Vysokohorský pobyt na Roháčoch v Hoteli Primula pre dvoch

Vysokohorský pobyt na Roháčoch v Hoteli Primula pre dvoch Detailne overená ponuka našim tímom Exkluzívna ponuka na ZaMenej.sk

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 38 do 69

37x kúpené

Nadýchajte sa čerstvého oravského vzduchu!

Relax si každý predstavuje trochu inak. Niekto si rád vyloží nohy a niekto si na ne obuje vibramy a vyrazí do kopcov. V malebnej prírode Západných Tatier si príde na chuť každý. V Zuberci na vás čaká pobyt pre dvoch v horskom Hoteli Primula. Ten je obklopený zaujímavými turistickými chodníčkami po hrebeňoch hôr. Odhaľte ich všetky!

2 osoby 3 dni Polpenzia Hotel Vlastná doprava Biliard, Parkovanie, Pre rodiny, WiFi

V skratke

 • zľava na pobyt pre 2 osoby na 3 dni v Hoteli Primula 
 • možnosť pobytu s polpenziou
 • príjemné, pokojné a bezpečné prostredie v lese
 • skvelé miesto na pobyt s deťmi
 • vynikajúca východisková poloha pre turistiku v Západných Tatrách

 

Platnosť kupónu

do 30.09. 2016

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu si overte dostupnosť termínov na recepcii Hotela Primula
 • potrebná rezervácia pobytu vopred na telefónnom čísle: +421 903 554 229 alebo na e-mail: primula@primula.sk
 • temín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • možnosť predĺženia pobytu zakúpením viacerých kupónov
 • check in od 13:00 hod., check out do 10:00 hod.
 • deti do 6 rokov ubytovanie na lôžku ZADARMO

Poskytovateľ

Hotel Primula

 

Zuberec - Zverovka
027 32 Zuberec
 
telefón:
+421 903 554 229
 

V cene kupónu za 38 € je zahrnuté:

 • ubytovanie na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby
 • uvítací drink
 • biliard a stolný tenis zadarmo

 

V cene kupónu za 69 € je zahrnuté:

 • ubytovanie na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby
 • polpenzia
 • uvítací drink
 • biliard a stolný tenis zadarmo

 

 

Deti do 6 rokov ubytovanie na lôžku zadarmo.

Doplatky (platia sa na mieste):

 • deti od 6 - 14 rokov: 4€/noc
 • možnosť doobjednať si raňajky: 4,50€/dospelý/deň; 2,50€/dieťa/deň
 • možnosť doobjednať si polpenziu: 11€/dospelý/deň; 8€/dieťa/deň
 • miestna pobytová daň: 0,50€/osoba/noc

 

 

Hotel Primula

sa nachádza v horskom prostredí Západných Tatier na Roháčoch, neďaleko turisticky atraktívneho strediska Roháče - Spálená. Skladá sa z hotelovej a turistickej časti. V hotelovej časti sa nachádza 14 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky. Izby s dvoma samostatnými posteľami sú vybavené WC, sprchou, telefónom, TV - SAT, video a rádiom. Ďalej sa tu nachádza 7 apartmánov, ktoré sú umiestnené na slnečnej strane hotela. Apartmán pozostáva z dvoch izieb, ktoré nie sú predelené dverami - zo spálňovej a obývacej časti. Apartmány sú dvojlôžkové s možnosťou prístelky pre jednu alebo dve osoby.

 

 

Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácii formou polpenzie, plnej penzie, alebo si môžete vyberať z jedálneho lístka. V ponuke je bohatý sortiment jedál a nápojov ako aj špeciality slovenskej kuchyne. Každý deň sa pripravuje ponuka hotových jedál, v ktorej nechýbajú ani bryndzové halušky s kyslým mliekom. Pri plnej penzii a polpenzii je pri večeri možnosť výberu z troch jedál.

 

 

Tipy na výlety v okolí:

Na Orave a hlavne v Roháčoch sa isto nudiť nebudete, nájdete tu široké možnosti pre pešiu turistiku, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, agroturistiku, vodné športy, člnkovanie, plávanie, splavovanie riek, rybolov. Letné obdobie využijete na prechádzky a aj na zber lesných plodov, húb a liečivých byliniek.

Západné Tatry

sa rozkladajú na ploche 400 km² a sú druhým najvyšším horstvom na Slovensku. Najväčšia časť pohoria sa nachádza na Liptove, menšia časť na Orave a asi štvrtina územia v Poľsku. Hranicu s Vysokými Tatrami na východe tvorí Ľaliové sedlo, s Chočskými vrchmi na západe Suchá dolina a Hutianske sedlo. Vyznačujú sa výrazným, veľmi kľukatým hlavným hrebeňom v dĺžke 35 km, kde značná časť vrcholov má výšku nad 2000 m. Najvyšším vrcholom hlavného hrebeňa je Baníkov (2178 m) a najvyšší vrch Bystrá (2248 m) je necelý kilometer južne od hlavného hrebeňa. Turisticky najkrajšia a najpríťažlivejšia časť Západných Tatier sú Roháče na západnom okraji pohoria. Charakteristickými vrchmi, podľa ktorých sú nazvané, sú Ostrý Roháč (2084 m) a Plačlivé (2126 m) so svojimi divoko rozorvanými štítmi. Najkratší prístup je Roháčskou dolinou zo Zverovky.

