Kvalitný zelený čaj z Vietnamu - 200 g balenie

Kvalitný zelený čaj z Vietnamu - 200 g balenie
8x kúpené

Napite sa na zdravie!

Kto pije každý deň šálku zeleného čaju, teší sa pevnému zdraviu! Tak by mohlo znieť motto zeleného čaju, ktorý sa teší v ázijských krajinách veľkej obľube už tisícky rokov. Zelený čaj je plný antioxidantov, ktoré odplavujú z tela škodlivé látky, spomaľujú starnutie a majú protizápalové účinky. Zároveň vám zelený čaj zaistí energiu, ktorú vám bude dávkovať rovnomernejšie než káva. Vyskúšajte kvalitný ručne zbieraný zelený čaj pôvodom z Vietnamu, ktorý vás dostane lahodnou a výraznou chuťou!

V skratke

 • zľava na ručne zbieraný zelený čaj
 • jedno balenie obsahuje 200 g čaju
 • silný prírodný antioxidant, potvrdené liečivé účinky
 • balenie zodpovedá 8 baleniam v bežnom obchode

Platnosť kupónu

do 15.01. 2016

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR 1,60 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny

Poskytovateľ

InterSale s.r.o.

 

1. mája 166/5
Trenčín 911 01

 
Telefón:
0911 199 288
 

Hodnotenia zákazníkov

PRUSTY, s.r.o.

Excelentné

5 z 5 (2x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (2 / 2)

 • 5
  2
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

 V cene kupónu za 2,39 € je zahrnuté:

 • 200 g balenie ručne zbieraného zeleného čaju

 

Balenie zelený čaj

 

Balenie zodpovedá 8 baleniam v bežnom obchode.

 

Ručne zbieraný zelený čaj

Tajomstvo úspechu zeleného čaju

V prvom rade je to jeho zloženie - zelený čaj obsahuje veľké množstvo antioxidantov. Ďalším odhaleným tajomstvom úspechu tohto zázračného nápoja je spôsob spracovania čajových lístkov. Lístky zeleného čaju pochádzajú z rastliny Camellia sinesiss a ako jediné čajové lístky sa nespracuvávajú fermentáciou, ale parou. Preto si zachovajú bohaté množstvo zdraviu prospešných látok a pomáhajú skvalitňovať ľudský život.

 

 

Liečivé účinky

Zelený čaj je vhodné piť pri vysokom cholesterole, vysokom krvnom tlaku, reume či srdcovo-cievnych chorobách. Japonské štúdie potvrdili, že pitie zeleného čaju znižuje riziko vzniku rakoviny takmer o polovicu, najmä pokiaľ ide o rakovinu prsníka, hrdla, čriev, pankreasu či pečene. Výskumy ukázali tiež to, že zelený čaj má pozitívne účinky v boji proti zubnému kazu, lebo sa významným spôsobom podieľa na ničení baktérií v ústnej dutine. Vynikajúce účinky má aj jeho vplyv na ľudskú kožu. Pitie zeleného čaju znižuje riziko vzniku rakoviny kože a je prospešné aj pri liečení kožných chorôb, zápalov či iných civilizačných ochorení.

 

 

Jedna šálka nestačí

Odborníci na výživu ako aj lekári odporúčajú každodenné pitie zeleného čaju, najlepšie 4 - 5 šálok denne. Aby mal zelený čaj aj svoj pozitívny účinok, je potrebné piť ho pravidelne. Známe sú nielen jeho liečivé účinky, ale aj vplyv na krásu či celkovú pohodu a kondíciu človeka. Priaznivo vplýva na pleť, zabraňuje poteniu a uhasí smäd najmä v letných horúčavách. Jednoducho dobije vašu stratenú energiu, preto sa odporúča piť aj počas nočných služieb. Jediným negatívom zeleného čaju je, že v niektorých prípadoch môže spôsobiť nespavosť, prípadne znížiť kvalitu spánku, nakoľko obsahuje kofeín. Ak teda máte zo zaspávaním problém, doprajte si menej ako päť šálok denne. Inak je tento nápoj úplne neškodný a dopriať si ho môže ktokoľvek v akomkoľvek veku.