Valentínsky ples so skvelým programom v Horskom hoteli Eva v Malých Karpatoch!

Valentínsky ples so skvelým programom v Horskom hoteli Eva v Malých Karpatoch!
Vypredaná zľava
12x kúpené

Raz dva tri, raz dva tri, cítite rytmy hudby?

Plesová sezóna začína! Potešte svoju lásku nádherným prekvapením - pozvite ju na Valentínsky ples v Horskom hoteli Eva v Malých Karpatoch! Cítite rytmy chytľavej melódie, vôňu výborného jedla a vašu lásku, oblečenú v nádhernej róbe ako žiari šťastím? O výbornú zábavu sa postará tanečná skupina Latino flash de Miguel Mendez. Ak ste na plese ešte neboli, oboznámime vás so základnými pravidlami. Dôležité je, aby ste si vysnený večer so svojou láskou naozaj vychutnali. Tešíte sa ?

1 osoba Večera Vlastná doprava Parkovanie, Romantika

V skratke

 • zľava na Valentínsky ples v Horskom hoteli Eva v termíne 13.2.2016
 • hotel v blízkosti Bratislavy
 • v cene náramné večerné menu
 • výborný program
 • DJ

Platnosť kupónu

do 13.02. 2016

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia na tel. čísle: + +421 244 970 507, pri rezervácii je potrebné nahlásiť svoje meno a priezvisko, tel. č. a číslo kupónu
 • je potrebné rezervovať si termín čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu v termíne
 • zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 48 hodín pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť

Poskytovateľ

Horský hotel Eva

 

Jozefkovo údolie
900 21 Svätý Jur
 
Recepcia #1: +421 2 4497 0507
Recepcia #2: +421 2 4497 0508
Recepcia #3: +421 2 4497 0509
Mobil: +421 903 928 054
Fax: +421 2 4464 7312
 

1. V cene kupónu za 25 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • lístok na Valentínsky ples v Horskom hoteli Eva
 • hlavná večera, guláš, jednohubky, slané pochutiny, víno, minerálka
 • o program sa postará tanečná skupina Latino flash de Miguel Mendez a DJ Palec

 

Ešte pred plesom

S dobrý úsudkom zvoľte vhodnú toaletu. Môžete si dopriať extravagantnejšie doplnky. Šaty nad kolená nie sú OK! Pre dámy je dôležitý dokonalý mejkap, nechty, upravený účes a vhodné doplnky. Na to by nemali zabudnúť ani páni.

V spoločnosti

Buďte dochvíľni a príďte včas. Pri vstupe do šatne si dáma nikdy nevyzlieka kabát sama. Pomôže jej pomocník alebo partner. Správajte sa ako pravá dáma a džentlmen. Páni nesmú zabúdať na svoje partnerky a tie by im na oplátku mali robiť vynikajúcu spoločnosť. Keďže budete sedieť pri stole s cudzími, buďte priateľskí a otvorení. Vyhnite sa sťažovaniu sa, kontroverzným témam a súkromným otázkam. V spoločnosti sa správajte hlavne prirodzene a dodržiavajte základné pravidlá etikety. Nesmejte sa hlasným a výrazným smiechom, nekričte cez celú miestnosť a kontrolujte množstvo alkoholu, ktoré vypijete. Dôležité je, aby ste si tento večer príjemne užili bez toho, aby ste niekoho obmedzili.

 

 

Tanec

Mali by ste ovládať spoločenské tance. To je dôležitá výzbroj. Ak máte pocit, že valčík a iné klasiky neovládate, môžete absolvovať rýchlokurz, ktorý vás na to pripraví. Pre pánov je dôležité nezabudnúť, že prvý tanec sa tancuje s partnerkou a až potom môžete vykrúcať ďalší dámy na plese. Nezabudnite na pohodlnú obuv...

 

Stolovanie

Pri stolovaní sa držte jednoduchého pravidla- začnite od krajného príboru. Končiť budete dezertnou vidličkou a alebo lyžičkou, ktorá bude položená nad tanierom. Ak vám jedlo nechutí, neozvučujte to a ochutnajte zo zdvorilosti aspoň kúsok. Pravidlá ako nesŕkať, nemlaskať a neopiť sa, stále platia.

 

Horský hotel Eva

Horský hotel Eva sa nachádza pod lesom na úpätí Malých Karpát v historickom mestečku Svätý Jur. Okolité prostredie ponúka čistú prírodu, kultúrne a spoločenské vyžitie. Hotel bol vybudovaný pred pätnástimi rokmi rodinou, ktorá preferuje aktívny životný štýl a súžitie s prírodou. Základnou ideou bolo vytvoriť priestor, kde by si každý hosť našiel to svoje. Krása prírody je spojená s jej dokonalým využitím, rozsiahly areál ponúka športové ihriská, oddychový a spoločenský priestor. Športové ihriská sú vytvorené tak, aby poskytovali čo najväčší komfort pre športovcov, ale aj bezpečnú hru pre deti a mládež.
 
 

Cez zimné obdobia hostia relaxujú pri vnútornom bazéne, saune alebo fitness. Od začiatku pôsobenia sa hotel venuje kompletnému organizovaniu spoločenských podujatí. Má niekoľkoročné skúsenosti s vytvorením dokonalej svadobnej hostiny, oslavy jubileí, stužkových, plesov, stretávok a mnoho iných. Orientuje sa aj na firmy, a s nimi spojené aktivity, ponúka vám kompletné balíčky, napríklad pre team buildingy, školenia, workshopy, semináre alebo večierky. Spoločenská miestnosť, ktorou hotel disponuje má kapacitu až 120 ľudí.