Sérum s kyselinou hyalurónovou. Pomáha pri redukcii vrások, navracia pleti jemnosť a hebkosť.

Sérum s kyselinou hyalurónovou. Pomáha pri redukcii vrások, navracia pleti jemnosť a hebkosť.

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 7,18 do 8,99

159x kúpené

Vyhlaďte si vrásky s kyselinou hyalurónovou!

Na základe úspešnosti našej prvej akcie na sérum s kyselinou hyalurónovou a vašich pozitívnych ohlasov, vám v spolupráci so spoločnosťou DAMITA COSMETICS spol. s r.o. znova prínášame možnosť zakúpiť si tieto produkty v zľavnenej cene. 

Vyskúšajte si priaznivé účinky kyseliny hyalurónovej osobne. Vyberte si z našej ponuky 2 výrobkov už od 7,18€. Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky, je dermatologicky testovaný a je vhodný pre každý typ pleti. Tento výrobok nie je bežne dostupný, je možné si ho zakúpiť len vo vybraných kozmetických salónoch.

Navráťte svojej pleti prirodzený pôvab bez vrások!

V skratke

 • zľava na sérum s kyselinou hyalurónovou - už od 7,18€
 • navracia pleti jemnosť, hebkosť a prirodzenosť
 • výrobok je dermatologicky testovaný (nie je testovaný na zvieratách)
 • jednoduchá aplikácia u vás doma
 • v cene je zahrnuté aj poštovné a balné
 • možný aj osobný odber v Bratislave

Platnosť kupónu

do 31.01. 2012

Podmienky

 • kupón platí na 1 sérum s kyselinou hyaluronovou podľa rozpisu z detailov ponuky
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • potrebná objednávka na: damita.cosmetics@gmail.com (do mailu uveďte vaše meno, poštovnú adresu, číslo resp. čísla kupónov aj s heslom)
 • akcia je limitovaná na 250 ks pre každý druh kupónu
 • kupón platí od 5.12.2011 do 31.1.2012

Poskytovateľ

DAMITA COSMETICS spol. s r.o.

Pekná cesta 15
834 04 Bratislava

telefón: 0903 835 711
 
Osobný odber je možný:
Po - Pia: 10:00 - 17:00 hod

Hodnotenia zákazníkov

DAMITA COSMETICS

Výborné

4,06 z 5 (16x)

88% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (14 / 16)

 • 5
  9
 • 4
  2
 • 3
  3
 • 2
  1
 • 1
  1

V cene dnešného kupónu je zahrnuté 1 sérum podľa vášho výberu:

 • JULIA M lifting aktiv HYALURON Sérum č. 2 za 7,18€
 • JULIA M lifting aktiv HYALURON Sérum č. 6 za 8,99€

 

Hyaluron

JULIA M lifting aktiv HYALURON Sérum č. 2 :

Ide o vysokoúčinné sérum - hydrogél s max. obsahom sodnej soli kys. hyaluronovej a ďalšími účinnými látkami ako je extrapón aloe vera, hydroviton a pantenol. Uvedené účinné látky napomáhajú zlepšiť celkovú hydratáciu pleti a pantenol má aj upokojujúce účinky.
 
Hydroviton - hydratačná účinná látka, v ktorej sa nachádzajú zložky so zvýšenou hydratáciou /napr. urea, ktorá zabraňuje šupinatosti veľmi suchej pleti a alantoin, ktorý má hojivé a protizápalové účinky ako aj ďalšie biologicky aktívne dôležité látky ako sú aminokyseliny, kys. mliečna,...
 
Sérum je vhodné na všetky typy pleti.
 
Použitie:
4 - 5 kvapiek séra sa nanesie na postihnuté miesto (kde dochádza k tvorbe vrások, resp., kde ide o suchú pokožku), môže sa jemne naniesť aj na celú tvár, vklepe sa do pokožky a po resorbcii sa nanesie na pleť denný alebo nočný krém. Používa sa na pleť, krk a môže sa použiť aj na dekolt.
 
