Zrelaxujte na profesionálnych masážach v Banskej Bystrici

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 6,99 do 10,90

7x kúpené

Uvoľnujúce dotyky masáží

Patríte medzi ľudí ktorí si radi natierajú med na chlieb? Čo keby ste si ho nechali natrieť na seba a vyskúšali jeho detoxikačné a uvoľňujúce účinky... Nechajte sa pohladiť liečivými dotykmi v profesionálnom masérskom Štúdiu Vacushape. Vyberte si klasickú masáž šije a chrbta, pri ktorej sa dokonale zregenerujú a uvoľnia vaše stuhnuté svaly a prekrví pokožka. V ponuke je i masáž lávovými kameňmi, ktoré majú schopnosť energicky vyrovnávať rovnováhu vo vašom tele. Pre nebeský zážitok z masáží nemusíte chodiť ďaleko, "nebo" sa nachádza priamo v Banskej Bystrici. :)

1 osoba 30min, 40min

V skratke

 • zľava na rôzne druhy masáži v Štúdiu Vacushape v Banskej Bystrici
 • masáže vás zbavia stresu
 • detoxikácia organizmu
 • omladenie pokožky
 • prekrvenie svalstva aj zrýchlenie lymfatického systému

Platnosť kupónu

do 30.09. 2016

Podmienky

 • nutnosť rezervácie  vopred na tel. čísle: 0905 848 489
 • zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné ohlásiť min. 24 hodín vopred, inak kupón prepadá
 • posledné objednávky budú prijímané týždeň pred skončením platnosti kupónu

Poskytovateľ

Štúdio Vacushape

Rudohorská 27 (budova pošty)
974 11 Banská Bystrica
 
telefón: 
0911 975 450
0905 848 489
 
Otváracie hodiny:
po - so: 8:00 - 19:00 hod.

Na výber máte:

 • medová masáž v trvaní 40 minút za 6,99 €
 • klasická masáž šije a chrbta v trvaní 40 minút za 7,99 €
 • klasická masáž šije a chrbta v trvaní 40 minút s infrasaunou na 10 minút za 8,99 €
 • masáž lávovými kameňmi v trvaní 30 minút za 10,90 €

 

Medová masáž

Medová masáž pomáha telu zdetoxikovať sa, zrevitalizovať, zbaviť sa nepriaznivých účinkov stresu a nečistého životného prostredia. Výhodou tejto masáže je spojenie dotykovej terapie, cieleného silného prekrvenia, vynikajúcich účinkov medu a detoxikácie organizmu priamo cez pokožku. Metóda masáže medom je vhodná pri tzv. civilizačných chorobách a ich prevencií. Tesne po masáži sa odporúča prijímať veľa tekutín.

Klasická masáž šije a chrbta

Klasická masáž aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a napomáha vyplaveniu škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Zjednodušene povedané, vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva - napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. 

Pobyt v infrasaune

Infračervené žiarenie má pozitívny vplyv na kĺby a svaly, pomáha pri ich liečení a tlmí bolesť. Teplota v tejto saune sa pohybuje medzi 40 - 60°C, je preto vhodná aj pre osoby, ktoré majú problémy s tlakom či so srdcom. Pobyt v takejto saune odbúrava stres, pomáha pri boji s celulitídou, spevňuje pokožku a vyplavuje endorfíny, známe aj ako hormóny šťastia.

Masáž lávovými kameňmi

Terapia horúcimi kameňmi z lávy je starobylá liečebná metóda používaná tisícročia. Ľudia používali kamene už pred viac ako 7000 rokmi, pre ich schopnosť pomáhať liečiť, odstraňovať bolesť, pre schopnosť stimulovať acu body a meridiány a za účelom energeticky vyrovnávať rovnováhu v ľudskom tele.

Bližšie info o štúdiu sa dozviete na facebookovej stránke.