Nádherne ilustrované detské knižky pod stromček

Nádherne ilustrované detské knižky pod stromček

Táto ponuka má 17 variantov.

cena od 2,50 do 9,50

102x kúpené
Zvieratká v prírode 45%
Dávno pradávno 41%
Za horami, za dolami 41%
Bol raz jeden kráľ 41%
Príbeh z Biblie 43%
Dobrý spasiteľ 50%
3D Chrobáčikovo 42%
Zázraky v prírode 42%
Veselé príbehy zo života škriatkov 37%
Úžasné stroje 35%
Veselá plastelína 39%
Najkrajší svet rozprávok 36%
Z rozprávky do rozprávky 37%
Tvorivé nápady 35%
Čarovné Vianoce 46%
Moje najmilšie rozprávky 47%
Rozprávky do postieľky 36%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,60€

(u vás do 2 pracovných dní)

Overená klasika pod vianočný stromček

Knižky sa veľmi dobe cítia zabalené pod vianočným stromčekom. Oveľa radšej však sú, keď si v nich deti listujú, čítajú či pozerajú obrázky. Venujte na Vianoce svojim malým ratolestiam hodnotný darček, ktorý ich zabaví, poučí a spríjemní nielen sviatočné prázdninové momenty. Nádherne ilustrované postavičky či zvieratká umožnia vašim deťom rozvíjať fantáziu, logiku či tvorivosť hravým spôsobom. Vianoce totiž nemusia byť len o tabletoch či smartfónoch - papierové knižky nikdy nevyjdú z módy a spoločné chvíle, ktoré strávite čítaním vám nenahradí žiadna technika. Urobte sviatky čarovnými vďaka výnimočným príbehom a ilustráciám!

V skratke

 • zľava na knihy pre deti
 • pre dievčatká aj chlapcov
 • rozvíjajú logiku, predstavivosť a tvorivosť
 • knihy vzdelávajú zábavným a hravým spôsobom
 • krásne ilustrácie
 • pre malých školákov i predškolákov
 • tip na darček pod stromček

Platnosť kupónu

do 25.12. 2016

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2,60 € bude automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov
 • pre doručenie do Vianoc je potrebné urobiť objednávku najneskôr do 15.12.2016

Poskytovateľ

Vydavateľstvo MATYS s.r.o.

 
Areál VÚZ, Račianska 71
Príjazd áut zo Sliačskej ulice
832 59 Bratislava
 
+421 2 556 423 97
+421 2 556 423 98
 

Hodnotenia zákazníkov

Vydavateľstvo MATYS, s.r.o.

Excelentné

4,54 z 5 (13x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (13 / 13)

 • 5
  9
 • 4
  2
 • 3
  2
 • 2
 • 1

Dávno pradávno

Táto kniha Vám prináša rozprávky pre najmenších. Vďaka mnohým spisovateľom sa zachovali pre ďalšie generácie detí. Navyše text je písaný veľkými písmenami, ktoré sú vhodné aj pre začínajúcich čitateľov. Čo však na tejto knihe zaujme na prvý pohľad, sú veselé celostránkové ilustrácie. (Medovníková chalúpka, Popoluška Sliepočka a zlatá lýra, Chlapček-Palček)

Počet strán: 48 strán, Väzba: pevná väzba, Rozmer: 216x300 mm

  

Za horami, za dolami...

Táto kniha Vám prináša rozprávky pre najmenších. Vďaka mnohým spisovateľom sa zachovali pre ďalšie generácie detí. Navyše text je písaný veľkými písmenami, ktoré sú vhodné aj pre začínajúcich čitateľov. Čo však na tejto knihe zaujme na prvý pohľad, sú veselé celostránkové ilustrácie. (Červená čiapočka, Snehulienka, Škaredé káčatko, Mauglí)

Počet strán: 48 strán, Väzba: pevná väzba, Rozmer: 216x300 mm

 

 

Príbeh z Biblie

Nechajte sa unášať čarovným príbehom z Biblie, ktorý vám rozpovie toto leporelo. Vnútri nájdete 24 adventných okienok. História narodenia Ježiša Krista je doplnená nádhernými obrázkami, vďaka ktorým sa táto knižka celkom isto stane neodmysliteľnou súčasťou vašich sviatočných dní.