 

 

Roháče

Roháče sú právom považované za najkrajšiu časť Západných Tatier. Rozložitú Roháčsku dolinu lemuje veniec majestátnych končiarov, ktorým kraľujú mohutné končiare Ostrého Roháča a Plačlivého, Volovca a Rákoňa, ktoré tvoria typickú vysokohorskú skupinu s dokonale vyvinutými glaciálnymi formami. Ich najvyššie štíty vytvárajú nerozlučnú dvojicu štíhlych skalnatých vrchov, ktoré sa podobajú dvom čertovým rohom a azda aj preto dostali toto výstižné pomenovanie. Môžete sa kochať pohľadom na okolitú prírodu pri prechode hlavného hrebeňa, relaxovať nenáročnou turistikou pri prekonávaní stredohorských turistických trás alebo si robiť potulky v podhorí a spojiť ich so zbieraním lesných plodín. Atraktívnou trasou je túra k Roháčskym plesám. Viac o typoch túr sa dozviete TU.

 

 

Oravský hrad

Jeden z najkrajších hradov na Slovensku nachádzajúci sa na vysokom brale nad riekou Orava v obci Oravský Podzámok. Je to výrazná dominanta oravského regiónu a patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky hradného staviteľstva na území Slovenska.

 

 

Plte na Orave

Vyhliadková plavba starootcovskou plťou po rieke ORAVA popod 112 m vysoké skalné bralo Oravského hradu. Pri plavbe sa vám vyskytnú jedinečné výhľady na oravskú krajinu. Plte sú replikami originálnych plavidiel, ktoré v minulosti prevážali tovar zo severnej do južnej Európy.

 

Múzeum oravskej dediny Zuberec - Brestová

Múzeum je umiestnené v prekrásnom prírodnom prostredí v podhorí Roháčov. Stavby ľudovej architektúry sú rozostavené v niekoľkých celkoch, ktoré pripomínajú jednotlivé časti Oravy – Dolnooravský rínok, Hornooravská ulica, Goralské lazy. Nechýbajú tu ani technické stavby ako mlyn na vodný pohon, plátennícky mangeľ na hladenie modrotlače, olejáreň, hrnčiarska pec a iné. Nad „dedinkou“ sa týči drevený gotický kostol sv. Alžbety Uhorskej zo začiatku 15. storočia. Kostol s neskorogotickým maľovaným stropom a s funkčným prenosným barokovým organom je ozajstným klenotom múzea. Zariadenie domov a chov domácich zvierat (v letnom období aj pestovanie typických plodín) umožňujú návštevníkom predstaviť si život a prácu Oravcov v minulosti.

 

 

Oravská priehrada

Vodná nádrž Oravská priehrada je vybudovaná na sútoku Bielej a Čiernej Oravy. Rozloha pri plnom napustení je 35 km² a objem vody 350 mil. m³. Po napustení ostali pod vodnou hladinou obce Slanica, Osada, Hámre, Ľavkovo, Ústie, dolná časť obce Bobrov a 2/3 Námestova. Práve preto sa v Námestove nenachádza historické centrum mesta. Nad hladinou ostal po zatopenej obci Slanica malý vrch, čím vznikol Slanický ostrov nazývaný aj Ostrov umenia a Vtáčí ostrov, ktoré sú pri nízkej hladine vody spojené úzkym prechodom. Priehrada so svojimi brehmi a ostrovmi patrí k najvýznamnejším lokalitám výskytu vodných vtákov na Slovensku, leží na migračnej trase vodného a pri vode žijúceho vtáctva pri hraniciach s Poľskom.

 

Termálne kúpalisko Oravice

Nachádza sa na úpätí Západných Tatier, neďaleko hraníc s Poľskom. Ponúka relax a zábavu pre celú rodinu.

 

Kvačianska dolina

Dolina v podobe krasových tiesňav s bralami a ostrými skalami. Potok Kvačianka tu vytvára vodopády a kaskády. V časti doliny Oblazy sa nachádza starý drevený vodný mlyn s hospodárskou časťou a s pílou - technická pamiatka. Dolinou vedie náučný chodník, ktorý končí v závere doliny objektami s ľudovou architektúrou. Je to vhodná túra pre turistiku s deťmi.

Prosiecka dolina

Krasová dolina ležiaca medzi horskými masívmi Lomno (1278) a Prosečné (1372). Jej šírka je iba niekoľko 10 metrov, hĺbka 450 - 600 metrov. V strednej časti sú po oboch stranách bralá s podobou postáv, skalné steny, obrovské priepasti. Dolinou vedie náučný chodník vhodný aj pre deti.