Relax na severnom Cypre - 8 dní v luxusnom 5* hoteli ACAPULCO vrátane letenky a all inclusive light

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 359 do 379

7x kúpené

Nezabudnuteľný relax na ostrove lásky

Žijeme len raz a preto poďte prežiť 8-dňový kráľovský oddych do luxusného 5* rezortu ACAPULCO Resort & Convention & SPA na severnom Cypre a nerobte nič iné, len relaxujte! Slnkom zaliata malebná krajina, kde sa stretáva turecká a grécka kultúra, vás dostane svojou pohostinnosťou, krásnou scenériou a skvelými službami. 

1 osoba 8 dní All-inclusive Hotel Letecky 5* Sprievodca, More, Poistenie

V skratke

 • zľava na 8-dňový letecký zájazd na severný Cyprus
 • ubytovanie v luxusnom 5* hoteli Acapulco
 • All Inclusive Light
 • transfer do hotela a späť na letisko v Girne
 • slovenský alebo český sprievodca

 

Platnosť kupónu

do 25.05. 2016

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu na zájazd sa informujte o aktuálnej obsadenosti termínu v cestovnej kancelárii
 • po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď do cestovnej kancelárie, maximálne do 14 dní pred plánovaným odletom a rezervovať si zájazd na tel. č.: 0948 107 696 alebo na ck@eko-travel.sk
 • termín odporúčame rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu
 • v cene nie sú zahrnuté letiskové, palivové, servisné a rezervačné poplatky za doplatok: 159 €/osoba

Poskytovateľ

EKO-TRAVEL, s.r.o.

 

Závodská cesta 2945/38
010 01 Žilina
 
telefón:
0948 107 696
 

Na výber máte 8 termínov pobytu na Cypre:

 • 30.3. - 06.4.2016 za 359 €
 • 06.4. - 13.4.2016 za 359 €
 • 13.4. - 20.4.2016 za 369 €
 • 20.4. - 27.4.2016 za 369 €
 • 27.4. - 04.5.2016 za 369 €
 • 04.5. - 11.5.2016 za 379 €
 • 11.5. - 18.5.2016 za 379 €
 • 18.5. - 25.5.2016 za 379 €

 

V cene kupónu pre 1 osobu je zahrnuté:

 • 7 x ubytovanie s ALL INCLUSIVE LIGHT v 5* hoteli ACAPULCO Resort & Convention & SPA 
 • spiatočný let z Viedne do Erkanu (s medzipristátím v Antalyi bez vystupovania)
 • transfer do hotela a späť na letisko Girne
 • slovenský alebo česky hovoriaci sprievodca
 • poistenie CK voči insolventnosti

 

 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové, palivové, sezónne a rezervačné poplatky - 159 € / osoba
 • komplexné cestovné poistenie - 1,98 € / osoba / deň (nepovinné)
 • možnosť dokúpiť si fakultatívne výlety priamo na mieste u sprievodcu za cca 30 - 40 € / 1 výlet / osoba
 • transfer z Bratislavy na Schwechat a späť 25 € / osoba

 

 

Severný Cyprus

Severný Cyprus predstavuje zaujímavé prepojenie tureckej a gréckej kultúry a gastronómie. Svoje pomenovanie "Ostrov lásky" získal vďaka bohyni Afrodity, ktorá sa podľa legiend zrodila práve tu. Ostrov sa pýši sa krásnymi historickými pamiatkami, čistým morom s možnosťou vodných športov, skvelými službami, reštauráciami a obchodíkmi. Nachádza sa tu aj takmer 20 kasín, čo je dôvodom, prečo je Severný Cyprus tiež označovaný za malé Las Vegas. Medzi hlavné prednosti tejto oblasti môžeme zaradiť aj tunajšie strediská, ktoré sa úspešne vyhýbajú masovosti a prílišnému turistickému konzumu. Zaujímavosťou tohto miesta je tiež anglický štýl šoférovania - po ľavej strane.

