Zmyselná a hlboko relaxačná tantrická masáž pre dámy, pánov i páry

Zmyselná a hlboko relaxačná tantrická masáž pre dámy, pánov i páry

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 49 do 105

34x kúpené

Prežijete to naplno

Objednajte sa tentokrát na netradičnú masáž - hodinový tantrický masážny rituál, špeciálnu masáž telo na telo alebo vzájomnú masáž a objavte, ako to v siedmom nebi asi vyzerá. Odídete absolútne zrelaxovaní s naplno prebudenou sexualitou.

 

1 osoba, 2 osoby 60min

V skratke

 • zľava na hodinový tantrický masážny rituál
 • masáž môžu absolvovať dámy aj páni
 • na výber aj špeciálna masáž telo na telo pre pánov alebo vzájomná masáž
 • relaxačná, hlboko uvoľňujúca masáž s prebudením vlastnej sexuality
 • tantra poskytuje krásny zážitok a jedinečné chvíle
 • príjemné prostredie exkluzívneho salónu v centre Bratislavy
 • profesionálny masérsky tím s licenciou

 

Platnosť kupónu

do 31.07. 2015

Podmienky

 • je potrebná rezervácia termínu vopred na tel. č.: 0907 809 140 alebo e-mailom na info@beautydivas.sk
 • pri rezervácii je nutné nahlásiť číslo kupónu
 • termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu, resp. zrušenie kupónu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť
 • kupón si môžu uplatniť len osoby staršie ako 18 rokov
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

Beauty Divas

 

Sv. Vincenta 2
821 03 Bratislava
 
Telefón:
0907 809 140
 
 
Otváracie hodiny:
po - ne: 8:00 - 23:00

V cene kupónu za 49 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • tantrický masážny rituál pre ženy v trvaní 60 min.

 

 

V cene kupónu za 69 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • tantrický masážny rituál pre mužov v trvaní 60 min.

 

 

V cene kupónu za 95 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • masáž telo na telo pre mužov v trvaní 60 min.

 

V cene kupónu za 105 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • vzájomná masáž v trvaní 60 min. 

 

Tantra masáž - RITUÁL (pre ženy aj mužov)

Tantrická masáž je zmyselný rituál pre povzbudenie životodarnej sexuálnej energie, pri ktorom príjemne zrelaxujete svoje telo i myseľ. Uvoľnenie pri masáži vám prinesie vrchol citlivosti každej časti vášho tela. Vy, ako masírovaný, ste v priebehu tantrickej masáže pasívny a nerobíte nič. Iba prijímate masáž a rituály s ňou spojené. Ste neustále v hlbokom relaxe a uvoľnený. Počas masáže majú na sebe masérky sarong, typickú farebnú a jemnú orientálnu šatku.

 

 

Pre ženy:
Pri masáži sa s pozornosťou a láskou venujeme vonkajšej a vnútornej oblasti jony a panvového dna. Masáž má aj liečivý charakter a môže pomôcť napríklad pri bolestivom styku, nemožnosti dosiahnúť orgazmus, ale aj pri dlhodobo potlačovaných bolestiach a smútku. Žena je masírovaná masérom alebo masérkou.

 

 

Pre mužov:
Masáž je prevádzaná v duchu prebudenia zmyselnosti celého tela s podporou zážitku k vyššiemu stupňu vzrušenia. Muž je masírovaný masérkou.


Masáž telo na telo (pre mužov):

Táto masáž je špeciálna, nakoľko sme jediné centrum na SR a ČR, ktoré ju ponúka. Masáž telo na telo je tantrická masáž, ktorou masérka svojimi jedinečnými a neopakovateľnými dotykmi privedie vaše telo a vašu myseľ k poznaniu novej zmyselnosti. Počas masáže sa masérka dotýka vášho tela nielen pierkami, kožušinkami, olejom, ale aj celým svojím telom – predovšetkým vás nežne hýčka  poprsím. Jej telo je odhalené a zároveň vám odovzdáva nesmiernu dávku energie, ktorú vaše telo spracováva počas masáže, ale predovšetkým aj po jej ukončení. Táto masáž je okrem iného špeciálna aj tým že masérka odkladá počas masáže sarong a masíruje obnažená.

 

Vzájomná masáž

Nechajte sa uniesť svojimi pocitmi a vychutnajte si absolútny pocit blaha. Pri vzájomnej masáži vás vaša tantra masérka alebo váš tantra masér prevedie rajom v pravom slova zmysle. Okrem spoločnej sprchy plnej dotykov, rituálu, ktorým si vás vaša dávajúca alebo váš dávajúci uctí a masáže, pri ktorej sa dokonale uvoľníte, vás naša masérka alebo masér vyzve, aby ste masírovali ich rozpálené, naolejované telo, pripravené a naplno oddané iba vám. Úplná oddanosť a vlna rozkoše bude spôsobená práve vašimi dotykmi.

Počas vašej súkromnej hodiny spoznávania ženského tela vám masérka alebo masér prezradí niekoľko tantrických techník, ktoré vám priblížia, ako to druhé pohlavie vníma rozkoš a bude viesť vaše ruky po svojom tele tak, aby vám ukázala alebo ukázal, ako ženu alebo muža správne vzrušiť a priviesť k hranici maximálneho blaha.

 

Beauty Divas salón

Beauty Divas je relaxačný masážny salon zameraný na tantrické masáže pre ženy, mužov aj páry. Je to miesto určené pre odpočinok tela aj duše. V našom salóne pohladíme všetky vaše zmysly (pekné prostredie, hudba, vône). K našim klientom pristupujeme s úctou a otvorene. Je naším cieľom, aby ste sa cítili príjemne. Veríme, že vo vás ostanú intenzívne prežité pocity a stanete sa naším verným klientom. Samozrejmosťou je atraktívny vzhľad a príjemné vystupovanie.