Vysokohorský pobyt pre 2 osoby na 3 dni na Roháčoch vo Zverovke s platnosťou až do 31.10.2014!

Vysokohorský pobyt pre 2 osoby na 3 dni na Roháčoch vo Zverovke s platnosťou až do 31.10.2014!

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 38 do 69

247x kúpené

Navštívte čarovné miesta našej Oravy!

Pozývame vás do nádhernej prírody Západných Tatier v Zuberci - Zverovke s vysokohorským ubytovaním pre 2 osoby v Hoteli Primula. Je to časť regiónu, bohatého na nevšedné kultúrne a prírodné krásy. Blízke poľské hranice a región Oravy dávajú netušené možnosti na turistické výjazdy do okolia - túry po hrebeňovkách, menej náročnú turistiku stredohorskými chodníkmi aj potulky v podhorí so zbierom lesných plodín. Príležitostí ako si oddýchnuť, zarelaxovať, načerpať nových síl, je množstvo.

Možno vás zláka i oddych pri vode v blízkom Meander Park Oravice či návšteva dominanty tohto kraja - Oravského hradu. Výber je na vás...

hotel primula

2 osoby 3 dni Polpenzia Vlastná doprava

V skratke

 • zľava na pobyt pre 2 osoby na 3 dni v Hoteli Primula vo Zverovke už od 38€
 • možnosť pobytu s polpenziou
 • príjemné, pokojné a bezpečné prostredie v lese
 • skvelé miesto na pobyt s deťmi
 • vynikajúca východisková poloha pre turistiku v Západných Tatrách

 

ubytovanie zapadne tatry

Platnosť kupónu

do 31.10. 2014

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu si overte dostupnosť termínov na recepcii
 • potrebná rezervácia pobytu na telefónnom čísle: +421 911 554 231 alebo na e-mail: primula@primula.sk
 • temín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • možnosť predĺženia pobytu zakúpením viacerých kupónov
 • check in od 13:00 hod., check out do 10:00 hod.
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

Hotel Primula

 

Zuberec - Zverovka
027 32 Zuberec
 
telefón:
+421 911 554 231
 

Hodnotenia zákazníkov

Hotel Primula

Výborné

4,27 z 5 (37x)

95% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (35 / 37)

 • 5
  22
 • 4
  4
 • 3
  10
 • 2
  1
 • 1

V cene kupónu za 38€ je zahrnuté:

 • ubytovanie na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby
 • uvítací drink
 • biliard a stolný tenis zadarmo
 • miestna pobytová daň
 • deti do 6 rokov ubytovanie na lôžku zadarmo

 

V cene kupónu za 69€ je zahrnuté:

 • ubytovanie na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby
 • polpenzia
 • uvítací drink
 • biliard a stolný tenis zadarmo
 • miestna pobytová daň
 • deti do 6 rokov ubytovanie na lôžku zadarmo

 

Doplatky (platia sa na mieste):

 • deti od 6 - 14 rokov: 4€/noc
 • možnosť doobjednať si raňajky: 4,50€/dospelý; 2,50€/dieťa
 • možnosť doobjednať si polpenziu: 11€/dospelý; 8€/dieťa

 

Check in: 13:00 hod., Check out: 10:00 hod.

 

hotel primula

Hotel Primula

sa nachádza v horskom prostredí Západných Tatier na Roháčoch, neďaleko turisticky atraktívneho strediska Zverovka - Spálená. Skladá sa z hotelovej a turistickej časti. V hotelovej časti sa nachádza 14 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky. Izby s dvoma samostatnými posteľami sú vybavené WC, sprchou, telefónom, TV - SAT, video a rádiom. Ďalej sa tu nachádza 7 apartmánov, ktoré sú umiestnené na slnečnej strane hotela. Apartmán pozostáva z dvoch izieb, ktoré nie sú predelené dverami - zo spálňovej a obývacej časti. Apartmány sú dvojlôžkové s možnosťou prístelky pre jednu alebo dve osoby.

Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácii formou polpenzie, plnej penzie, alebo si môžete vyberať z jedálneho lístka. V ponuke je bohatý sortiment jedál a nápojov ako aj špeciality slovenskej kuchyne. Každý deň sa pripravuje ponuka hotových jedál, v ktorej nechýbajú ani bryndzové halušky s kyslým mliekom. Pri plnej penzii a polpenzii je pri večeri možnosť výberu z troch jedál.

 

hotel primula

hotel primula

Tipy na výlety v okolí:

Na Orave a hlavne v Roháčoch sa isto nudiť nebudete, nájdete tu široké možnosti pre pešiu turistiku, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, agroturistiku, vodné športy, člnkovanie, plávanie, splavovanie riek, rybolov. Letné obdobie využijete na prechádzky a aj na zber lesných plodov, húb a liečivých byliniek.

