Špičková batožina na víno Wine Luggage, ktorá ochráni vaše sklenené fľaše aj počas cestovania lietadlom

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 49,99 do 449,99

1x kúpené
WineHug samonafukovacie púzdro na 1 fľašu oranžové 33%
Wine Check skladací kufor na 12 fliaš čierny 30%
Wine Check skladací kufor na 12 fliaš červený 30%
VinGardeValise kufor na 12 fliaš hnedý 31%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér DPD

5€

(u vás za 7 dní od úhrady)

Kvalitná batožina pre kvalitný alkohol

Chystáte veľkú oslavu, na ktorej nesmie chýbať kvalitný alkohol. Alebo možno letíte do zahraničia, chcete si kúpiť viac fliaš, no bojíte sa, že sa cestou rozbijú. Ako tomu zabrániť? Všetky vaše dilemy vyrieši a obavy zaženie Wine Luggage - špecializovaná batožina na víno alebo iný alkohol v sklenených fľašiach. Je odolná, obsahuje polystyrénovú vložku a pri maximálnom naplnení váži 20-25 kilogramov. Šampansé, rizling či kvalitná vodka - s touto batožinou sa už nikdy nebudete báť o bezpečnosť vašich fliaš na cestách!

V skratke

 • zľava na batožinu na víno
 • kvalitné prevedenie
 • ochrana pre víno alebo iné druhy alkoholu
 • vhodné na dlhšie cesty, aj do lietadla
 • polystyrénová vložka v kufri zabezpečí optimálnu teplotu alkoholu

Platnosť kupónu

do 31.01. 2020

Púzdro na 1 fľašu WineHug

Viackrát použiteľná ochrana na fľaše tzv. "záchranná vesta". Originálna airflow technológia chráni fľaše pred rozbitím počas cestovania. Otvorením ventilu tejto záchrannej vesty sa automaticky naplní penové jadro vzduchom, čím vytvorí mäkkú výstelku pre vašu fľašu vína.

Je kompatibilná so 750 ml fľašami. Bezpečne sa  zmestí do kufra a má odolné nylonové púzdro s Velcore uzávermi.

 

Kufor na 12 fliaš Wine Check

Kufor je bezpečný, pohodlný a vhodný na lietanie s 12-timi fľašami vína, šampanského, piva, cideru, tvrdých likérov alebo napr. olivového oleja. Tento špecializovaný, leteckými spoločnosťami schválený kufor môže byť použitý na prepravu lietadlom. Jeho nízko hmotnostný dizajn vám dovolí ostať pod limitom leteckých spoločnosti pre kufre, čiže 23 kg.

Vaše víno je chránene patentom, ktorý pracuje v kombinácii s vysoko odolným polystyrénom, určeným na ochranu fliaš  umiestneným v kufri. Jeho nízka hmotnosť a pripojené kolieska s popruhmi vám zabezpečia ľahkú prepravu. Wine Check kufor sa dá poskladať a je vhodný na opakované použitie (keď sa odstráni/vyberie chrániaci box s polystyrénom), takže si ho môžete odložiť  a znovu ho kdekoľvek a kedykoľvek použiť na prepravu vína. Ak je poskladaný, dá sa vložiť do ďalšieho kufra.

Vlastnosti:

 • váha na prázdno: 2,5 kg
 • priemerná hmotnosť s 12 fľašami vína: 15-20 kg
 • rozmery: 44 x 39 x 56 cm

 

Kufor na 12 fliaš VinGardeValise

Vo VinGardeValise kufri môžete prevážať 12 ks fliaš  štandardných veľkostí. Naplnený kufor má váhu 20 až 25 kg, v závislosti od typu fliaš. Prakticky nezničiteľný kufor má 100% polystyrénovú vložku a hustú zavretú penovú bunku, ktorá vám umožní prepravu všetkých obľúbených vín. Je extrémne odolný voči hrubému zachádzaniu batožín leteckými spoločnosťami.

Vnútrajšok je tvorený odnímateľnými vínovými kanálikmi a je špeciálne navrhnutý tak, aby uniesol fľaše rôznych rozmerov. Kufor obsahuje špeciálne úložisko tvarované na Burgundy fľaše a Bordeaux fľaše s ramienkami. Od šampanského po rizling - už nikdy sa nebudete musieť strachovať o bezpečnosť vašich fliaš.

Či už odchádzate na víkend alebo na celý mesiac, VinGardeValise ponúka flexibilitu, ktorú potrebujete. Môžete použiť rôznu kombináciu vložiek na prepravu 2 až 12 fliaš a ešte stále vám ostane miesto na oblečenie alebo iné potrebné veci. Štyri otočné kolieska zaručujú jednoduchý pohyb a odolnú manipuláciu - či už cestujete vlakom alebo prechádzate cez cestu s dlažobnými kockami.

Nový materiál vonkajšej vložky s vrúbkovaným dizajnom je navrhnutý na odolnosť a optimálnu výdrž. Štyri Asymetrické Hinomoto (japonské) kolieska zabezpečujú ľahkú manipuláciu a svižné ovládanie. Rukoväť je umiestnená na spodku VGV a zaručuje jednoduché nakladanie. Miesto nevyužité na víno môže byť použité ako úložisko na oblečenie a pod.

Vlastnosti:

 • váha na prázdno: 5 kg
 • priemerná hmotnosť s 12 fľašami vína : 20-25 kg
 • rozmery: 71,1 x 48,3 x 33,0 cm