Jarné prebudenie - Pegas Roller je tu a len za 2,80€. Naštartujte svoje telo a zažite kopec zábavy s kolieskami na topánky!

Jarné prebudenie - Pegas Roller je tu a len za 2,80€. Naštartujte svoje telo a zažite kopec zábavy s kolieskami na topánky!
432x kúpené

Rozhýbte svoje telá, je tu jar, čas začať sa opäť hýbať!

Dobrý deň, dnes tu pre vás máme špeciálnu jarnú ponuku, ktorá osloví najmä tých aktívnejších z vás a určite všetky deti a mládež. Ponúkame vám Pegas Roller - kolieska na topánky, vďaka ktorýmm zažijete kopec zábavy a navyše poriadne rozhýbete svoje telo.

Načo kupovať drahé korčule, s ktorými vás nepustia do obchodu či autobusu?

Rovnakú zábavu zažiješ aj s kolieskami Pegas Roller! Navyše sú ľahké, skvelo sa používajú a keď sa ich nasýtiš jednoducho ich zložíš a dáš naspäť do ruksaku či do kabelky. Najjednoduchší spôsob rýchleho presúvania je s Pegas Roller!

V skratke

  • kopec zábavy, pohybu a srandy len za 2,80 € !

  • jednoduchá montáž a používanie

  • perfektný darček pre deti a "teenagerov"

  • ľahké a spratné aj do školskej tašky či kabelky

  • triky od výmyslu sveta, staňte sa virtuózom na kolieskach! :)


Kolieska

Platnosť kupónu

do 30.04. 2011

Podmienky

  • 1 kupón sa vzťahuje na 1 pár koliesok
  • možnosť osobného odberu, prípadne poštovné v cene jedného extra kupónu
  • v prípade zasielanie poštou je potrebné objednať si produkt na e-mailovej adrese: kolieska.pegas@gmail.com, posielanie bude zabezpečné hneď nasledujúci deň po obdržaní objednávky
  • v prípade osobného odberu si deň vopred zavolajte na t.č. 0904 524 084
  • platnosť kupónov je od 30.3.2011 do 30.4.2011

Poskytovateľ

Kapric trade s.r.o.

Piaristická 2
94924 Nitra

Odberné miesto

Plynárenská 6 (vzadu pri vchode do Ševt-u), 821 09 Bratislava
od 12.00 do 13.00 cez obed a od 18.00 do 19.00 večer
 
Kontaktná osoba
p.Hanáčková t.č. 0904524084
 

Nestíhate do práce či do školy?

Obujte si Pegas Roller a hravo ste na mieste za par minút. Pegas Roller sa hodí na takmer každý typ topánky - nielen na tenisky! Manipulácia s Pegas Rollerom je veľmi jednoduchá. Pripevníte na topánku remienkom a idete. Na upevnenie sú ku každému baleniu malé imbusové kľúče. Zabrzdíte jednoduchým došľapnutím.

V ponuke sú aj super svietiace s led diódami, ktoré pri pohybe svietia v tme. S Pegas Rollerom si užiješ kopec zábavy a dajú sa na ňom robiť super triky!

Pozn.: Nosnosť do 85 kg. Vhodné pre deti od 5 rokov. 

Za náš dnešný kupón dostanete pár koliesok Pegas Roller, je len na vás či si vyberiete klasickú verziu alebo svietiace kolieska. V prípade, že si chcete kolieska vyzdvihnúť osobne na Plynárenskej ulici v Bratislave, neplatíte žiadne ďalšie poštovné či balné. Ak uprednostňujete zaslanie Pegas Roller na vašu adresu, je potrebné zakúpiť si ešte jeden extra kupón, ktorý uhradí poštovné a balné na adresu kdekoľvek na Slovensku.

Ak si kolieska nebude vyzdvihovať osobne Vaše objednávky zasielajte na: kolieska.pegas@gmail.com. Do objednávky napíšte svoje meno, poštovú adresu, počet zakúpených balení koliesok a čísla vašich kupónov.

 

Stiahnite si video →

 

Kolieska