Kompletné premeranie geometrie vášho automobilu

Kompletné premeranie geometrie vášho automobilu
32x kúpené

Prevratná technológia - 3D kamerová geometria vozidla

Chystáte sa na dlhú cestu autom k moru či do inej destinácie? Ak máte nerovnomerne ojazdené pneumatiky alebo vám ťahá vozidlo do strany, nechajte si radšej vášho štvorkolesového tátoša poriadne preveriť v Pneucentre Hradská. Technológiou 3D Hunter vám kompletne premerajú geometriu vášho auta a skontrolujú stav jeho podvozku. Navyše získate 10% zľavu na prípadné ďalšie potrebné nastavenia. V prípade potreby vám profesionáli z Pneucentra Hradská ihneď vymenia čapy riadenia, prípadne zabezpečia iné servisné práce. Za nastavenie zbiehavosti zaplatíte len vtedy, ak ho naozaj budete potrebovať! Rozhodnete sa sami. 

V skratke

  • zľava na kompletné premeranie geometrie technológiou 3D Hunter 
  • profesionálny servis a kvalitné služby s dlhoročnými skúsenosťami
  • najnovšia technológia merania všetkých parametrov geometrie vozidla
  • kvalitné výsledky s vysokou presnosťou
  • akcia platí pre osobné autá a bežné SUV vozidlá do roku výroby 2010

 

Platnosť kupónu

do 30.09. 2016

Podmienky

  • potrebná objednávka na tel. čísle: 02 / 4525 8515, 0905 562 583, alebo na e-mailovej adrese: racingpartner@gmail.com
  • akcia platí pre osobné autá a bežné SUV vozidlá do roku výroby 2010

Poskytovateľ

Pneucentrum Hradská

 

Hradská 38
821 07 Bratislava – Vrakuňa
 
telefón:
02/4525 8515
0905 562 583
 

racingpartner@gmail.com
www.pneucentrum.com

Otváracie hodiny:
Po - Pia: 9:00 - 17:00 hod.

V cene kupónu za 4,90 € je zahrnuté:

  • kompletné premeranie geometrie najnovšou technológiou 3D Hunter
  • kontrola podvozku vášho auta

Za nastavenie zbiehavosti zaplatíte len vtedy, ak ho naozaj budete potrebovať! Rozhodnete sa sami na základe premerania.

Doplatok za nastavenie zbiehavosti 1 nápravy je 10€. Navyše získate 10% zľavu na prípadné ďalšie potrebné nastavenia.

Premeranie geometrie je odporúčané minimálne 1x ročne.
 

 

Geometria

Naša geometria HUNTER je najnovšia technológia merania všetkých parametrov geometrie vozidla s vysokou presnosťou. Firma Hunter je svetová jednotka a má patentované veľké množstvo softvérových riešení merania a nastavenia geometrie vozidla.

 

 

Stav ciest je takmer zárukou na poškodenie podvozku a zmeny geometrie náprav vozidla. Zmena zbiehavosti prednej nápravy sa prejavuje takmer po každom prudkom prejdení výtlku na ceste, narazenia kolesa o obrubník, pri parkovaní, výjazd cez obrubníky.

 

 

Zmena zbiehavosti sa môže prejaviť ťahaním vozidla do strany, zníženou stabilitou pri jazde a podobne. Hlavný problém je trvalé a veľmi rýchle poškodenie pneumatík a tie dnes stoja veľa peňazí. Čím širšie pneumatiky, tým je citlivosť na nastavenie väčšia.

 

 

Pneucentrum Hradská

Pneucentrum Hradská sa špecializuje ako nezávislý značkový servis pre vozidlá ŠKODA a SEAT, pre tieto vozidlá poskytujeme kompletný servis, ako aj predpísané inšpekčné prehliadky, samozrejme s razítkom do servisnej knižky.

Ďalej poskytujeme služby rýchloservisu a pravidelné servisné prehliadky poskytujeme pre takmer všetky osobné vozidlá na našom trhu. Aby sme zaručili zákazníkom najvyššiu kvalitu, používame v maximálnej miere náhradné diely BOSCH a výhradne oleje značky CASTROL. Test riadiacich jednotiek, diagnostiku a nastavenie prevádzame pomocou programu VAG, špecializovaného produktu pre vozidlá VW group.