 

Západné Tatry

sa rozkladajú na ploche 400 km2 a sú druhým najvyšším horstvom na Slovensku. Najväčšia časť pohoria sa nachádza na Liptove, menšia časť na Orave a asi štvrtina územia v Poľsku. Hranicu s Vysokými Tatrami na východe tvorí Ľaliové sedlo, s Chočskými vrchmi na západe Suchá dolina a Hutianske sedlo. Vyznačujú sa výrazným, veľmi kľukatým hlavným hrebeňom v dĺžke 35 km, kde značná časť vrcholov má výšku nad 2000 m. Najvyšším vrcholom hlavného hrebeňa je Baníkov (2178 m) a najvyšší vrch Bystrá (2248 m) je necelý kilometer južne od hlavného hrebeňa. Turisticky najkrajšia a najpríťažlivejšia časť Západných Tatier sú Roháče na západnom okraji pohoria. Charakteristickými vrchmi, podľa ktorých sú nazvané, sú Ostrý Roháč (2084 m) a Plačlivé (2126 m) so svojimi divoko rozorvanými štítmi. Najkratší prístup je Roháčskou dolinou zo Zverovky.

ubytovanie zapadne tatry

Roháče

Roháče sú právom považované za najkrajšiu časť Západných Tatier. Rozložitú Roháčsku dolinu lemuje veniec majestátnych končiarov, ktorým kraľujú mohutné končiare Ostrého Roháča a Plačlivého, Volovca a Rákoňa, ktoré tvoria typickú vysokohorskú skupinu s dokonale vyvinutými glaciálnymi formami. Ich najvyšie štíty vytvárajú nerozlučnú dvojicu štíhlych skalnatých vrchov, ktoré sa podobajú dvom čertovým rohom a azda aj preto dostali toto výstižné pomenovanie. Môžete sa kochať pohľadom na okolitú prírodu pri prechode hlavného hrebeňa, relaxovať nenáročnou turistikou pri prekonávaní stredohorských turistických trás alebo si robiť potulky v podhorí a spojiť ich so zbieraním lesných plodín. Atraktívnou trasou je túra k Roháčskym plesám. Viac o typoch túr sa dozviete TU.

ubytovanie zapadne tatry

Oravský hrad

Jeden z najkrajších hradov na Slovensku nachádzajúci sa na vysokom brale nad riekou Orava v obci Oravský Podzámok. Je to výrazná dominanta oravského regiónu a patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky hradného staviteľstva na území Slovenska.

severka

Plte na Orave

Vyhliadková plavba starootcovskou plťou po rieke ORAVA popod 112 m vysoké skalné bralo Oravského hradu. Pri plavbe sa vám vyskytnú jedinečné výhľady na oravskú krajinu. Plte sú replikami originálnych plavidiel, ktoré v minulosti prevážali tovar zo severnej do južnej Európy.

severka

Múzeum oravskej dediny Zuberec - Brestová

Múzeum je umiestnené v prekrásnom prírodnom prostredí v podhorí Roháčov. Stavby ľudovej architektúry sú rozostavené v niekoľkých celkoch, ktoré pripomínajú jednotlivé časti Oravy – Dolnooravský rínok, Hornooravská ulica, Goralské lazy. Nechýbajú tu ani technické stavby ako mlyn na vodný pohon, plátennícky mangeľ na hladenie modrotlače, olejáreň, hrnčiarska pec a iné. Nad „dedinkou“ sa týči drevený gotický kostol sv. Alžbety Uhorskej zo začiatku 15. storočia. Kostol s neskorogotickým maľovaným stropom a s funkčným prenosným barokovým organom je ozajstným klenotom múzea. Zariadenie domov a chov domácich zvierat (v letnom období aj pestovanie typických plodín) umožňujú návštevníkom predstaviť si život a prácu Oravcov v minulosti.

ubytovanie zapadne tatry

Oravská priehrada

Vodná nádrž Oravská priehrada je vybudovaná na sútoku Bielej a Čiernej Oravy. Rozloha pri plnom napustení je 35 km2 a objem vody 350 mil. m3. Po napustení ostali pod vodnou hladinou obce Slanica, Osada, Hámre, Ľavkovo, Ústie, dolná časť obce Bobrov a 2/3 Námestova. Práve preto sa v Námestove nenachádza historické centrum mesta. Nad hladinou ostal po zatopenej obci Slanica malý vrch, čím vznikol Slanický ostrov nazývaný aj Ostrov umenia a Vtáčí ostrov, ktoré sú pri nízkej hladine vody spojené úzkym prechodom. Priehrada so svojimi brehmi a ostrovmi patrí k najvýznamnejším lokalitám výskytu vodných vtákov na Slovensku, leží na migračnej trase vodného a pri vode žijúceho vtáctva pri hraniciach s Poľskom.

severka

Termálne kúpalisko Oravice

Nachádza sa na úpätí Západných Tatier, neďaleko hraníc s Poľskom. Ponúka relax a zábavu pre celú rodinu.

severka

Kvačianska dolina

Dolina v podobe krasových tiesňau s bralami a ostrími skalami. Potok Kvačianka tu vytvára vodospády a kaskády. V časti doliny Oblazy sa nachádza starý drevený vodný mlyn s hospodárskou časťou a s pílou - tehnická pamiatka. Dolinou vedie náučný chodník, ktorý končí v závere doliny objektami s ľudovou architektúrou. Je to vhodná túra pre turistiku s deťmi.

ubytovanie zapadne tatry


Prosiecka dolina

Krasová dolina ležiaca medzi horskými masívmi Lomno (1278) a Prosečné (1372). Jej šírka je iba niekoľko 10 metrov, hĺbka 450 - 600 metrov. V strednej časti sú po oboch stranách bralá s podobou postáv, skalné steny, obrovské priepasti. Dolinou vedie náučný chodník vhodný aj pre deti.

ubytovanie zapadne tatry