Prehliadka Bratislavy s profesionálnym sprievodcom

Prehliadka Bratislavy s profesionálnym sprievodcom
2x kúpené

Naše malé veľké mesto

Chystáte sa do Bratislavy prvýkrát? Alebo je vaším domovom už dlhé roky? Tak či onak, naše hlavné mesto v sebe ukrýva mnoho krás, ktoré očaria starých známych aj úplných nováčikov. Starobylé nádvoria, historické kostoly či hradné pevnosti sú však len mŕtvymi kameňmi, ak nepoznáte ich príbeh. Nepremeškajte príležitosť a príďte si vypočuť príbeh historickej i novodobej Bratislavy z úst profesionálneho sprievodcu. Termín prehliadky si vyberáte sami!

V skratke

  • zľava na prehliadku Bratislavy
  • profesionálny sprievodca
  • malá skupina
  • cca 1,5 hod. okruh

Platnosť kupónu

do 15.07. 2020

Podmienky

  • po zakúpení kupónu je potrebné vytvoriť si rezerváciu telefonicky na tel. čísle 0905 651 044 alebo email na kapolka@curling.sk
  • čas a miesto stretnutia so sprievodcom si vyberáte sami

V cene kupónu za 12 € je zahrnuté:

  • 1,5 hodinová prehliadka Bratislavy s profesionálnym sprievodcom

 

Program prehliadky (môže sa meniť v závislosti od počasia, záujmu a kondície klientov):

Most Sv. Michala - Michalská brána - Remeselnícka ulica - Františkánsky kláštor - Hlavné námestie - Nádvorie Starej radnice - bývalý Primaciálny palác - Dlhá ulica - Rybárska brána. Najkrajšie budovy na Hviezdoslavovom námestí - Stĺp Sv. Trojice - Vydrická brána (pamätník holokaustu) - Dóm Sv. Martina - Kapitulská ulica - návrat k Michalskej bráne/v prípade záujmu predĺženie prehliadky a pokračovanie na Panskú a Ventúrsku ulicu, kde sú ďalšie zaujímavé mestské paláce.

Každý klient dostane na začiatku prehliadky mapu mesta grátis. Charakter prehliadky závisí hlavne od preferencií klientov - či ich viac zaujíma história alebo súčasnosť, historické udalosti zapísané v dejinách alebo zaujímavosti, príbehy a klebety dávnych dôb.