60-minútová celotelová masáž alebo 30-minútová masáž chrbta v Perfect Body

60-minútová celotelová masáž alebo 30-minútová masáž chrbta v Perfect Body

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 6,90 do 13,50

25x kúpené

Hodina či 30 minút iba pre vás

Aj vy máte pocit, že na pleciach nosíte starosti celej rodiny, domácnosti či zamestnania? Niekedy treba tento náklad striasť a venovať sa len relaxu, harmónii a pohode. Práve takýto druh zážitku vás čaká v salóne Perfect Body počas liečebnej masáže chrbta. Príjemné pohladenie pomôže uvoľniť a regenerovať svalstvo a rozprúdiť krvný obeh. Ak sa vám masáž chrbta máli, vyberte si variant celotelovej masáže, v rámci ktorej vás čaká 60-minútová nádielka oddychu. Odskočte si do oázy pravého pokoja. :)
30min, 60min

V skratke

 • kvalitná 30-minútová liečebná masáž chrbta alebo 60- minútová celotelová masáž
 • relax a uvoľnenie pre telo i psychiku
 • príjemné prostredie a profesionálna obsluha
 • lokalita v širšom centre Bratislavy - neďaleko Štrkovca

 

Masáž chrbta

Platnosť kupónu

do 15.02. 2017

Podmienky

 • potrebná objednávka min. 1 deň vopred na tel.č. 0915  064 822 (pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo kupónu)
 • v prípade záujmu o hodinovú celotelovú masáž je potrebné si zakúpiť 2 kupóny
 • zrušenie alebo zmenu termínu je potrebné ohlásiť nim. 24 hod. vopred, inak kupón stráca svoju platnosť
 • posledné objednávky budú prijímané týždeň pred skončením platnosti kupónu
 • termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne

Poskytovateľ

Salón Perfect Body

Sabinovská 3/B
(prízemie multifunkčného objektu)
821 02  Bratislava

0915 064 822
Otváracie hodiny:
po - pia: 9:00 - 20:00
so: na objednávku

V cene kupónu za 6,90€ je zahrnuté:

 • 30-minútová liečebná masáž chrbta pre 1 osobu

 

V cene kupónu za 13,50€ je zahrnuté:

 • 60-minútová celotelová masáž pre 1 osobu


Masáž

Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Vďaka pravidelnej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva - napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia.

Čo je však možno najdôležitejšie - celkovo sa budete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. To, že dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia, vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný „liek" sa používa dodnes.

Hmaty masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvádzať usadené soli, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku.

 

Perfect Body

"Vážená klientka, vážený klient, dovoľujeme si vás čo najsrdečnejšie privítať v centre Perfect Body, ktoré je zamerané na celkovú relaxáciu, telesnú a duševnú pohodu, na udržanie krásy tela."

Samotný názov PERFECT BODY odzrkadľuje hlavný cieľ salónu - každý môže mať krásne telo. Na to, aby sa tento cieľ naplnil, sú v ponuke najnovšie a najmodernejšie technológie starostlivosti o pleť a telo za asistencie profesionálneho tímu. Poskytované služby dokážu uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky.