Tantra rituál pre ženy alebo mužov v trvaní 60 minút

Tantra rituál pre ženy alebo mužov v trvaní 60 minút

Táto ponuka má 2 varianty.

5x kúpené

Spoznáte nepoznané!

Doprajte si nevšedný zážitok, ktorý vás vynesie do výšin. Hodinový tantra rituál sa postará o vaše uvoľnenie a ničím nerušený relax pre telo, ale aj myseľ. Oddať sa mu môžu ženy aj muži!

 

1 osoba 60min

V skratke

 • zľava na hodinový tantra rituál pre ženy alebo mužov
 • tantra poskytuje krásny zážitok a jedinečné chvíle
 • relax a uvoľnenie pre telo aj dušu
 • lokalita v bratislavskom Starom Meste

 

Platnosť kupónu

do 30.09. 2015

Podmienky

 • je potrebná rezervácia termínu vopred na tel. č.: 0948 455 353 telefonicky alebo SMS
 • telefonické objednávky sa prijímajú do 17:00 hod., od 17:00 hod. len formou SMS
 • pri telefonickej objednávke bude adresa masáží upresnená
 • pri rezervácii je nutné nahlásiť číslo kupónu
 • termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu, resp. zrušenie kupónu je nutné oznámiť najneskôr 48 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť
 • kupón si môžu uplatniť len osoby staršie ako 18 rokov
 • množstvo kupónov v akcii je limitované počtom 40 ks 

Poskytovateľ

Tantra masáže

 

Dobrovičova ulica
811 09 Bratislava
 
telefón:
0948 455 353
 

V cene kupónu za 59,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • tantra rituál pre ženy v trvaní 60 min.

alebo 

 • tantra rituál pre mužov v trvaní 60 min.

 

 

Tantra rituál pre mužov

Otvára sa vám vstupná brána do sveta tantry. Tantra masáž spočíva v dotykoch, cez ktoré do vášho tela prúdi energia, ktorá rozohreje každý kúsok vášho tela. Sú to pomalé dotyky, jemné, nie je to masáž o hnietení svalov. Masíruje sa so špeciálnymi olejmi, ktoré sú prospešné nielen telu, ale aj duši. Podľa želania klienta sa môže telo rozmaznávať aj pierkami, horúcimi uterákmi. Počas masáže si oddýchne nielen telo, ale aj duša. Všetky zmysly sa pohladia dotykmi, pierkami, vôňou, ktorá sála z každého miestečka salónu. Najlepší relax a uvoľnenie príde vtedy, ak dokážete prepojiť hlavu s telom a naplno sa zveriť do rúk masérke/masérovi.

 

Tantra rituál pre ženy

Klientky sa pri masáži úplne uvoľnia vďaka úžasným dotykom maséra. Dokonale uvoľní celé telo, ktorému odovzdá svoju energiu. Každá žena túži byť zahrnutá pozornosťou a starostlivosťou. Praje si byť rozmaznávaná dotykmi, aby pocítila svoju ženskú silu a radosť znovu prebudenej energie, ktorá patrí len jej. Tantrická masáž vám ukáže cestu k vašim pocitom a k hlbokému uvoľneniu celého tela i mysle. Masér vás svojimi dotykmi zahrnie nehou spojenú s energiou, ktorú ste možno doteraz nepocítili. Dotyky sú počas masáže jemné, bezpečné a nenútené. Masér sa vás dotýka na základe vašich pocitov. Masáž môžete prežiť so ženou masérkou alebo s mužom masérom.

 

 

Tantra masáže

Tantra masáž sa začína rituálom, ktorým sa prejavuje úcta k prijímajúcemu. Je samozrejmé, že po prvýkrát sa klient/ka cíti trochu napäto, pretože je v stave očakávania, mierneho napätia, čo bude nasledovať. Masér/ka navodia tú správnu atmosféru. Zmysly klienta/tky sa pomaly prebúdzajú, napätie sa uvoľňuje a telom klienta/tky pomaly začína prebiehať ľahké chvenie. Vo chvíli objatia klient/ka sa pomaly oddáva pocitom a dotykom. Tantrická masáž tak nielen prehlbuje sexuálne prežívanie prijímajúceho, buduje uvedomenie a zvyšuje citlivosť vlastného tela, ale navyše vedie k umeniu zdieľanie intimity s partnerom, otvorenej komunikácii a rešpektu k sebe i druhému.