Počet strán: 14 strán, Väzba: leporelo, Rozmer: 237x224 mm

   

Zázraky v prírode

Táto kniha vám poskytne vzrušujúce čítanie o neznámych, tajomných a nevysvetlených zaujímavostiach v prírode. Výstižné farebné ilustrácie, prekvapujúce poznatky o rastlinách, zvieratách a živote v moriach a oceánoch pútavo približujú správanie, pôsobenie a spolužitie veľkého množstva známych i neznámych rastlinných a živočíšnych druhov.

Počet strán: 195 strán, Väzba: pevná väzba, Rozmer: 185x257 mm

 

Úžasné stroje

Od obrovských bagrov k nadzvukovým lietadlám. Objavte to! Kniha Úžasné stroje je plná zázračných strojov z minulosti, súčasnosti, ale aj budúcnosti. Oboznámte sa podrobnejšie so svojimi obľúbenými strojmi odkrytím záložky, potiahnutím pútka, odklopením záklopky alebo rozložením skladačky. Naučte sa ako tieto stroje pracujú, aké úžasné veci sú schopné robiť a kto ich vynašiel. Zároveň sa v krátkosti oboznámte so súčasnou predstavou o strojoch budúcnosti. Obsahuje záložky, pohyblivé časti a skladačky.

Počet strán: 32 strán, Väzba: pevná väzba, Rozmer: 225x295 mm

  

Dobrý spasiteľ

Prostredníctvom tejto knižky sa najmenšie deti oboznámia s príbehmi Nového zákona, ako sú napr. Narodenie Ježiša, Traja mudrci, Ježiš rozmnožuje chlieb a ďalšie. Výjavy týchto príbehov sú zobrazené na piatich skladačkách. Lákavé obrázky a text prerozprávaný jednoduchšou formou je prístupný malým deťom. Knižka bude určite pre vaše deti nielen zábavou, ale aj poučením.

Počet strán: 12 strán, Väzba: leporelo, Rozmer: 332x235 mm

 

Veselé príhody zo života škriatkov

Dávno, pradávno (a možno vlastne nedávno) a veľmi, veľmi ďaleko (no neraz celkom blízko) sa udiali neuveriteľné veci! Kde? V krajine trpaslíkov! V ich svete sa stretnete s ozajstnými škriatkami! Dozviete sa, ako zmizla čiapka dedka Bimbola aj ako škriatkovia zostrojili pretekárske auto. Dočítate sa, čo je to Deň šibalstiev alebo čo sa udialo počas Noci Veľkej cesty. Spoznáte zaľúbeného Júliusa a prekrásnu Špinku. A nakoniec navštívite továreň na trpaslíkov, v ktorej sa dejú veci nevídané... Nech sa páči, vstúpte do krajiny trpaslíkov!Kniha, ktorá nadchýna,číta ju celá rodina.

Počet strán: 128 strán, Väzba: pevná väzba, Rozmer: 280x245 mm

 

3D Chrobáčikovo - Veselé dobrodružstva s chrobáčikmi

Kamarát pavúčik pozýva všetky zvedavé dievčatká i chlapcov na návštevu do sveta chrobáčikov. Tak vstúpte a zažite zábavu a dobrodružstvo s jeho malými kamarátmi!

Počet strán: 10 strán, Väzba: leporelo, Rozmer: 280x230 mm

 

Zvieratká v prírode

V tejto zaujímavej knižke s prekrásnymi ilustráciami nájdete veselé príbehy o zvieratkách žijúcich vo voľnej prírode. Deti sa dozvedia, s akými zvieratkami sa na prechádzke v lese môžu stretnúť.Krátke texty vhodné pre najmenších čitateľov.

