Prírodný konopný proteín alebo konopný proteín s príchuťou vanilky, kakaa či kokosu - 500 g balenie

Prírodný konopný proteín alebo konopný proteín s príchuťou vanilky, kakaa či kokosu - 500 g balenie

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 10,49 do 13,49

19x kúpené

Buďte zdraví s všestranným darom prírody!

Konopné semienka patria medzi najzdravšie nutričné zdroje vôbec - sú úžasným zdrojom množstva výživných látok pre náš organizmus. Vyskúšajte skvelé účinky tohto daru prírody i vy a naservírujte si každý deň svoj pohár zdravia s prírodným konopným proteínom v čistej podobe alebo s rôznymi chutnými príchuťami. Konopný proteín si môžete zarobiť nielen s vodou, chutný bude aj s rastlinným mliekom, v ovsenej kaši, v koláčoch či rozmixovaný s ovocím. Na zdravie!

 

V skratke

 • zľava na konopný proteín - 500 g balenie
 • na výber čistý proteín alebo s príchuťami
 • príchute na výber: kakao, kokos, vanilka
 • vysoký podiel bielkovín a vlákniny, vitamínov a stopových prvkov, 20 aminokyselín
 • kvalitné suroviny, prírodné arómy, raw kvalita
 • vhodné pre aktívnych ľudí, športovcov, vegánov a vegetariánov

 

Platnosť kupónu

do 25.09. 2015

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný najneskôr do 7 pracovných dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 3,50 € bude automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na max. 5 kupónov - doručenie kuriérom
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

Sum.sk

 

Telefón
0948 996 539 (volať od 9:00 – 16:00 hod.)
 

V cene kupónu za 10,49 € je zahrnuté:

 • prírodný 100 % čistý konopný proteín - 500 g

 

V cene kupónu za 12,79 € je zahrnuté:

 • konopný proteín s príchuťou kakao - 500 g

 

V cene kupónu za 12,79 € je zahrnuté:

 • konopný proteín s príchuťou kokos - 500 g

 

V cene kupónu za 13,49 € je zahrnuté:

 • konopný proteín s príchuťou vanilka - 500 g

 

Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie.

Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nielen pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikro-nutrienty.

 

Prírodný 100 % čistý konopný proteín 

100 % čistý natural raw proteínový prášok z konopného semienka. Nič iné. Najvyššia kvalita. 50 % podiel bielkovín a vysoký obsah vlákniny. 

 

 

Konopný proteín s príchuťou

Výživný konopný proteínový šejk sladený glykozidmi stévie (získanými z rastliny stévia). Chutný a výživný, rýchla príprava! 45 % podiel bielkovín. Iba kvalitné suroviny a len prírodné arómy. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané suroviny a iba prírodné arómy. Bez GMO, bez pridaného cukru či akýchkoľvek umelých aditív. V balení praktická odmerka 30 g. Raw kvalita.

 

Príchuť kakao

Konopný proteín s obsahom bio prírodného kakaa, často zaraďované medzi "superfoods", je známy hlavne ako výnimočný zdroj antioxidantov (flavonoidov). Bio kakao (okrem toho vysokej kvality a s certifikáciou pôvodu) je zárukou, že pri pestovaní neboli použité nebezpečné chemické pesticídy či hnojivá, a ani pri spracovaní neboli použité akékoľvek neekologické metódy či prostriedky. Takisto bio znamená skutočné rešpektovanie lokálneho ekosystému. Kúpou bio a fair-trade produktov prispievate k zachovaniu pôvodných ekosystémov a súčasne podporíte lokálne komunity.

 

 

Príchuť kokos

Konopný proteín s obsahom bio kokosovej múky, ktorá, samozrejme, nie je strúhaný kokos, ako ho bežne poznáme. Je to jemne mletá múčka z dužiny kokosového orecha po vylisovaní oleja. Kokosová múka pochádza z oblasti Filipín a Srí Lanky, v rámci fair-trade projektov. Znamená to trvalo udržateľnú produkciu, žiadna detská práca, žiadne chemikálie a skutočné rešpektovanie lokálneho ekosystému. V tomto prípade nehrozí, že by ohrozené živočíchy či rastliny stratili svoje prirodzené prostredie. Práveže naopak, kúpou kokosových produktov v bio a fair-trade kvalite podporíte trvalú udržatelnosť ekosystému v týchto lokalitách.

 

 

Príchuť vanilka

Konopný proteín s obsahom bio vanilkového extraktu. Získaný z pravej vanilky, pestovanej v kontrolovanom ekologickom poľnohospodárstve. Znamená to najmä zachovaný ekosystém a žiadne chemikálie - nie len vo výslednom produkte, ale aj v lokalite, kde sa vanilka pestuje. Kúpou produktu s ekologicky pestovanými surovinami prispievate k zachovaniu ekosystémov v týchto lokalitách. A k mnohému ďalšiemu.