Miesto ideálne na turistiku a oddych

Prekrásne horské scenérie, čistučké horské jazerá, úchvatné vodopády - Julské Alpy sú jedny z najkrajších hôr v Európe. Či už hľadáte oddych a ľahké prechádzky po krásnej prírode, alebo náročnejšiu turistiku a cyklotrasy, Triglavský národný park toto všetko ponúka. Objavte najkrajšie slovinské horské jazerá - Bledské a Bohinjské, vylezte zaistenú cestu via ferratu, alebo sa spustite na Zipline. Outdooroví nadšenci si určite prídu na svoje aj v okolí tyrkysovej rieky Soči. Za ochutnanie stojí aj slovinská kuchyne, ktorá je zmesou rakúskej, talianskej a balkánske.
2 osoby, 3 osoby Raňajky Hotel Vlastná doprava 4* Vlastná reštaurácia, WiFi, Wellness, Terasa, Bazén, Sauna Za turistikou

V skratke

Cena obsahuje

 • ubytovanie na 2, 3 alebo 4 noci v hoteli Hotel Best Western Kranjska Gora****
 • stravovanie formou bufetových raňajok

 

 

Cena neobsahuje

 • dopravu (vlastná doprava)
 • služby delegáta
 • miestne poplatky (cca 1,27€ noc/ osoba - platí sa na mieste)
 • cestovné poistenie (voliteľné)​

Podmienky

- obsadenosť termínov si overujete priamo v CK Pelikan
- potrebná rezervácia pobytu e-mailom na pobyty@pelikan.sk alebo 02 / 3216 6321 
- termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. 
- všeobecné obchodné podmienky CK nájdete na tomto odkaze

Ubytovanie v Hotel Best Western Kranjska Gora****

 • Hotel Best Western Kranjska Gora**** - (Úroveň ubytovacieho zariadenia je klasifikovaná podľa štandardov krajiny, v ktorej sa ubytovacie zariadenie nachádza.)
 • Hotel sa nachádza v obci Kranjska gora na úpätí Julských Álp. Ponúka wellness centrum s krytým bazénom. K vybaveniu patria tenisové kurty a reštaurácia s terasou. K dispozícii je tiež bar, reštaurácia ponúkajúca národnú kuchyňu a TV miestnosť, kde si hostia môžu oddýchnuť a surfovať po bezplatnom Wi-Fi. 
 • Vybavenie izieb: všetky izby v hoteli Best Western Kranjska Gora majú satelitnú TV, wi-fi pripojenie a kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou a sušičom vlasov. 
 • Vybavenie hotela: vo wellness centre si hostia môžu vychutnať voľný vstup do bazénov a vírivky, zatiaľ čo sauna je k dispozícii s 50% zľavou. K dispozícii je posilňovňa a solárium za príplatok.
 • Adresa hotela: Vršiška 38, 4280 Kranjska Gora, Slovinsko
 • check-in je možný od 14:00
 • check-out je možný do 11:00 hod.
 • Zobrazenie na mape: TU
 • Viac ponúk v Slovinsku

 

Víza a zdravotné formality

Slovenskí občania cestujúci do Slovinska nepotrebujú vstupné víza za účelom turizmu. Je však dôležité, aby ste si pred cestou však skontrolovali minimálnu dĺžku platnosti pasu/občianskeho preukazu (minimálne 6 mesiacov po plánovanom odchode z cieľovej krajiny), maximálnu možnú dĺžku pobytu v cieľovej krajine, maximálnu možnú dĺžku pobytu v tranzitnej (prestupovej) krajine. Zároveň je dôležité si skontrolovať aj všetky zdravotné formality, ktoré sú nevyhnutné na cestu a pobyt. Zároveň je dôležité si skontrolovať aj všetky zdravotné formality, ktoré su nevyhnutné na cestu a pobyt.

Potrebné informácie nájdete na stránke Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí, sekcia Slovinsko TU.

CK Pelikán nezodpovedá za prípadné škody vzniknuté nedodržaním vízových, pasových a zdravotných povinností.

Cestovné poistenie

CK Pelikán ponúka možnosť uzatvoriť individuálne poistenie na cestu a pobyt:

 • poistenie STORNO - zahŕňa poistenie storna a poistenie prerušenia cesty
 • poistenie ISTOTA - zahŕňa poistenie storna, prerušenia cesty, batožiny, pátrania a záchrany, liečebných nákladov, zodpovednosti škody na majetku alebo zdraví, asistenčné služby a úrazové poistenie

Cena poistenia závisí od územnej platnosti (európa/svet), celkovej ceny objednávky na osobu a od dĺžky trvania pobytu.

Dôležité informácie

Neplatia žiadne obmedzenia pre vstup do Slovinska z dôvodu pandémie COVID-19. Ruší sa karanténa, nepredkladajú sa žiadne potvrdenia.

Tento zájazd nemusí byt vhodný pre cestujúcich so zníženou pohyblivosťou. Pre konkrétne preverenie, či je vhodný práve pre Vás vzhľadom na Vaše zdravotné obmedzenie, nás prosím kontaktujte. 

V prípade, ak plánujete cestu spolu ako väčšia skupina a máte záujem o garanciu ubytovania v rovnakom hoteli, prosím kontaktujte náš Zakáznícky servis ešte pred ukončením rezervácie, alebo ihneď po jej vytvorení pre okamžité zaznačenie požiadavky. Naši pracovníci vám radi preveria aktuálnu dostupnosť miest pre daný termín. V prípade ak tak klient neurobí, nevieme garantovať objednávku rovnakého hotela.
UPOZORNENIE - pri rezervácii je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!