Strih, farbenie, keratínová kúra či spoločenský účes v kaderníctve Daniela

Strih, farbenie, keratínová kúra či spoločenský účes v kaderníctve Daniela

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 9,90 do 15,90

11x kúpené

Konečne dokonalé vlasy

O perfektných vlasoch už nemusíte len snívať! Dajte si spraviť spoločenský účes alebo si doprajte keratínovú kúru, ktorá vlasy zregeneruje a ich kvalita pôjde určite nahor. Zároveň vám na hlave vyčarujú aj nový strih a odísť môžete aj s novou farbou!

 

V skratke

 • zľava na strihanie s keratínovou kúrou, spoločenský účes alebo na farbenie a strihanie s keratínovou kúrou
 • balíček s keratínovou kúrou obsahuje celú procedúru: umytie vlasov, diagnostika stavu vlasov prístrojom Climazone, keratínový zábal, strihanie, žehlenie alebo fúkaná, záverečný styling
 • kvalitné služby a príjemné prostredie salónu

 

Platnosť kupónu

do 30.11. 2015

Podmienky

 • potrebná telefonická objednávka min. deň vopred na číslo 0918 260 008 s nahlásením čísla kupónu
 • zmenu, resp. zrušenie kupónu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť
 • kupón na farbenie platí na 1 farbu
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

Kaderníctvo Daniela

 

Čordáková 40
040 23 Košice
 
telefón: 
0918 260 008
 
V cene kupónu za 9,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:
 • strihanie s keratínovou kúrou: umytie vlasov, diagnostika stavu vlasov prístrojom Climazone, keratinový zábal, strihanie, žehlenie alebo fúkaná, záverečný styling
 • špeciálny šampón a balzam na starostlivosť po keratínovej kúre

 

V cene kupónu za 14,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • spoločenský účes: česanie, tupírovanie, styling

Zákazníčka musí prísť s umytými vlasmi; je tiež potrebné, aby si doniesla vlastné sponky, príčesky a iné ozdoby.

 

V cene kupónu za 15,90 € pre 1 osobu je zahrnuté:
 • farbenie a strihanie s keratínovou kúrou: umytie vlasov, farbenie - 1 farba podľa požiadaviek, diagnostika stavu vlasov prístrojom Climazone, keratinový zábal, strihanie, žehlenie alebo fúkaná, záverečný styling
 • špeciálny šampón a balzam na starostlivosť po keratínovej kúre

 

 

Keratínová kúra

Čo je vlastne keratín? Ide o obzvlášť pevnú bielkovinu, ktorú nájdeme v telách cicavcov, ale aj vtákov či plazov. U ľudí sa vyskytuje jedna z dvoch základných foriem keratínu, tzv. alfa keratín. Keratín v nemalej miere určuje vlastnosti každého jedného vlasu, ovplyvňuje ich kvalitu, rast i vzhľad.

Starostlivosť po keratínovej kúre je jednoduchá. Je potrebné, aby zákazníčka používala špeciálny šampón a, samozrejme, balzam. Všetko dostanete v ponuke od kaderníctva Daniella v rámci keratínovej kúry. Praktické na tom je predovšetkým to, že sa významne zníži čas pre bežnú úpravu vlasov.

Pri procedúre je využívaný prístroj špičkovej kvality značky CLIMAZON. Používa sa pri sušení ako podpora pri farbení, pretože skracuje dobu pôsobenia za pomoci tepla (individuálne využitie pri farbení, melírovaní), ako podpora regeneračných vlasových kúr - ošetruje vlasy. Čas sa naprogramuje tak, aby hlavne pri farbiacich procesoch vlas nepoškodil.

 

 

Odporúča sa kúru zopakovať po dvoch až štyroch mesiacoch. A až potom zbadáte, ako sa vaše vlasy zregenerovali a zlepšila sa ich kvalita.

Možno podstúpiť keratínovú kúru aj po inej vlasovej kúre? Odborníci tvrdia, že keratínovú kúru môže žena podstúpiť po ktorejkoľvek vyrovnávacej kúre. Odporúčajú však, aby medzi nimi bol minimálne rozdiel 14 dní. Kúru však možno aplikovať na akokoľvek chemicky ošetrené vlasy, na nefarbené vlasy, ale aj na práve melírované vlasy. Keratínovú kúru možno uskutočniť dokonca aj na detských vlasoch od sedem rokov.