Reflexná masáž chodidiel v salóne Perfect Body

Reflexná masáž chodidiel v salóne Perfect Body
204x kúpené

Reflexná masáž chodidiel pre úľavu od bolesti

Cítite napätie na päte? Alebo si bolesť pre váš chrbát pripravila zákernú lesť? Nezúfajte, ale vyberte sa rezkým krokom do salónu Perfect Body v Bratislave. Reflexná masáž chodidiel nielenže uľaví od bolesti ale aj zrelaxuje unavené nohy. Každý orgán tela má svoj unikátny bod práve na chodidle, ktorý dokáže správnou stimuláciou vyriešiť zdravotné ťažkosti. Masáž navyše podporuje imunitný systém a uvoľňuje do tela endorfíny - hormóny šťastia. Postavte sa opäť na nohy a oddýchnite si! 

30min

V skratke

 • zľava na 30-minútovú reflexnú masáž chodidiel
 • relax nielen pre vaše chodidlá, ale aj celé telo
 • príjemné prostredie a profesionálne masérske služby
 • lokalita v širšom centre Bratislavy - neďaleko Štrkovca
 • individuálny prístup a zaručené súkromie

Platnosť kupónu

do 20.12. 2018

Podmienky

 • nutná objednávka na tel. čísle 0915 064 822 (pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo kupónu)
 • zrušenie alebo zmenu termínu je potrebné ohlásiť min. 24 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť
 • posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu
 • kupón sa nedá využiť počas sviatkov

Poskytovateľ

Salón Perfect Body

Sabinovská 3/B
(prízemie multifunkčného objektu)
821 02  Bratislava

0915 064 822
Otváracie hodiny:
po - pia: 9:00 - 20:00
so: na objednávku

V cene kupónu za 7,50 € je zahrnuté:

 • 30-minútová reflexná masáž chodidiel pre 1 osobu

 

Reflexná masáž chodidiel

Masáž, ktorú využívali v minulosti už čínski lekári. Číňania pred niekoľko tisíc rokmi objavili v koži akupresúrne body. Dráždením týchto bodov vznikajú rôzne pochody - nervové, chemické, hormonálne, energetické atď. Jeden zo spôsobov dráždenia týchto bodov je i masáž.

Na chodidlách sa nachádzajú reflexné plôšky celého ľudského organizmu. Ich stimuláciou v jednotlivých bodoch sa pozitívne ovplyvňujú konkrétne časti tela a vnútorné orgány.

Masáž zlepšuje pohyblivosť končatín po zraneniach, priaznivo ovplyvňuje funkcie vnútorných orgánov, zmierňuje stres a napomáha k uvoľneniu endorfínov (chemických látok, ktoré navodzujú dobrú náladu).

Reflexné body na šľapaji chodidla pri stlačení reagujú bolestivo a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány. Toto miesto sa masíruje špeciálnou metódou a bolesť postupne ustúpi. Tlakom a masírovaním reflexných plôšok na chodidlách je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta a nôh, urýchliť hojenie po úraze alebo operatívnom zásahu. Inými slovami, telo sa stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a po masáži má človek pocit ľahkých nôh.

Reflexná masáž chodidiel je dobrá nielen na odhaľovanie zdravotných problémov, ale slúži aj ako prevencia a pomáha udržiavať celkový dobrý stav organizmu. Masáž je vhodná aj pre ľudí s kŕčovými žilami.

Odborná masáž priaznivo vplýva na mäkké tkanivá (svaly, šľachy) a zlepšuje svalový tonus. Upokojuje stuhnuté a bolestivé svalstvo, zlepšuje dýchanie a cirkuláciu krvi. Ďalšími výhodami masáže je relaxácia, celkové uvoľnenie organizmu a zmiernenie napätia. Masáž a správne masírovanie je umením. Je potrebná príprava, a to nielen vytvorenie upokojujúceho relaxačného prostredia, ale aj správne pohyby rúk a tlak rúk pre rôzne druhy masáží.

 

Účinky masáže:

 • uvoľní napätie
 • zmierni bolesti
 • prekrví orgány, čím zlepší ich funkciu
 • uvoľní kŕče svalov, ale i zablokované emócie
 • podporí v mozgu tvorbu endorfínov šťastia
 • má mimoriadny význam pri liečení a prevencii chorôb

 

Perfect Body

"Vážená klientka, vážený klient, dovoľujeme si vás čo najsrdečnejšie privítať v centre Perfect Body, ktoré je zamerané na celkovú relaxáciu, telesnú a duševnú pohodu a na udržanie krásy tela.

Samotný názov PERFECT BODY odzrkadľuje hlavný cieľ nášho salónu - každý môže mať krásne telo. Na to, aby sme tento cieľ naplnili, ponúkame vám najnovšie a najmodernejšie technológie starostlivosti o pleť a telo za asistencie nášho profesionálneho tímu.

Nami poskytované služby dokážu uspokojiť aj vaše najnáročnejšie požiadavky. Tešíme sa na vašu návštevu!"