Súkromný wellness pre dvoch v Hoteli Modena*** v Bratislave

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 26 do 29,90

48x kúpené

Privátne rozmaznávanie v Bratislave!

Nechce sa vám tlačiť v preplnených saunách a chcete si užiť chvíle oddychu iba s vašou polovičkou a poriadne sa "vypotiť"? Užite si súkromný wellness len 6 km od historického centra mesta v novootvorenom, zrekonštruovanom Hoteli Modena***. Čaká na vás vírivá vaňa, fínska sauna, sprcha na ochladzovanie, oddychová zóna... K tomu chutná citronáda a vybrať si môžete aj kupón s misou plnouj čerstvého ovocia! :-)

2 osoby Hotel Vlastná doprava 3* Wellness, WiFi

V skratke

 • zľava na súkromný wellnes pre 2 osoby na 2 hodiny v Hoteli Modena*** v Bratislave
 • fantastický relax s vašou polovičkou
 • varianta i s misou lahodného čerstvého ovocia

 

Platnosť kupónu

do 30.04. 2016

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia na tel. číslach: +421 2 58597293 alebo na e-mail: modena@hotelmodena.sk
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • je nutné preukázať sa platným kupónom

Poskytovateľ

Hotel Modena ***

 

Vlčie hrdlo 1/A
(Dom obchodných činností)
824 12 Bratislava
 
telefón:
+421 2 58597293
+421 948 998 488

Na výber máte 2 varianty wellness:

1. V cene kupónu za 26 € pre 2 osoby je zahrnuté:

 • súkromný wellness na 2 hodiny v Hoteli Modena*** v Bratislave - vírivá vaňa, fínska sauna, sprcha na ochladzovanie, oddychová zóna
 • 2 x osuška, 2 x župan a papučky
 • domáca citronáda - 1 l 

2. V cene kupónu za 29,90 € pre 2 osoby je zahrnuté:

 • súkromný wellness na 2 hodiny v Hoteli Modena*** v Bratislave - vírivá vaňa, fínska sauna, sprcha na ochladzovanie, oddychová zóna
 • 2 x osuška, 2 x župan a papučky
 • domáca citronáda - 1 l 
 • ovocná misa

 


Dĺžka procedúry: 2 hodiny
Otváracia doba: denne od 10:00 do 23:00 hod.
 

 

Hotel Modena ***

Novootvorený, zrekonštruovaný hotel situovaný v časti Bratislava - Ružinov. Je vzdialený 6 km od historického centra s jednoduchým prístupom k turistickým atrakciám a nákupným strediskám. Taktiež sa vyznačuje rýchlou dostupnosťou k letisku a hlavným dopravným ťahom do Košíc, Viedne, Prahy, Budapešti. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza zastávka mestskej hromadnej dopravy (100 metrov). Hlavná železničná stanica Bratislava- Staré mesto, s priamym spojom, je vzdialená len 7,5 km od hotela.

 

Wellness

Wellness Hotela Modena*** vám ponúka jedinečnú možnosť využitia služieb v súkromí len pre vás, vašu rodinu alebo priateľov. Privátny wellness vám poskytne ničím nerušený relax v príjemnom prostredí.

 

 

Naša vírivá vaňa vás účinne odpúta od každodenných starostí i stereotypu. Optimálne nastavená voda napomáha k odstráneniu stresu a tiež znižuje a uvoľňuje aj napätie vo svaloch. Pôsobí blahodarne nielen na zdravie, ale je tiež skutočným balzamom na dušu. Môže v nej relaxovať až 7 osôb naraz.

Liečivé účinky saunovania sú známe už od nepamäti. V našich priestoroch ponúkame taktiež fínsku saunu, ktorá uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a regeneráciu síl. Sauna dokáže uviesť do harmonického a rovnovážneho stavu vaše telo aj myseľ.. Pomáha posilňovať krvný obeh, skvalitňuje činnosť srdca a oživuje pleť. Sauna má predovšetkým výborný preventívny účinok.