pamiatok, HO CHI MINHOVO MAUZÓLEUM, námestie, pagoda na stračej nôžke, jazero HOAN QIEM a CHRÁM LITERATÚRY. Spleť malých uličiek s pravou ázijskou atmosférou, avšak skôr francúzskym šarmom, plné obchodíky s tým najrozličnejším tovarom či naozaj chutné pivo v nespočetnom množstve barov a krčmičiek, z ktorých mnohé sú umiestnené na strechách budov, váš zážitok nepochybne obohatí. Ubytovanie v starej štvrti mesta v blízkosti jazera Hoan Kiem, kde sa budeme po večeroch prechádzať ulicami tvoriacimi originálny pôdorys mesta Hanoj. Pôvodne ich vraj nebolo viac ako 36. Keďže mesto Hanoj nie je len politickým, ale i kultúrnym centrom krajiny, v podvečerných hodinách budeme mať možnosť navštíviť predstavenie typického tradičného bábkového divadla, ktorého scéna je postavená na vode. Fakultatívny výlet na jeden z prírodných divov sveta, Halong Bay. Tisíce ostrovčekov, vynárajúcich sa z morského dna, sa ako dračie zuby týčia nad hladinou mora. Večer voľno na nákup suvenírov v obchodíkoch starej štvrte, v ktorej budeme ubytovaní.

12. – 16. deň:

Prelet do hlavného mesta KAMBODŽE – PHNOM PENH. Prehliadka mesta – Phnom Penh je križovatkou ázijskej minulosti a budúcnosti, kde extrémne bohatstvo a chudoba sú každodennou realitou, kde nádej a zúfalstvo nikdy nestoja ďaleko od seba. Ubytovanie v Phnom Penh. Prejdeme sa centrom mesta po brehu rieky, navštívime okolie národného múzea a kráľovského paláca, ktoré vám vezmú dych svojou krásou, kým hororové scény z múzea TUOL SLENG vás nechajú lapať po vzduchu svojou hrôzou. Ranný presun do SIEM REAP. V závislosti od únavy možnosť absolvovať v poobednajších hodinách fakultatívny výlet – prehliadka dediny na jazere TONLE SAP na motorových lodičkách. Obraz chudoby bežných obyvateľov Kambodže, ktorý sa nám počas tejto jazdy naskytne, prekvapí aj skúsených cestovateľov krajinami tretieho sveta. Celodenná prehliadka chrámového komplexu ANGKOR WAT, ktorý sa na zoznam svetového dedičstva UNESCO zaradil v roku 1992. Komplex bol nominovaný na jeden z nových siedmich divov sveta. Z chrámov dýchajú storočia vyslovovaných modlitieb, ktoré umocňuje aróma vonných tyčiniek a sôch Budhu. Na nástenných reliéfoch ožívajú mytologické tanečnice apsáry. Človek si v nemom úžase uvedomí, aké výnimočné diela vie ľudstvo vytvoriť na oslavu Boha alebo bohov. Presun do BANGKOKU, a odlet do Európy.