 

 

Acapulco Resort & Convention & SPA

Tento luxusný 5* rezort ponúka priateľskú stredomorskú pohostinnosť s kvalitným servisom, ktoré dokopy vytvárajú zážitok na svetovej úrovni. Príjemný rezort s kozmopolitnou atmosférou disponuje 262 izbami rozmiestnenými v niekoľkých budovách a 208 izbami ležiacich v jedno a dvojposchodových bungalovoch obklopených krásnym píniovým hájom. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, internetový kútik (za poplatok), obchod so suvenýrmi, veľká reštaurácia s terasou a nádherným výhľadom na more, veľký bazén so šmykľavkou (lehátka a slnečníky zadarmo), detský bazén, bar pri bazéne, jacuzzi, miniklub, vnútorný bazén, tenisové kurty, posilňovňa, ihrisko na plážový volejbal, basketbal, detské ihrisko, veľké kasíno, detský lunapark (za poplatok), sauna, masážny salón. TOP NOVINKOU, ktorou sa hotel popýši v novej sezóne 2016, bude nový krásny aquapark a veľa tobogánov, takže malé ratolesti sa budú mať na čo tešiť.

 

 

Ubytovanie - moderne zariadené priestorné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, sat TV, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených handicapovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie (za poplatok).

 

 

Strava

Formou ALL INCLUSIVE LIGHT - raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane miestnych alko a nealko nápojov, miestne alko a nealko nápoje, voda, káva a čaj počas dňa a vo večerných hodinách v plážovom Beach bare (presný rozpis dostanú klienti pri ubytovaní)

 

 

Pláž - krásna dlhá piesočnatá pláž (miestami sa môžu objaviť kamene) s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných a nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, šliapadlá, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (zdarma). Pláž pri hoteli je považovaná za jednu z najkrajších v oblasti.

 

 

Služby

Moderný rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásnej pláži, pestrou ponukou služieb a ich dobrou úrovňou. Zaisťuje pravidelné zábavné večerné show so živou hudbou a tancom. Umožňuje športové aktivity, ako napr. cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, plážový volejbal, basketbal, tenis (za poplatok), stolný tenis a motorizované i nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. loďky, šliapadlá, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazda na banánoch, šnorchlovanie). Deti môžu využívať detský bazén so šmykľavkou, miniklub, moderné ihrisko a lunapark (za poplatok). Pre relaxáciu je určený bazén s opaľovacou terasou, sauna, masáže, vírivka a dobre vybavené fitness. Ďalšiu možnosť relaxácie, zábavy a športového vyžitia majú hostia v neďalekom letovisku Kyrenia, kam klientov dopraví niekoľkokrát denne za poplatok hotelový minibus (bary, reštaurácie, taverny, obchody, vodné športy na pláži, ovocný trh, požičovne automobilov a motocyklov, parky, kaviarne, športovisko).

 

 

Služby za poplatok

Minibar, trezor, sauna, masáže, internet, WiFi na izbe, vodné športy na pláži, tenis, detský lunapark, doprava do Kyrenie.

 

 

Hotelový rezort má výhodnú polohu - letisko v Erkane je vzdialené 20 minút a letisko v Larnace 60 minút.

Hotel je len na minúty vzdialený od miest a pamiatok ako hrad v Girne, hrad st. Hilarion a malebnej dedinky Karmi či kláštoru Bellapais.

 

 

V rámci fakultatívnych výletov sa môžete pozrieť na miesta ako:

 • mesto duchov Famagusta

 

 • cyperské hlavné mesto Nikózia

 

 • polostrov Karpaz

 

EKO-TRAVEL, s.r.o. je kompetentným partnerom odpovedať na všetky vaše otázky týkajúce sa dovolenky v Turecku. Máme bohaté skúsenosti, vedomosti, ako i dlhoročné kontakty, ktoré využívame pri vytvorení ideálnej trasy pri spoznávaní krajiny a zároveň vieme odporučiť vyhľadávané pamiatky v celom Turecku. Turecko je krajina, ktorú stojí za to navštíviť a dozvedieť sa o nej viac.

Pri plánovaní vašej cesty vám pomôžeme cennými radami, ponúkame potrebné informácie a obrázky najnavštevovanejších pamiatok v Turecku, ktoré vám pomôžu získať prvý dojem o tejto krajine a nájsť odpovede na vaše otázky. Ak nie, kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.