Skupinové cvičenia v Štúdiu pohybu Bubema v Žiline - na výber brušné tance, cvičenia rodičov s deťmi, závesný systém TRX a cvičenia pre tehuľky

Táto ponuka má 4 varianty.

11x kúpené

Cvičenie je hlavne o zábave

Zbaviť sa povianočných kíl, spevniť svalstvo, zlepšiť životosprávu a kondíciu, nájsť si nových priateľov či len tak, zabaviť sa? Nech je váš cieľ akýkoľvek, v pohybovom štúdiu Bubema sa vám podarí splniť ktorýkoľvek z nich. Vyskúšajte sa vlniť v rytme orientu na brušných tancoch a zároveň spevniť svalstvo v časti trupu alebo otestujte nespočet možností, ktoré ponúka cvičenie na závesnom systéme známom aj ako TRX. V štúdiu Bubema sú však vítaní aj ti najmenší a to doslova. Špeciálne cvičenie pre tehotné ženy pomáha budúcim mamičkám nabrať sebaistotu a uvoľniť svalstvo. A čo môže byť lepšie ako využiť voľný čas spolu deťmi niečím zdravím, zábavným a užitočným? Práve o tom je skupinové cvičenie pre deti a ich rodičov. Jedno však majú všetky cvičenia spoločné a to je dobrá nálada, kolektívna motivácia s vašimi súputníkmi a skvelá zábava.

V skratke

 • zľava na skupinové cvičenia v Štúdiu pohybu Bubema
 • na výber štyri varianty cvičení - aj pre tehuľky či rodičov s deťmi
 • miesto, kde vládne skvelá atmosféra a môžete spoznať nových priateľov
 • budovanie zdravej súťaživosti a motivácie v kolektíve
 • orientácia na vaše krátkodobé aj dlhodobé ciele
 • káva a čaj zdarma pre zákazníkov

Platnosť kupónu

do 30.04. 2017

Podmienky

 • na skupinové cvičenie je potrebná rezervácia cez rozvrh, kde nájdete aj časy a dátumy jednotlivých cvičení
 • pri rezervácii do poznámky uveďte číslo kupónu
 • je potrebné priniesť vytlačený kupón so sebou

 

Poskytovateľ

Štúdio pohybu Bubema

Platanová 1A (Solinky - nad Billou)
010 07 Žilina
 
Telefón:
+421 903 456 100

Na výber máte:

 • 1 vstup na skupinové cvičenie "Fitness bellydance - brušné tance" pre 1 osobu za 2,50 €
 • 1 vstup na skupinové cvičenie "Zábavné cvičenie pre rodičov s deťmi" pre 1 dospelú osobu a 1 dieťa za 2,50 €
 • 1 vstup na skupinové cvičenie "Pre tehuľky" pre 1 osobu za 2,50 €
 • 1 vstup na skupinové cvičenie "Závesný systém TRX" pre 1 osobu za 2,50 €

 

Štúdio pohybu BUBEMA

Štúdio pohybu BUBEMA je športovo rekreačné zariadenie. Sídli v Žiline, na sídlisku Solinky - nad Billou. Kolektív štúdia sám seba definuje ako takú malú-veľkú rodinu. Malú počtom ľudí a veľkú srdcom a ochotou pomáhať klientom pri dosahovaní svojich cieľov.

Hlavným cieľom je prinášať jedinečné spôsoby cvičenia v skvelej atmosfére. Telocvičňa totiž má byť miestom pre aktívny životný štýl, kde si budete môcť nie len dobre zacvičiť, ale aj stretnúť či spoznať priateľov, a kde sa budete s radosťou a úsmevom na tvári vracať.

Prečo práve skupinové cvičenia?

„Zistili sme, že v skupine sa cvičí oveľa ľahšie než keby mal človek cvičiť sám. Inštruktori/tréneri sa snažia zo seba vydať vždy maximum preto, aby atmosféra na tréningoch bola zábavná a pohodová, a aby pozitívne vplývala na všetkých cvičiacich. Rovnako v skupine rastie motivácia jednotlivcov. Inštruktor či kamarátky, ktoré chodia pravidelne cvičiť často krát vedia poriadne namotivovať! A v mnohých prípadoch to súvisí aj so zdravou súťaživosťou, čo je ďalším plusom skupinového cvičenia. V neposlednom rade je telocvičňa ideálne miesto na zoznamovanie. Práve tu vznikajú nové priateľstvá, známosti, ba dokonca partnerstvá na celý život medzi ľuďmi, ktorí majú podobné záľuby a ciele.“

 

Fitness bellydance - brušné tance

Fitness bellydance je dynamické tanečné cvičenie vychádzajúce z orientálnych brušných tancov, zamerané na postupné zlepšovanie fyzickej kondície, spevňovanie svalstva celého tela- najmä však trupu. Jednoduché tanečné kombinácie na podmanivú orientálnu hudbu.

​Každá hodina bude obsahovať rozcvičku v pomalom tempe aj záverečné natiahnutie a uvoľnenie.

 

Cvičenie pre tehuľky

Tehotenstvo je krásne obdobie, ktoré však kladie na organizmus ženy veľké nároky. Počas deviatich mesiacov dochádza v ženskom tele ako k fyzickým, tak aj psychickým zmenám. Preto by mali budúce mamičky navštevovať prenatálne kurzy alebo cvičenia určené pre tehotné ženy, kde im kvalifikovaný personál pomôže lepšie zvládať toto obdobie. Cvičia sa tu cviky, ktoré sú vhodné pre tehotné ženy a majú pozitívny vplyv na tehotenstvo a priebeh pôrodu.

Hlavným cieľom je pozitívne naladenie psychiky ženy a zvýšenie sebaistoty tehotnej ženy pred blížiacim sa pôrodom.

Cvičenie je určené pre všetky tehotné ženy, ktoré majú fyziologický priebeh tehotenstva. Tieto ženy sú zdravé, cítia sa dobre a nepatria do rizikovej kategórie. O cvičení sa vždy žena musí vopred poradiť so svojím gynekológom.

 

Zábavné cvičenie pre rodičov s deťmi

Športovanie pre deti kladie dôraz na koordináciu pohybov, rozvoj rovnováhy a to všetko zábavnou formou. Cvičenie prináša deťom radosť, pohyb a sebavedomie. Deti sa učia lepšie vnímať svoje telo, rešpektovať sami seba a svoje okolie v nesúťaživom prostredí. Rodičia cvičia spolu s deťmi vo vhodnom športovom odeve. Cvičí sa naboso. Všeobecná pohybová príprava je vhodná pre deti, ktoré chcú rodičia viesť športovo a podporiť práve vo všestrannom a komplexnom pohybovom rozvoji.

Športová prípravka je vhodná pre všetky deti, ktoré sa radi hýbu a bavia sa športom.

 

Závesný systém TRX

Závesný systém, ktorý tvorí jednoduchý popruh s niekoľkými karabínami. Záťaž pri cvičení ľahko prispôsobíte svojej fyzickej zdatnosti.
Cvičenie je veľmi univerzálne. Tvorí ho takmer nekonečné množstvo cvikov, pri ktorých pracujete s uhlom vlastného tela oproti závesnému bodu.

Cvičenie je určene pre všetky fitness úrovne – od začiatočníkov až po elitných športovcov.