Obľúbený pobyt pre dvoch v Hoteli Dalimil*** neďaleko historického centra v Prahe

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 39,90 do 74,90

90x kúpené

To najkrajšie z Prahy máte na dosah!

Vezmite svoju polovičku a užite si váš veľký deň! Zavítajte do najmalebnejšej časti Prahy nazývanej Žižkov. Oblasť je označovaná aj ako pražský Montmartre pre jej architektonické stavby z 19. a 20. storočia. Táto bohémska štvrť je plná nočného života, kaviarní, barov a reštaurácií. Česi sú hrdí na to, že na ich Žižkove je najviac krčmičiek a vinární na meter štvorcový v Európe. Okrem nádherného prostredia sa Hotel Dalimil*** pýši skvelou polohou blízko centra. Nemusíte cestovať, aby ste zhliadli tie najkrajšie pamiatky historickej Prahy. Hurá spoznávať!

2 osoby 2 dni, 3 dni Raňajky Vlastná doprava 3*

V skratke

 • zľava na pobyt na 2 alebo 3 dni pre dvoch v Hoteli Dalimil*** v Prahe
 • ubytovanie v tesnej blízkosti centra mesta len 15 min. pešo od Hlavnej železničnej stanice a autobusovej stanice Florenc
 • raňajky pre dvoch počas pobytu
 • tiché prostredie pražského Žižkova s krásnou architektúrou
 • Národný pamätník na vrchu Vítkov s expozíciou Národného múzea len 150 m od hotela

 

Platnosť kupónu

do 30.09. 2016

Podmienky

 • pred zakúpením kupónov si preverte dostupnosť voľných termínov priamo v Hoteli Dalimil***, ktorý pobyt poskytuje
 • potrebná rezervácia ubytovania s nahlásením čísla kupónu na tel. čísle: +420 222 782 666 alebo emailom na reservation.dalimil@vedi-hotels.com
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
 • check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod.

Poskytovateľ

Hotel Dalimil***

 

Prokopovo náměstí 540/2
1130 00 Praha 3 - Žižkov
Česká republika
 
telefón:
+420 222 782 666
 

Na výber máte 2 varianty ubytovania:

1. pobyt na 2 dni (1 noc) pre 2 osoby s raňajkami za 39,90 €
2. pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami za 74,90 €
 
 

 

V cene kupónu je zahrnuté:

 • ubytovanie na 2 dni (1 noc) alebo 3 dni (2 noci) v dvojlôžkovej izbe
 • raňajky formou bohatých švédskych stolov pre 2 osoby
 • wifi zdarma

 

 

Hotel Dalimil***

Hotel Dalimil*** sa nachádza v pokojnej oblasti Žižkova, 10 minút jazdy električkou z centra Prahy. Skladá sa z 2 budov: budova A - 5 poschodí, budova B - 4 poschodia, ktoré sú prepojené pohodlnými chodbami, tvoriace vnútorné átrium. Hotel disponuje 53 komfortnými izbami a príjemnou priestrannou záhradkou.

 

 

V hoteli sú izby vybavené pre osoby so zdravotným postihnutím. Hotel ponúka ubytovanie v priestranných izbách s vlastnou kúpeľňou, bezplatným wifi pripojením na internet a satelitnou TV.

 

 

Izby sú nefajčiarske a majú výhľad na nádvorie Hotela Dalimil*** alebo malé námestie. Vzhľadom na to, že hotel je nefajčiarsky, pre fajčiarov máme útulnú záhradku s príjemným posedením, kde môžete stráviť teplý letný večer so šálkou kávy alebo pohárom dobrého vína z hotelovej reštaurácie, ktorá ponúka vynikajúcu českú aj medzinárodnú kuchyňu.

 

 

Každé ráno si vychutnáte bohaté raňajky formou bufetu. Na recepcii nájdete internetový kútik a obchod s nápojmi, pohľadnicami, známkami a cestovnými lístkami otvorený 24 hodín denne.

 

 

Aj keď sa hotel nachádza len 4 zastávky električkou od centra mesta, hostia si môžu prenajať auto alebo bicykel priamo v hoteli a vyraziť spoznávať Prahu alebo iné mestá. Bezpečné parkovanie za poplatok v tesnej blízkosti hotelu. Pokiaľ chcete využiť profesionálnych služieb sprievodcu, exkurziu si môžete zakúpiť na recepcii.

 

 

Vrch Vítkov je vzdialený len 150 metrov od hotela Dalimil. Na hlavnú železničnú stanicu a autobusovú stanicu Florenc sa dostanete pešo za necelých 15 minút.

 

 

Tipy na výlety v okolí

V blízkosti Hotela Dalimil*** nájdete veľké množstvo kultúrnych pamiatok, hlavnú železničnú stanicu a autobusovú stanicu a mnoho nákupných možností. V pešej dostupnosti sa nachádza Václavské námestie a celé historické centrum Starého mesta.

Praha vám ponúka zo všetkého trochu: kiná, divadlá, zoologická záhrada, zaujímavé múzeá, aquaparky, bobovú dráhu, ZOO s dinoparkom.

Viac informácií o pamiatkách a zaujímavostiach Prahy si môžete prečítať na webovej stránke.

 

 

 

*}