Počet strán: 10 strán, Väzba: leporelo, Rozmer: 210x234 mm

 

Z rozprávky do rozprávky

Táto bohato ilustrovaná knižka uvádza detského čitateľa do klenotnice svetového rozprávkového dedičstva. V tejto veľkej knihe nájdete 16 klasických rozprávok, s krásnymi ilustráciami a veľkým typom písma, ktoré ocenia najmä malí začínajúci čitatelia. Deti aj dospelí v nej nájdu najznámejšie rozprávky bratov Grimmovcov, Hansa Christiana Andersena, Charlesa Perraulta a ďalších svetových rozprávkarov.

256 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 210x287 mm

 

Najkrajší svet rozprávok

Jedna kniha na toľko krásnych rozprávok, koľko ich koluje medzi ľuďmi, je málo. Preto prichádzame k našim malým čitateľom s druhým výberom toho najkrajšieho, čo svet rozprávok ponúka. Opäť bude víťaziť dobro nad zlom, spravodlivosť nad krivdou, láska nad nenávisťou, múdrosť nad hlúposťou. A opäť prežijú deti, ich rodičia či starí rodičia nezabudnuteľné chvíle pri spoločnom čítaní, ktoré nikdy nestratí svoje čaro.

144 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 214x297 mm

 

Veselá plastelína

Vytvorte si pestrý a zábavný svet plný zvieratiek z plastelíny. Neváhajte, otvorte túto knihu a pomocou podrobných návodov a farebnej plastelíny si spolu so svojím dieťaťom vymodelujte ospalú sovu i múdru chobotnicu, maškrtného nosorožca aj parádnicu líšku i fešáckeho papagája.Darujte si radosť a celá rodina sa hrajte. Prajeme vám príjemné spoločné chvíle!

72 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 215x285 mm

 

Tvorivé nápady pre šikovné deti

Kniha pre zvedavých a šikovných chlapcov a dievčatá je plná nádherných a milých obrázkov s veľkým množstvom jednoduchých návodov, užitočných rád a skvelých nápadov. Vďaka nej sa dieťa môže abaviť, naučiť nové veci a dozvedieť rozličné zaujímavosti, vykúzliť malé či veľké umelecké dielka, rozvinúť svoju tvorivosť, zručnosť a fantáziu. Kniha je výborným pomocníkom nielen pre malých šikuľkov a šikuľky, ale aj pre rodičov a pedagógov voľnočasových aktivít a umeleckých predmetov, ktorí si želajú, aby deti trávili čas zmysluplne, aktívne a kreatívne. Kniha je rozdelená do štyroch častí, v ktorých sa dieťa stáva malým umelcom, vedcom, záhradníkom, kuchárikom.

160 strán, väzba: flexo, formát knihy: 210x285 mm

 

Moje najmilšie rozprávky

Najznámejšie rozprávky v skrátenej forme s prekrásnymi ilustráciami,ktoré sprevádzajú text. Sú vytlačené väčším písmom a doplnené akčnými farebnými ilustráciami, aby ich s radosťou čítali aj malí začiatočníci.

80 strán, väzba: pevná, formát knihy: 165x228 mm

 

Rozprávky do postieľky

Jedného dňa sa tvrdohlavému oslíkovi zunovalo ťahať záhradníkov voz naložený jablkami až na trh do mesta, a tak sa vybral do sve-ta... Zajko a veverička si vymenili chvostíky, spevavé vtáčiky sa naučili cudzie jazyky, slimák sa rozhodol namaľovať lúčny kvet... Toľko nezvy-čajných príhod!Preneste sa so svojimi deťmi do rozprávkového sveta zvieratiek, v kto-rom sa odohrávajú. Nádherne ilustrované príbehy o priateľstve, dôvtipe, roztopašnosti i láskavosti sú nielen zábavné, ale spoločné čítanie týchto milých rozprávok do postieľky sľubuje deťom aj krásne, pokojné sníčky.

64 strán, väzba: pevná­, formát knihy: 213x275 mm