Relax na severnom Cypre - 8 dní v luxusnom 5* hoteli ACAPULCO vrátane letenky a SOFT ALL INCLUSIVE

Táto ponuka má 2 varianty.

3x kúpené

Nezabudnuteľný relax na ostrove lásky

Príďte stráviť 8 krásnych dní do luxusného 5* rezortu ACAPULCO Resort & Convention & SPA a nerobte nič iné, len relaxujte! Slnkom zaliata malebná krajina, kde sa stretáva turecká a grécka kultúra, vás dostane svojou pohostinnosťou, krásnou scenériou a skvelými službami. Priemerná teplota tu v tomto čase dosahuje 28 °C (vody 25 °C), takže sa ešte stále budete môcť opaľovať na krásnej piesočnatej pláži priamo pri hoteli a kúpať v priezračnom mori. Ak radi trávite dovolenku aj aktívne, je tu pre vás prichystaný poldenný výlet do malebného mesta Girne so zrúcaninou hradu sv. Hillarion, ktorý bol vraj inšpiráciou pre Walta Disneyho na tvorbu hradu pre Šípkovú Ruženku.

 

1 osoba 8 dní Polpenzia Hotel Letecky 5* More

V skratke

 • zľava na 8-dňový letecký zájazd na Severný Cyprus
 • ubytovanie v luxusnom 5* hoteli Acapulco
 • Soft All Inclusive
 • let a transfery na letisko a z letiska
 • teplé počasie i na relax pri mori

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

Platnosť kupónu

do 28.10. 2015

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu na zájazd sa informujte o aktuálnej obsadenosti termínu v cestovnej kancelárii
 • po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď do cestovnej kancelárie, maximálne do 14 dní pred plánovaným odletom a rezervovať si zájazd na tel. č.: 0948 107 696 alebo na ck@eko-travel.sk
 • termín odporúčame rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu
 • v cene nie sú zahrnuté letiskové, palivové, servisné a rezervačné poplatky za doplatok: 139 €/osoba
 • množstvo kupónov v akcii je nie je limitované

Poskytovateľ

EKO-TRAVEL, s.r.o.

 

Závodská cesta 2945/38
010 01 Žilina
 
telefón:
0948 107 696
 

V cene kupónu za 379 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • 7 x ubytovanie so SOFT ALL INCLUSIVE v 5* hoteli ACAPULCO Resort & Convention & SPA 
 • spiatočný let z Viedne do Erkanu (s medzipristátím v Antalyi alebo Istanbule)
 • všetky transfery na letisko a z letiska
 • poldenný výlet do Girne
 • sprievodca počas presunov

 

Termín:

 • 7.10. - 14.10.2015
 • 21. 10. - 28. 10. 2015

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové, palivové, sezónne a rezervačné poplatky - 139 €/os.
 • komplexné cestovné poistenie - 1,65 €/osoba/deň (nepovinné)
 • možnosť dokúpiť si fakultatívne výlety priamo na mieste u sprievodcu za cca 30 - 40 €/1 výlet/osoba. Výlety do: Famagusta, Karpaz, Kyrenia atď.

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

 

Severný Cyprus

Severný Cyprus predstavuje zaujímavé prepojenie tureckej a gréckej kultúry a gastronómie. Svoje pomenovanie "Ostrov lásky" získal vďaka bohyni Afrodity, ktorá sa podľa legiend zrodila práve tu. Ostrov sa pýši sa krásnymi historickými pamiatkami, čistým morom s možnosťou vodných športov, skvelými službami, reštauráciami a obchodíkmi. Nachádza sa tu aj takmer 20 kasín, čo je dôvodom, prečo je Severný Cyprus tiež označovaný za malé Las Vegas. Medzi hlavné prednosti tejto oblasti môžeme zaradiť aj tunajšie strediská, ktoré sa úspešne vyhýbajú masovosti a prílišnému turistickému konzumu. Zaujímavosťou tohto miesta je tiež anglický štýl šoférovania - po ľavej strane.

