Komfortný 3 dňový pobyt v luxusnom Hoteli Popelka**** v blízkosti centra Prahy s raňajkami a fľaškou vínka na izbe.

Komfortný 3 dňový pobyt v luxusnom Hoteli Popelka**** v blízkosti centra Prahy s raňajkami a fľaškou vínka na izbe.
6x kúpené

Cestovanie je vášeň, ktorej sa nedá odolať, my vám ponúkame možnosť ako si ju užiť oveľa viac a pritom lacno.

Vyrazte na pár dní za oddychom a poznaním do českej metropoly! Urobte si skvelý  výlet do mesta, ktoré je srdcom Európy a pozrite si jeho krásy, ktoré vábia turistov z celého sveta.
 
Pražský život, kultúra, pamiatky, jedinečná atmosféra, úchvatná architektúra, výborné pivo a chutná kuchyňa, to všetko môžete spoznať vďaka 3 dňovému pobytu v 4* Hoteli Popelka len za 34,50€ na osobu! V hoteli si úžasne oddýchnete, pretože sa nachádza v tichej lokalite, ale zároveň v blízkosti centra. Po náročnom dni si môžete dopriať kvalitnú hotelovú masáž s 30% zľavou, ktorá vás opäť postaví na nohy. Nasledujúci deň tak budete vypočinutí a s radosťou si vychutnáte všetky ďalšie výlety.
 
Interiér Hotel Popelka ****

V skratke

 • zľava platí na 3 dňový pobyt pre 1 osobu v Hoteli Popelka****
 • v cene sú raňajky a 30% zľava na masáž podľa výberu
 • fľaša vínka na izbe pri obsadenosti izby 2 osobami
 • komfortné ubytovanie
 • Check in: od 14:00 hod., check out: do 10:00 hod.
 • parkovanie na hotelovom parkovisku
 • 1 dieťa do 3 r. s raňajkami zdarma

Platnosť kupónu

do 28.02. 2014

Podmienky

 • kupón platí na ubytovanie na 2 noci pre 1 osobu s raňajkami v Hoteli Popelka****
 • cena kupónu platí iba pri obsadenosti izby 2 dospelými osobami!
 • množstvo kupónov na osobu nie je obmedzené
 • objednávku vykonajte čo najskôr po obdržaní kupónu s uvedením čísla a hesla kupónu na email: popelka@hotelpopelka.cz alebo na tel.č.: +420 251 115 000
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované
 • kupón neplatí v termíne od 28.12.2013 do 12.1.2014

Poskytovateľ

Hotel Popelka 

Na Popelce 215/12 
150 00 Praha 5
Česká republika
 
telefón:
+420 251 115 000
 

V cene kupónu za 34,50€ je zahrnuté:

 • ubytovanie na 2 noci pre 1 osobu v Hoteli Popelka **** (platí pri obsadenosti izby dvomi osobami)
 • raňajky podávané formou bufetu
 • fľaška vína na izbe (pri kúpe 2 kupónov)
 • 30% zľava na masáž podľa vlastného výberu. 

 

Cena kupónu platí iba pri obsadenosti izby 2 dospelými osobami!
1 dieťa do 3r. s raňajkami zdarma!

 

Doplatky
 • dieťa od 4 do 12 r. s raňajkami 50% z ceny pre dospelého (platba v hoteli)
 
Interiér Hotel Popelka

Hotel Popelka****

Hotel Popelka je situovaný vo veľmi kľudnej a zeleňou obklopenej časti Prahy 5, na  ulici K Popelce. Nachádza sa v blízkosti päťhviezdičkového nákupného a zábavného centra Nový Smíchov a len pár minút od historickej časti Prahy.
 
Hotel Popelka je nedávno zrekonštruovaný, účelne a moderne zariadený štvorhviezdičkový hotel. Má k dispozícii 30 izieb, z toho dva apartmány pozostávajúce z priestrannej obývacej izby a samostatnej spálne. Vlastná kúpeľňa a toaleta sú samozrejmosťou. Hotel disponuje reštauráciou pre účely podávania raňajok formou bohatých švédskych stolov. Parkovanie je zabezpečené na uzavretom hotelovom parkovisku.
 
Náš personál vám pomôže cítiť sa v našom hoteli ako doma. Personál recepcie hovorí niekoľkými jazykmi a vždy vám bude ochotne pomáhať. Na recepcii je vám k dispozícii kopírovanie, fax a mnoho ďalších kancelárskych služieb. Recepcia funguje 24 hodín denne.
 

Interiér Hotel Popelka

Interiér Hotel Popelka

Hotelové masáže

Pre spríjemnenie Vášho pobytu v hoteli sme je pre vás pripravený celý rad masáží, ktoré prispejú nielen k uvoľneniu a relaxácii, ale aj k celkovej regenerácii organizmu. Masáže je potrebné rezervovať minimálne 24 hodín vopred a to telefonicky alebo emailom. Zoznam, popis a účinky masáži nájdete TU.
 
Masáž
 
Exteriér Hotel Popelka
 

Okolie

V okolí hotela je veľa parkov ako je napríklad Bertramka so svojím múzeom WA Mozarta, Husovy sady a neďaleká Ladronka vhodná k rôznorodým športovým aktivitám. Na svoje si v Hoteli Popelka prídu aj fanúšikovia golfu, pretože iba 5 minút od hotela je krásne golfové ihrisko. Medzi ďalšie atrakcie v blízkosti hotela Popelka patrí Strahovský štadión, ktorý je svojou rozlohou najväčším štadiónom na svete.
 
Počas niekoľkých okamihov je možné sa premiestniť ako na obchodné stretnutia, tak k najvýznamnejším a najnavštevovanejším miestam Prahy, ako sú Václavské či Staromestské námestie, Karlov most, Pražský hrad, Národné divadlo, Petřínska rozhľadňa, Vila Bertramka, Břevnovský či Strahovský kláštor a mnoho ďalších.
 

Dostupnosť

Hotel Popelka je ideálnym východiskovým bodom pre najrôznejšie aktivity. Veľmi dobrá je dostupnosť mestskou hromadnou dopravou. Električková zastávka (U Zvonu) je od hotela vzdialená asi 5 min a stanice metra (Anděl) približne 10 min. Hotel Popelka je vzdialený 9 km od Letiska Praha - Ruzyně. Na letisku sú k dispozícii taxi a autobusy. Ak však budete mať záujem, sme schopní Vám zaistiť pohodlný transport z letiska do hotela prostredníctvom našich partnerov. Pokiaľ k nám prídete osobným automobilom, stačí do Vášho navigačného prístroja zadať tieto súradnice (50 ° 4'8 .351 "N, 14 ° 23'6 .36" E), ktoré Vás spoľahlivo do hotela dovedú.
 

Exteriér Hotel Popelka

 

Historická Praha:

Praha

Praha