Liečebná reflexno-akupresúrna masáž krížov a kĺbov v bratislavskom salóne Perfect Body

Liečebná reflexno-akupresúrna masáž krížov a kĺbov v bratislavskom salóne Perfect Body
22x kúpené

Kúpte bolesti jednosmerný lístok

Nesprávne sedenie, zlé pohybové návyky a nedostatok pohybu môžu viesť k nepríjemným bolestiam chrbtice. Predtým, než siahnete po tabletkách, vyskúšajte liečebnú reflexno-akupresúrnu masáž, ktorá je určená na zmiernenie týchto problémov. Funguje však aj ako výborná prevencia. Cez stimuláciu dráh a bodov v tele sa aktivuje energia, ktorá sa nachádza v cievach a orgánoch. Od klasických masáží sa odlišuje pôsobením na nervové vlákna a tiež podporou správneho toku lymfatického systému. Nájdite si 60 minút pre vaše telo a prestaňte sa trápiť bolesťou!

1 osoba 60min

V skratke

 • zľava na liečebnú reflexno-akupresúrnu masáž
 • stimulovaním bodov dochádza k uvoľneniu svalov a relaxácii
 • hmaty prechádzajú cez energetické dráhy a body, čím sa aktivuje energia v cievach a orgánoch tela
 • rýchle odstraňovanie bolesti danej časti tela
 • príjemné prostredie salónu

Platnosť kupónu

do 15.04. 2019

Podmienky

 • nutná objednávka na tel. čísle 0915 064 822 (pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo kupónu)
 • zrušenie alebo zmenu termínu je potrebné ohlásiť min. 24 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť
 • posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

Salón Perfect Body

Sabinovská 3/B
(prízemie multifunkčného objektu)
821 02  Bratislava

0915 064 822
Otváracie hodiny:
po - pia: 9:00 - 20:00
so: na objednávku

V cene kupónu za 23,90 € je zahrnuté:

 • liečebná reflexno-akupresúrna masáž krížov a kĺbov pre 1 osobu
 • trvanie: 60 minút

 

Liečebná reflexno-akupresúrna masáž krížov a kĺbov​

Akupresúra je technika podobná akupunktúre, len sa v nej využíva tlak dlaní, palcov, lakťov, prípadne tupého kolíka, tlakom ktorých sa stimulujú určité body na tele v dráhach tzv. meridiánov. Dochádza k uvoľneniu, svalovej relaxácii, zníženiu krvného tlaku a pod. Stimulovaním iných bodov dochádza k vyššej aktivite, zvýšeniu tepovej frekvencie a tlaku a k svalovým kontrakciám.

Využíva sa tu množstvo masážnych techník, ktorými sa pôsobí cez akupresúrne (tlakové) body. Tie sú prepojené s energetickými dráhami ľudského tela. Realizuje sa bez použitia masážnych emulzií. Masér prostredníctvom rúk, päste alebo lakťa vytvára tlakové ťahy na vybrané oblasti tela. Prechádza cez energetické dráhy a body, čím sa aktivuje energia v dráhach, cievach a orgánoch ľudského tela. Masáž spravidla nemá vedľajšie účinky. Aby liečenie masážou bolo úspešné, je potrebné masáž niekoľkokrát opakovať. Pri chronických stavoch dvakrát týždenne, pri liečení aspoň jedenkrát týždenne, pri regenerácii dvakrát mesačne.

Liečebná reflexno-akupresúrna masáž krížov a kĺbov sa od klasickej masáže veľmi odlišuje, hlavne v konkrétnych hmatoch. Je vhodná nielen ako liečebná metóda, ale aj ako metóda preventívna.

Pružnosť svalov sa ovplyvňuje pôsobením na nervové vlákna na začiatku svalu, predovšetkým na miestach, ktoré sú veľmi citlivé na bolesť. Bolesť nie je nepriateľom, ale veľmi dobrým pomocníkom pri diagnostikovaní daného problému. Tuhé a nepružné svaly sú častou príčinou zlého toku v lymfatickom systéme, signalizujú poruchy krvného obehu a napovedajú aj o zlom fungovaní orgánov a kĺbov. Následkom týchto javov je potom vznik mnohých (aj akútnych a chronických) zdravotných problémov.

Liečebná reflexno-akupresúrna masáž krížov a kĺbov je vhodná nielen pre dospelých, ale i pre deti, u ktorých v čase rastu často dochádza k rôznym deformáciám chrbtice.

 

Perfect Body

Centrum sa zameriava na celkovú relaxáciu, telesnú a duševnú pohodu, na udržanie krásy tela. Samotný názov Perfect Body odzrkadľuje hlavný cieľ salónu - každý môže mať krásne telo. Na to, aby sa tento cieľ podarilo naplniť, sú v ponuke najnovšie a najmodernejšie technológie starostlivosti o pleť a telo za asistencie nášho profesionálneho tímu.