SWAROVSKI perlový set - strieborný prívesok a náušnice

SWAROVSKI perlový set - strieborný prívesok a náušnice

Táto ponuka má 3 varianty.

4x kúpené
Set šperkov - prívesok a náušnice v striebornej verzii - CLASSIC 55%
Set šperkov - prívesok a náušnice v striebornej verzii - ROSE 55%
Set šperkov - prívesok a náušnice v striebornej verzii - STEEL 55%

Perlorodky vedia, čo ženám najviac svedčí.

Ženy vždy túžili vyzerať žensky a elegantne a preto sa zdobili krásnymi perlami. Kúzlo týchto šperkov pretrvalo, dodnes ženám pridajú na kráse perlové šperky. Vyberte si jeden z troch setov prívesku a náušníc z perál so Swarovski kamienkami a Rondelkami. Vyjadrite svoju nežnú osobnosť...

V skratke

  • zľava na perlovú súpravu - prívesok a náušnice
  • na výber v troch farbách
  • súčasťou šperku sú aj RONDELKY a SWAROVSKI
  • jednoduchý, krásny a elegantný šperk
  • akcia 3+1 zadarmo


Platnosť kupónu

do 15.03. 2016

Podmienky

  • po obdržaní kupónu je potrebná dodatočná objednávka cez e-shop pre súpravu perál CLASSIC, ROSE alebo STEEL. Zvoľte množstvo, kliknite na "kúpiť". Zvoľte spôsob dopravy "Slovenská pošta - doporučene" a platbu "bankovým prevodom", kliknite na "objednať". Následne vyplníte potrebné údaje na doručenie zásielky. Do kolónky "Poznámka pre zľavový kupón" napíšte farbu kabelky, zadajte číslo a heslo kupónu. Následne vyplníte potrebné údaje na doručenie zásielky.  Dokončite objednávku. Do 24 hod. obdržíte faktúru na 0 €. Faktúra vám slúži ako záručný list.
  • tovar vám bude zaslaný do 7 pracovných dní od vykonania dodatočnej objednávky
  • poštovné a balné v rámci SR 2,50 € sa automaticky pripočíta k cene objednávky a platí na max. 3 kupóny

Elegantná súprava perál

Elegantná súprava perál značky Estrela je v postriebrenej alebo striebornej verzií rýdzosti 925/1000.Priemer perly na náušniciach a prívesku je minimálne 12 mm,  ale na žiadosť zákazníka je možné vyrobiť i 14 mm alebo menšie 10 mm prevedenie (za doplatok). Perly sú vyrábané v luxusnej kombinácii s RONDELKAMI s kamienkami SWAROVSKI (na náušniciach aj prívesku). Kvalita strieborných aj postriebrených komponentov je 100%! Všetky komponenty sú vyrobené v ČR a sú presné! - nič naviac a nič nechýba. Neváhajte si navoliť zostavu, ktorá vám vyhovuje. Taktiež je možné dokúpiť striebornú retiazku v dĺžke podľa želania zákazníka. Súčasťou zľavy je aj akcia 3+1 zdarma.