POZOR! PRE VEĽKÝ ZÁUJEM PREDLŽUJEME!Historický Krakow a Hotel SWING**** len pre Vás so zľavou 54%,

POZOR! PRE VEĽKÝ ZÁUJEM PREDLŽUJEME!Historický Krakow a Hotel SWING**** len pre Vás so zľavou 54%,
576x kúpené

Pre každú z osôb (cena 120 eur je celková pre 2 osoby na 2 noci):
 • 2x ubytovanie v príjemnej elegantnej 2-lôžkovej izbe Hotela Swing****
 • 2x raňajky formou bufetových stolov
 • 1x buffet alebo 3-chodová večera pre pár v Quickstep restaurant
 • denne 1-hodinový vstup do blízkeho Aquaparku pre každú z osôb - na každú noc pobytu (t.j. 2 vstupy pre 1 osobu)
 • neobmedzený vstup do hotelového Hotel Swing SPA centre (otvorené denne od 16:00 do 22:00)
 • 2x sauna
 • koloroterapia - nadobudnutie rovnováhy a harmóni tela a duše pomocou farieb
 • salt screen - analýza podielu solí v ľudskom organizme
 • pre pár - 1x fľaša vína na izbe alebo pri večeri
 • pre pár -1x otvorený účet vo výške 100 PLN na nápoje a menu v Retro Clube na najvyššom poschodí Hotela Swing**** (tzn. 100 PLN zdarma, co je cca 24 eur)
 • internetové pripojenie na izbe
 • možnosť využiť internetovú kaviareň
 • 30% zľava na ošetrenie tela, tváre, rúk a nôh v hotelovom SPA (okrem masáží) alebo na kadernícke služby
 • parkovacie miesto pre 1 auto na 2 noci

V skratke


Platnosť kupónu

do 31.03. 2012

Podmienky

 • pobyt je možné využiť od 5.9. do 31.3.2012
 • možnosť predĺženia pobytu spojením viacerých kupónov
 • pred nástupom na pobyt je potrebné si izbu rezervovať a pri záväznej rezervácii uviesť svoj ID kód / mailom/ - bez potvrdenia rezervácie s udaním identifikačného kódu a kupónu izba nebude záväzne rezervovaná
 • o voľných termínoch je potrebné sa informovať na adrese: hotelswing@hotelswing.pl
 • príplatok za osobu na prístelke spolu s večerou, vstupom do Aquaparku a všetkých ostatných služieb - príplatok 180 PLN/noc priamo na mieste (cca 43€)- potrebné informovať recepciu pri rezervácii
 • dieťa do 3 rokov -grátis - potrebné informovať recepciu pri rezervácii
 • dieťa 4-12 rokov - príplatok 150 PLN/noc priamo na mieste (cca 36€)- potrebné informovať recepciu pri rezervácii
 • CHECK IN od 14:00 hod., CHECK OUT do 12:00 hod.
 • pobyt s domácim zvieratkom za poplatok 10 €/noc

Poskytovateľ


Hotel Swing ****
31-416 Kraków
ul. Dobrego Pasterza 124,
tel. (+48 12) 311 11 11,
fax. (+48 12) 311 11 10
e-mail: hotelswing@hotelswing.pl
www.hotelswing.pl


„Mnohí turisti považujú Krakov za najkrajšie európske mesto. Monumentálne Hlavné námestie, pôvabný kráľovský zámok Wawel i bývalé židovské mesto Kazimierz ročne lákajú tisícky návštevníkov. Aj to, že medzi stredovekými pamiatkami kypí rušný moderný život.
Krakov má pre turistov jednu veľkú výhodu - všetky najdôležitejšie pamiatky sú pohromade a dajú sa prejsť pešo.

