Solárne stavebnice pre malých i veľkých - zábavná forma oboznámenia detí s fyzikálnymi zákonmi

Solárne stavebnice pre malých i veľkých - zábavná forma oboznámenia detí s fyzikálnymi zákonmi

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 5,90 do 12,90

55x kúpené

Stavebnica, ktorá tak skoro neomrzí

Slnečné svetlo je určite najobľúbenejší a čoraz využívanejší zdroj obnoviteľnej energie. Oboznámte i vy svoje deti so silou slnka s touto univerzálnou sadou solárnych stavebníc, hračkami novej generácie. Úžasná vzdelávacia hračka jasne ukazuje princíp solárnej energie, čím kombinuje náučnosť i zábavu. Vyberte si zo 4 fascinujúcich súprav a vypestujte u svojich detí vzťah k ekológii a fyzikálnym zákonom. Zloženie i rozloženie modelov je veľmi jednoduché a nevyžadujú žiadne lepidlá.

V skratke

 • zľava na solárne stavebnice
 • na výber 4 zaujímavé varianty
 • možnosť z 1 balenia zložiť viaceré modely
 • zábavná, náučná a ekologická hračka 
 • funguje na princípe dopadu slnečného žiarenia
 • jednoduché zloženie bez použitia lepidla

Platnosť kupónu

do 15.08. 2015

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR 2 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max 2 kupóny
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

UNIGROUP INTERNATIONAL, s. r. o.

 

Olbrachtova 26
911 01 Trenčín
 
Telefón:
0911 199 288
 

V cene kupónu za 5,90 € je zahrnuté:

 • solárna stavebnica 3 v 1 - robot, tank, škorpión

alebo

 • solárna stavenbica 6 v 1 - chameleón

V cene kupónu za 9,90 € je zahrnuté:

 • solárna stavebnica 7 v 1 - vesmír

V cene kupónu za 12,90 € je zahrnuté:

 • solárna stavebnica 14 v 1 - solárny robot

Solárna stavebnica

Unikátne solárne stavenbice majú za cieľ zábavnou a hravou formou oboznámiť deti a mládež s možnosťami využitia solárnej energie. Modely v stavenbici jasne poukazujú na možnosti využitia solárnej energie a napomáhajú tak u detí rozvíjať fantázie a zamýšľať sa nad novými riešeniami v oblasti ekológie.

Stavebnica 3 v 1 - z jednotlivých zložiek je možné zostaviť 3 rôzne modely - robota, tank alebo škorpióna, vo všetkých prípradoch sa začne hračka pohybovať akonáhle dopadne na solárny článok dostatok svetelnej energie. 

Hračku je možné opätovne rozložiť a vytvárať nové modely. Jednotlivé kúsky sa neprilepujú, súčasťou je podrobný návod zrozumiteľný i malým chlapcom.

Stavebnica 6 v 1 - s touto stavebnicou si môže vaše dieťa poskladať solárne autíčko, zvieratko, lietadlo, veternú turbínu, solárny čln alebo vznášadlo. Po vystavení na slnečné žiarenie alebo silnejšie umelé svetlo hračky ožijú.

Stavebnica 7 v 1 - vesmír - zostavte si s vašimi deťmi vlastnú vesmírnu stanicu na solárny pohon - bez použitia lepidla si môžete vytvoriť 7 rôznych modelov - vesmírnu stanicu, vesmírneho psa, astronauta, výskumný voz, vesmírne auto, raketoplán alebo vesmírneho robota. Pomocu mikrobatérie trvá nabitie modelu na slnečnom žiarení 3 minúty a následne funguje v neosvetlenej miestnosti 50 - 60 sekúnd, v miestnosti s denným svetlom i dlhšie.

Stavebnica 14 v 1 - modely, ktoré napríklad môžete zo stavebnice solárny robot vytvoriť: robot-korytnačka, robot-loď, robot-pes, robot-chodítko, robot-dvojkolka, robot-auto, robot-zombie, robot krab, robot-kajak... Diely sa zostavujú jednoduchým zacvaknutím.

Ku každej stavebnici je priložený podrobný návod. Jednotlivé diely nie je potrebné prilepovať lepidlom. Stavebnice nepotrebujú žiadne batérie (disponujú však miestom na vloženie AAA batérie, potom model funguje dlhšiu dobu). 

Hračky sú určené pre deti od 8 rokov.