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

 

Acapulco Resort & Convention & SPA

Tento luxusný 5* rezort ponúka priateľskú stredomorskú pohostinnosť s kvalitným servisom, ktoré dokopy vytvárajú zážitok na svetovej úrovni. Príjemný rezort s kozmopolitnou atmosférou disponuje 262 izbami rozmiestnenými v niekoľkých budovách a 208 izbami ležiacich v jedno a dvojposchodových bungalovoch obklopených krásnym píniovým hájom. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, internetový kútik (za poplatok), obchod so suvenýrmi, veľká reštaurácia s terasou a nádherným výhľadom na more, veľký bazén so šmykľavkou (lehátka a slnečníky zadarmo), detský bazén, bar pri bazéne, jacuzzi, miniklub, vnútorný bazén, tenisové kurty, posilňovňa, ihrisko na plážový volejbal, basketbal, detské ihrisko, veľké kasíno, detský lunapark (za poplatok), sauna, masážny salón.

 

 

Ubytovanie - moderne zariadené priestorné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, sat TV, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených handicapovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie (za poplatok).

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

 

Strava

Formou SOFT ALL INCLUSIVE. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie. Hostia si môžu objednať plnú penziu (obedy formou bufetu, nápoje za poplatok).

 

 

Pláž - krásna dlhá piesočnatá pláž (miestami sa môžu objaviť kamene) s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných a nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, šliapadlá, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (zdarma). Pláž pri hoteli je považovaná za jednu z najkrajších v oblasti.

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

 

Služby

Moderný prázdninový rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásnej pláži, pestrou ponukou služieb a ich dobrou úrovňou. Zaisťuje pravidelné zábavné večerné show so živou hudbou a tancom. Umožňuje športové aktivity, ako napr. cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, plážový volejbal, basketbal, tenis (za poplatok), stolný tenis a motorizované i nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. loďky, šliapadlá, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazda na banánoch, šnorchlovanie). Deti môžu využívať detský bazén so šmykľavkou, miniklub, moderné ihrisko a lunapark (za poplatok). Pre relaxáciu je určený bazén s opaľovacou terasou, sauna, masáže, vírivka a dobre vybavené fitness. Ďalšiu možnosť relaxácie, zábavy a športového vyžitia majú hostia v neďalekom letovisku Kyrenia, kam klientov dopraví niekoľkokrát denne za poplatok hotelový minibus (bary, reštaurácie, taverny, obchody, vodné športy na pláži, ovocný trh, požičovne automobilov a motocyklov, parky, kaviarne, športovisko).

 

 

Služby za poplatok

Minibar, trezor, sauna, masáže, internet, WiFi na izbe, vodné športy na pláži, tenis, detský lunapark, doprava do Kyrenie.

 

 

Hotelový rezort má výhodnú polohu - letisko v Erkane je vzdialené 20 minút a letisko v Larnace 60 minút.

Hotel je len na minúty vzdialený od miest a pamiatok ako hrad v Girne, hrad st. Hilarion a malebnej dedinky Karmi či kláštoru Bellapais.

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

 

V rámci fakultatívnych výletov sa môžete pozrieť na miesta ako:

 • mesto duchov Famagusta

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

 

 • cyperské hlavné mesto Nikózia

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

 

 • polostrov Karpaz

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

 

 • mesto Kyrenia

 

Severný Cyprus - Acapulco 5* polpenzia

 

EKO-TRAVEL, s.r.o. je kompetentným partnerom odpovedať na všetky vaše otázky týkajúce sa dovolenky v Turecku. Máme bohaté skúsenosti, vedomosti, ako i dlhoročné kontakty, ktoré využívame pri vytvorení ideálnej trasy pri spoznávaní krajiny a zároveň vieme odporučiť vyhľadávané pamiatky v celom Turecku. Turecko je krajina, ktorú stojí za to navštíviť a dozvedieť sa o nej viac.

Pri plánovaní vašej cesty vám pomôžeme cennými radami, ponúkame potrebné informácie a obrázky najnavštevovanejších pamiatok v Turecku, ktoré vám pomôžu získať prvý dojem o tejto krajine a nájsť odpovede na vaše otázky. Ak nie, kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.