Zdroj: www.pluska.sk

Hotel
Štvorhviezdičkový hotel Swing **** je novootvorený hotel v Krakove ponúkajúci ubytovanie a stravovanie na najvyššej úrovni.
Výhodná poloha hotela umožňuje nielen rýchly prístup do historického centra ale tiež k najznámejším historickým pamiatkam. V blízkosti hotela sa nachádza Aqua park, Multi-cinema kino, nákupné a obchodné centrá. Hotel ponúka svoje služby jednotlivcom, podnikateľom ale i turistickým skupinám. Vybavenie konferenčných miestností hotela umožňuje usporiadanie a organizovanie kongresov, konferencií či prezentácií.
Usporadúvame nielen príležitostné oslavy ale i malé rodinné oslavy v hotelových rozľahlých klimatizovaných reštauráciách.
Hotel ponúka svojim návštevníkom SPA centrum, kadernícke služby, beauty centrum a masážne štúdio.

Izby
Hotel Swing ponúka svojim hosťom 143 moderne a príjemne zariadených izieb. K dispozícii sú jednolôžkové izby, dvojlôžkové a šesť rodinných izieb (apartmán typu štúdio s 2x dvojlôžkovými izbami). K dispozícii sú tri luxusné suity, každá s jedálňou a samostatnými dvojlôžkovými izbami. Na prízemí hotela sa nachádzajú tri izby pre zdravotne postihnutých hostí.
Vybavenie izieb zahŕňa TV a SAT, rádio, telefón, internet, klimatizácia (individuálne ovládanie), fén. Hotel ponúka  detské postieľky grátis.
 

Reštaurácia Quickstep a Retro Club
Ste srdečne pozvaní na návštevu reštaurácie Quickstep a Retro Club. Náš šéfkuchár Mirosław Drewniak pripravil, špeciálne pre našich hostí , menu pozostávajúce z typických tradičných poľských jedál medzivojnového obdobia charakteristické svojou jedinečnou chuťou. Menu je inšpirované kulinárskymi tradíciami galíckej a viedenskej kuchyne.
Naši šéfkuchári sú poctení v prípade záujmu o popis servírovaného jedla rovnako ako i v prípade záujmu o nejaké kulinárske tajomstvá.

Po 17:00 pozývame našich hostí  do Retro Club situovaného na najvyššom poschodí. Súlad štýlového zariadenia klubu spolu s hudbou Vás privedú naspäť do medzivojnového obdobia.

Otváracie hodiny:
Bufetové raňajky: 6:30 – 10:00
Reštaurácia Quickstep: 12:00 – 22:00
Retro Club: Pia – Ne  17:00 - 24:00
Izbová služba: nonstop

Voľný čas
SPA and Wellness Centre ponúka pre svojich klientov širokú paletu služieb. Zoznam beauty procedúr nájdete na www.hotelswing.pl.

Hotelové spa je k dispozícii denne od 16:00 do 22:00. K dispozícii j suchá sauna, parná sauna s aromaterapiou a morskou kamennou soľou, ktorá obohacuje vzduch rozličnými minerálmi a mikroprvkami medzi inými jód, draslík, vápnik, horčík a selén.
Klienti sa určite potešia i koloroterapii prinášajúcej rovnováhu a harmóniu prostredníctvom farieb – teplých (žltá, oranžová a červená), ktoré majú energizujúci a stimulujúci účinok, kým farby studené (fialová, modrá a indigová) ukľudňujú Vaše zmysly a uvoľňujú stres.

Našim hosťom odporúčame nenechať si ujsť návštevu blízkeho Aqua Parku, ktorý ponúka úžasnú rodinnú zábavu pre všetkých členov, ktorí istotne ocenia saunu, hydromasáž, jacuzzi, vodné športy, lezecké steny a 800 metrov tobogánov a šmýkaliek. AquaPark sa nachádza  priamo pri hoteli. Viac info na www.parkwodny.pl.
Medzi Wellness Club atrakcie patrí profesionálne vybavená telocvičňa, fitness centrum, tanečné a pohybové štúdio (potrebná rezervácia a platba priamo na recepcii)