Relaxačná tantrická masáž pre dámy, pánov i páry

Relaxačná tantrická masáž pre dámy, pánov i páry

Táto ponuka má 5 variantov.

cena od 45 do 135

8x kúpené

Masáž trochu inak

Zažite intenzívne pocity, kedy nebudete vedieť, kde stojí svet. Hodinová tantrická masáž je masáž telo na telo, ktorou masérka svojimi jedinečnými a neopakovateľnými dotykmi privedie vaše telo a myseľ k poznaniu novej zmyselnosti. Máte možnosť zažiť vrcholový zážitok aj so svojou polovičkou!

 

1 osoba, 2 osoby 60min

V skratke

 • zľava na hodinový tantrický masážny rituál
 • masáž môžu absolvovať dámy aj páni
 • na výber aj špeciálna masáž telo na telo
 • relaxačná, hlboko uvoľňujúca masáž s prebudením vlastnej sexuality
 • tantra poskytuje krásny zážitok a jedinečné chvíle
 • príjemné prostredie exkluzívneho salónu v centre Bratislavy
 • profesionálny masérsky tím s licenciou

 

Platnosť kupónu

do 30.04. 2016

Podmienky

 • je potrebná rezervácia termínu vopred na tel. č.: 0948 413 350 alebo e-mailom na info@tantradeluxe.sk
 • pri rezervácii je nutné nahlásiť číslo kupónu
 • termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu, resp. zrušenie kupónu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť
 • kupón si môžu uplatniť len osoby staršie ako 18 rokov

Poskytovateľ

Tantra Deluxe
 

Miesto uplatnenia kupónu:
VERSAY private apartments
Štefánikova 33
811 05  Bratislava
 
Telefón:
0948 413 350
 
Otváracie hodiny:
po - ne: 8:00 - 23:00

V cene kupónu za 45 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • tantrický masážny rituál pre ženy v trvaní 60 min.

 

V cene kupónu za 65 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • tantrický masážny rituál pre mužov v trvaní 60 min.

 

V cene kupónu za 95 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • masáž telo na telo v trvaní 60 min.

 

V cene kupónu za 104 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • rituál vzájomná masáž v trvaní 60 min. 

 

V cene kupónu za 135 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • tantrický masážny rituál pre páry v trvaní 60 min.

 

 

Tantra masáž - RITUÁL (pre ženy aj mužov)

Tantrická masáž je zmyselný rituál pre povzbudenie životodarnej sexuálnej energie, pri ktorom príjemne zrelaxujete svoje telo i myseľ. Uvoľnenie pri masáži vám prinesie vrchol citlivosti každej časti vášho tela. Vy, ako masírovaný, ste v priebehu tantrickej masáže pasívny a nerobíte nič. Iba prijímate masáž a rituály s ňou spojené. Ste neustále v hlbokom relaxe a uvoľnený. Počas masáže majú na sebe masérky sarong, typickú farebnú a jemnú orientálnu šatku.

 

 

Pre ženy:
Pri masáži sa s pozornosťou a láskou venujeme vonkajšej a vnútornej oblasti jony a panvového dna. Masáž má aj liečivý charakter a môže pomôcť napríklad pri bolestivom styku, nemožnosti dosiahnúť orgazmus, ale aj pri dlhodobo potlačovaných bolestiach a smútku. Žena je masírovaná masérom alebo masérkou.

Pre mužov:
Masáž je prevádzaná v duchu prebudenia zmyselnosti celého tela s podporou zážitku k vyššiemu stupňu vzrušenia. Muž je masírovaný masérkou.

 


Masáž telo na telo:

Táto masáž je špeciálna, nakoľko sme jediné centrum na SR a ČR, ktoré ju ponúka. Masáž telo na telo je tantrická masáž, ktorou masérka svojimi jedinečnými a neopakovateľnými dotykmi privedie vaše telo a vašu myseľ k poznaniu novej zmyselnosti. Počas masáže sa masérka dotýka vášho tela nielen pierkami, kožušinkami, olejom, ale aj celým svojím telom – predovšetkým vás nežne hýčka  poprsím. Jej telo je odhalené a zároveň vám odovzdáva nesmiernu dávku energie, ktorú vaše telo spracováva počas masáže, ale predovšetkým aj po jej ukončení. Táto masáž je okrem iného špeciálna aj tým že masérka odkladá počas masáže sarong a masíruje obnažená.

 

 

Vzájomná masáž

Nechajte sa uniesť svojimi pocitmi a vychutnajte si absolútny pocit blaha. Pri vzájomnej masáži vás vaša tantra masérka alebo váš tantra masér prevedie rajom v pravom slova zmysle. Okrem spoločnej sprchy plnej dotykov, rituálu, ktorým si vás vaša dávajúca alebo váš dávajúci uctí a masáže, pri ktorej sa dokonale uvoľníte, vás naša masérka alebo masér vyzve, aby ste masírovali ich rozpálené, naolejované telo, pripravené a naplno oddané iba vám. Úplná oddanosť a vlna rozkoše bude spôsobená práve vašimi dotykmi.

Počas vašej súkromnej hodiny spoznávania ženského tela vám masérka alebo masér prezradí niekoľko tantrických techník, ktoré vám priblížia, ako to druhé pohlavie vníma rozkoš a bude viesť vaše ruky po svojom tele tak, aby vám ukázala alebo ukázal, ako ženu alebo muža správne vzrušiť a priviesť k hranici maximálneho blaha.

 

 

Tantrický masážny rituál pre páry

Tantrická masáž je určená párom, ktoré si chcú spestriť svoje intímne chvíle a zážitok z tantra masáže prežiť spoločne. Tento zážitok je skutočne jedinečný a nezabudnuteľný a poskytuje párom v ich sexualite nový impulz. Pár pri masáži leží blízko pri sebe, pričom žena je masírovaná masérom a muž je masírovaný masérkou.

 

 

Tantra Deluxe salón

Tantra Deluxe je relaxačný masážny salon zameraný na tantrické masáže pre ženy, mužov aj páry. Je to miesto určené pre odpočinok tela aj duše. V našom salóne pohladíme všetky vaše zmysly (pekné prostredie, hudba, vône). K našim klientom pristupujeme s úctou a otvorene. Je naším cieľom, aby ste sa cítili príjemne. Veríme, že vo vás ostanú intenzívne prežité pocity a stanete sa naším verným klientom. Samozrejmosťou je atraktívny vzhľad a príjemné vystupovanie.