Zloženie:
Aqua, Aloe Barbadensis Extr., Hydroviton, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Hydroviton= Sodium Lactate, Lactic Acid, Serin, Sorbitol, Urea, Sodium Chloride, TEA-Lactate, Lauryl-di-ethylendiaminoglycine, Lauryl Aminopropylenglycine, Allantoin

JULIA M lifting aktiv HYALURON Sérum č. 6 :

Vysokoúčinné hyalurónové sérum, s obsahom sodnej soli kyseliny hyaluronovej v max. koncentrácii, ktoré je obohatené ďalšími dôležitými biologicky aktívnymi látkami, ako sú kolagén, elastín, extrapón aloe vera, hydroviton a pantenol napomáhajú zlepšiť celkový stav všetkých typov pletí tým, že dodávajú pokožke hydratačné látky, ktoré napomáhajú zlepšeniu napätia - tonusu ako aj látky, ktoré vylepšujú celkovú elasticitu pleti - turgor - ako je kolagén a elastín vypĺňa medzibunkové priestory, čím zjemňuje už vzniknuté vrásky.

Hydroviton s obsahom kys. mliečnej, aminokyslín , urey a alantoínu zlepšuje celkovú hydratáciu, zabraňuje šupinatosti pleti a má aj upokojujúce a hojivé účinky. Sérum sa používa na pleť, krk a môže sa použiť aj na dekolt.


Hyaluron

Použitie:
4-5 kvapiek séra sa nanesie na postihnuté miesto (kde dochádza k tvorbe vrások, resp. kde ide o suchú pokožku), môže sa jemne naniesť aj na celú tvár, vklepe sa do pokožky a po resorbcii sa nanesie na pleť denný alebo nočný krém.
 
Zloženie:
Aqua, Collagen, Elastin, Aloe Barbadensis Extr., Hydroviton, Panthenol,Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Hydroviton = Sodium Lactate, Lactic Acid, Serin, Sorbitol, Urea, Sodium Chloride, TEA-Lactate, Lauryl-di-ethylendiaminoglycine, Lauryl Aminopropylenglycine, Allantoin

 

Balenie obsahuje:

 • 30 g PETG biele fľaše s dávkovačom a krytkou
 • samolepiacu etiketu
 • informačný letáčik
 • PE vrecko

 

Výrobky neobsahujú konzervačné látky. Sú dermatologicky testované, nie sú testované na zvieratách.

Výrobky sú vhodné aj na ošetrenie pleti ultrazvukom.

Hyaluron

DAMITA COSMETICS spol.sro

Firma je slovenským výrobcom kozmetických výrobkov od roku 1998 a vyrába kozmetické prípravky určené pre profesionálov, t.j. 13 rokov na trhu ako výrobca! Výrobky nie sú bežne dostupné v obchodnej sieti, teda ku konečnému spotrebiteľovi sa môžu dostať len kúpou po ošetrení vo vybraných kozmetických salónoch, kde s nimi kozmetičky ošetrujú rôzne typy pletí. Výrobky sú dodávané buď do veľkoobchodov, ktoré ich ponúkajú ďalej kozmetičkám alebo sú posielané formou dobierok.

Vo výrobkoch sú zakomponované účinné biologicky - aktívne látky v maximálnych koncentráciách, ktoré obnovujú hydrofilno-lipidový film na pokožke, dodávajú pokožke hydratáciu, účinné látky, tukové-výživné látky, čím napomáhajú zlepšeniu celkového stavu pleti, ako aj čiastočne oddiaľujú biologické starnutie spojené s tvorbou vrások.

Pre správne napätie pleti - tonus pleti, je dôležitá hydratácia. K jej strate dochádza či už biologickým starnutím alebo poveternostnými vplyvmi. Aby sme tomuto javu zabránili, resp. aby sme vyrovnali nedostatok hydratačných látok v pokožke, naša firma vyrába kozmetické výrobky - sérá so sodnou soľou kyseliny hyalurónovej.

Modifikovaný hyaluronan napomáha pri vyhladzovaní vrások a zároveň dodáva hydratáciu pleti, čo sa odzrkadlí práve správnym tonusom - napätím.
Vyrábame dva druhy séra, ktoré sú okrem hyaluronanu obohatené aj ďalšími účinnými biologicky aktívnymi látkami, ktoré pleť hydratujú, zjemňujú, vypĺňajú medzibunkové priestory, napínajú - vyhladzujú vrásky a zlepšujú turgor pleti - elasticitu.