Vychytaný pobyt na Donovaloch v Apartmánovom dome Tatran až pre 4 osoby

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 89 do 119

4x kúpené

Bezchybná slovenská destinácia v lete i zime

Dedinka Donovaly sa teší veľkej obľube hlavne počas zimných mesiacov. No to neznamená, že si rovnako perfektnú dovolenku plnú zážitkov, neužijete aj počas leta. Preskúmajte objatie slovenských národných parkov alebo skočte za zábavou do výchýrenej Fun Arény Donovaly. Čaká na vás množstvo adrenalínových atrakcií vrátane tobogánovej bobovej dráhy. Z pohodlného Apartmánového domu Tatran to budete mať len na skok. Príďte načerpať novú energiu na Donovaly!

2 osoby, 3 osoby, 4 osoby 3 dni, 4 dni, 7 dní Bez stravy Apartmán Vlastná doprava 3* WiFi, Parkovanie, Pre rodiny

V skratke

 • zľava na pobyt v Apartmánovom dome Tatran pre 4 osoby
 • nadštandardne vybavené apartmány
 • príjemné, pokojné a bezpečné prostredie pri lese
 • ideálne na rodinnú dovolenku s deťmi
 • množstvo atrakcií v okolí

 

Platnosť kupónu

do 30.11. 2016

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu si overte dostupnosť termínov na recepcii
 • potrebná rezervácia pobytu vopred na telefónnom čísle: +421 917 901 314 alebo na e-mail: zlavomax@gmail.com, pri rezervácii uveďte číslo a heslo kupónu
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne

Poskytovateľ

e-Word s.r.o.


1. mája 166/5 
Trenčín 911 01
 
Telefón:
0917 901 314
 
zlavomax@gmail.com

 

Adresa apartmánu:

APARTMÁNOVÝ DOM TATRAN

Donovaly 802 

976 39 Donovaly

 

 

 

Na výber máte:

 • pobyt pre 4 osoby na 3 dni (2 noci) za 89 €
 • pobyt pre 4 osoby na 4 dni (3 noci) za 119 €

 

V cene každého kupónu pre 4 osoby je zahrnuté:

 • ubytovanie na 2 alebo 3 noci, podľa zvoleného variantu
 • miestne poplatky
 • parkovanie
 • Wi-Fi pripojenie
 • hygienické potreby a osušky

 

Apartmánový dom Tatran - Donovaly

Apartmánový dom Tatran Donovaly je obklopený národnými parkmi Veľká Fatra a Nízke Tatry. V celej budove môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet.

V apartmáne s rozlohou 40 metrov štvorcových je vám k dispozícii obývací priestor a samostatná izba s 2 lôžkovou posteľou. Obývacia časť je vybavená satelitnou LCD TV (25 programov), DVD prehrávačom a rozkladacou sedacou súpravou (2 lôžka). V apartmáne sa nachádza i vlastná kúpeľňa s WC a so sprchovým kútom a kompletne vybavená kuchyňa (dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička). 

Autobusová zastávka a detské ihrisko sú vzdialené 100 metrov. Priamo v dome sa nachádza reštaurácia Sivý Vlk, v ktorej si môžete doobjednať aj raňajky

 

Tipy na výlet:

Fun Aréna Donovaly

Obľúbené miesto zimného odpočinku a zábavy na lyžiach či snowboarde PARK SNOW Donovaly sa v lete premieňa na adrenalínové centrum zábavy Fun Arénu Donovaly so svojou najväčšou atrakciou – tobogánovou bobovou dráhou, lanovým centrom a lezeckou stenou (najväčšími svojho druhu na Slovensku), bungee trampolínami, 8-stanoviskou trampolínou, detským lanovým centrom a nafukovacím hradom. Toto všetko len 300 m od apartmánu.

Habakuky

Netradičná mini-dedinka pre všetkých, ktorí chcú zažiť atmosféru slovenských ľudových rozprávok. Tvoria ju domčeky a atrakcie v štýle ľudovo-fantazijnej architektúry s odkazom na rozprávky Pavla Dobšinského. Areálu dominuje Škrupinový zámok s jazierkom, amfiteáter s kapacitou cca 200 osôb či obchodný dom KÚRNIK ŠHOPA SENTER. V prevádzke od mája do septembra. Vzdialenosť od apartmánu cca 200 metrov.

Donovalský pivovar

Nachádza sa približne 500 metrov od apartmánu. Unikátny pivovar ponúka milovníkom hôr osobitú skupinu pív, z ktorej je každá jedno výnimočná. Okrem reštaurácie s možnosťou vychutnávania si piva s kulinárskym zážitkom, ponúka ešte viac. Čerstvé pekárenské výrobky z vlastnej pekárne a útulnú kaviareň. Donovalský pivovar sa zrodil v krásnych, no drsných horách stredného Slovenska. Jeho život sa začal odvážnym a pritom tak prostým odhodlaním: už od počiatku variť poctivé pivo. Hory sa nedajú oklamať, poddajú sa len silným a šikovným. Tak sa aj skutoční pivári nedajú vodiť za nos. Spoľahlivo rozoznajú kvalitné a jedinečné – jednoducho poctivé pivo.

Harmanecká jaskyňa

Nachádza sa v Harmaneckej doline asi 13 km od apartmánu. Ku vchodu jaskyne sa návštevník dostane po serpentínovom náučnom chodníku. Jaskyňa je dlhá 2650 m, z toho pre verejnosť je sprístupnených 720 m. Obrovské pagodovité útvary v jaskyni dosahujú výšku až 12 m. V jaskyni okrem primitívnych rastlín žije aj 10 druhov netopierov.

Kúpele Brusno

Sú 15 km od apartmánu ich základným liečebným prostriedkom je kúpeľ v minerálne vode, ktorá tvorí základ pre liečebné procedúry v kúpeľoch vo forme vaňového, sedacieho kúpeľa a formou pitnej kúry. Významný terapeutický účinok majú klasické, reflexné, podvodné masáže, rehabilitačné plávanie, vodoliečebné a elektroliečebné procedúry. Dôležitou súčasťou terapie je liečebný telocvik v individuálnej a skupinové forme.

Bešeňová

Bešeňová je ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok spoznáte v náručí čarokrásnej prírody Liptova silu jedinečnej geotermálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne pôsobí na psychiku. V dedinke sa nachádza aj areál GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ.