Darujte si mladosť. Prírodná anti-age terapia pomocou 100 % prírodného kolagénu

Darujte si mladosť. Prírodná anti-age terapia pomocou 100 % prírodného kolagénu

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 29,90 do 39

14x kúpené

Doprajte svojej pleti len tú najlepšiu a 100% starostlivosť pomocou prírodného kolagénu.

Po 25-ke stráca pleť schopnosť obnovy a regenerácie. Neodvratný proces starnutia začína - vrásky, celulitída, suchá pleť. Tento nepríjemný proces teraz môžete spomaliť, zastaviť alebo dokonca zvrátiť pomocou 100% kolagénu ETANI prírodného pôvodu.

Čistý prírodný 100% kolagén spomaľuje proces starnutia pleti. Zabudnite na tabletky, kapsule alebo bolestivé injekcie. 100% čistý prírodný kolagén v koncentrovanej tekutej forme nájdete len u nás! Bez pridaných farbív, parfémov či konzervačných látok. Navyše si môžete vybrať z produktov určených výhradne pre ženy alebo mužov. Ženská a mužská pleť je veľmi rozdielna a zaslúži si aj individuálnu starostlivosť a špeciálne prípravky. Preto neváhajte a zadovážte si malý zázračný prípravok, s ktorým sa budete dlho tešiť z krásnej a mladej pokožky bez vrások.

Ak chcete svojej pleti a telu dopriať maximálnu starostlivosť zakúpte si výživový doplnok v podobe kolagénového prášku, ktorý si jednoducho pridáte do nápoja. Kolagénový prášok minimalizuje známky starnutia pleti a účinne spomaľuje celý proces starnutia.

V skratke

 • zľava na produkty na 100% prírodný kolagén
 • kolagén spomaľuje proces starnutia, vypĺňa vrásky
 • v ponuke v 3 rôznych variantoch - pre ženy i mužov
 • zabudnite na bolestivé ošetrenia a doprajte si kvalitné ošetrenie v pohodlí vášho domova
 • vrátane poštovného a balného v rámci Slovenska

Platnosť kupónu

do 7.12. 2012

Podmienky

 • kupón platí na jeden kolagénový produkt podľa druhu kupónu
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • potrebná objednávka cez email: info@etani.sk (do mailu uveďte meno, poštovú adresu, telefón, druh tovaru, číslo kupónu a heslo)
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované
 • kupón platí od 7.11.2012 do 7.12.2012

Poskytovateľ

QPG spol. s r.o.

Farbiarska 47/19
064 01 Stará Ľubovňa

telefón:
0948 215 991

info@etani.sk
www.etani.sk

Omladnite s nami pomocou 100% prírodného kolagénu. Vyberte si z našej ponuky 3 produktov:

 • Kolagénový prášok (doplnok stravy - 198g) za 29,90€
 • Čistý 100% prírodný kolagén ETANI pre ženy  (50 ml) za 36€
 • Kolagén pre mužov ETANI Golden Time (50ml) za 39€

 

V cene kupónu je zahrnuté aj poštovné.

 

Kolagénový prášok (doplnok stravy - 198g) s 30% zľavou

Prípravok neobsahuje žiadne konzervanty ani farbivá. Ide o 100% prírodu!

KOLAGÉN - práškový nápoj - potravinový doplnok pre lepšiu elasticitu pleti a lepšiu kvalitu pleti, nechtov, vlasov, kostí.  Krása, ktorá prichádza z vnútra.

S pribúdajúcimi rokmi pleť stráca množstvo kolagénu. To spôsobuje, že pleť je povädnutá, prejavujú sa príznaky starnutia, tvoria sa vrásky. Dodajte svojmu telu prírodný kolagén, ktorý pleti chýba. Uberiete si tak pár rokov a pleti sa navráti stratená pružnosť!

collagen

collagen

Čistý 100% prírodný kolagén ETANI pre ženy (50 ml) s 50% zľavou

Čistý 100% prírodný kolagénu spomaľuje proces starnutia pleti. Zabudnite na tabletky, kapsule alebo bolestivé injekcie. 100% čistý prírodný kolagén v koncentrovanej tekutej forme nájdete len u nás! Bez pridaných farbív, parfémov či konzervačných látok.

Od 25 roku stráca Vaša pleť schopnosť obnovy a regenerácie. Vrásky, celulitída, suchá pleť - neodvratný proces starnutia sa začína.
Teraz ho však môžete spomaliť, zastaviť alebo dokonca zvrátiť pomocou prírodného kolagénu, 100% prírodného pôvodu.

KOLAGÉN  - proti starnutiu pleti.

100% prírodný kolagén. Najkvalitnejší dostupný výrobok na trhu za najlepšiu cenu (50 ml ).

Najkvalitnejší čistý kolagén, patrí k profesionálnym výrobkom v starostlivosti proti starnutiu pleti. Vhodný pre domáce použitie. Nahrádza injekčné podanie botoxu do pleti. Slúži pre vypĺňanie vrások. Stačí pleť potierať koncentrovaným kolagénom. Pleť ostane napnutá a vrásky vyhladené.

Čistý kolagén je určený na potieranie vrások na tvári (oči, okolie úst, čelo, nos ).

collagen

collagen

 

Kolagén pre mužov ETANI Golden Time (50ml) s 58% zľavou

Kolagénové sérum ETANI GOLDEN TIME pre mužov je novinkou na trhu. Kolagénové sérum ETANI GT pre mužov je veľmi silný koncentrát kolagénu, špeciálne vyvinutý proti starnutiu mužskej pleti. Obsahuje vysokú koncentráciu čistého prírodného kolagénu.

Vďaka svojmu odlišnému zloženiu od kolagénu určeného pre ženy, vyhovuje kolagén pre mužov práve špecifickým požiadavkám mužskej pokožky.

Balenie obsahuje 50 ml čistého koncentrátu kolagénu s aplikátorom. Stačí naniesť len pár kvapiek denne, najlepšie na noc.

Účinky kolagénu pre mužov:

Pár kvapiek 1x denne funguje ako podkladové sérum. Nahrádza použitie drahých kolagénových krémov. Vďaka vysokej koncentrácií prírodného kolagénu je v pár kvapkách omnoho väčšia sila než v bežných kozmetických prípravkoch, či pleťových krémoch. Sérum vypína pleť a vyhladzuje vrásky. Balenie vydrží pri bežnom užívaní približne na 5 mesiacov. Doba expirácie 3 roky

Koncentrát čistého kolagénu pre mužov je vhodný pre všetky druhy pleti, najmä však pre mužskú pleť nad 30 rokov.

collagen