Luxusné sťahujúce značkové pančušky značky FIORE, kolekcie Medica - vytvorte si trojbalenie podľa seba.

Luxusné sťahujúce značkové pančušky značky FIORE, kolekcie Medica - vytvorte si trojbalenie podľa seba.
53x kúpené

Vyberte si 3 ľubovoľné kusy kvalitných zoštíhľujúcich pančušiek značky Fiore

Tri farebné odtiene, tri rôzne veľkosti a 5 modelov zoštíhľujúcich pančušiek zvýrazňujúcich vaše krivky a upravujúcich nedostatky - ponúkame až 45 možností, veru je z čoho vyberať!  Všetky modely sú pohodlné vďaka bavlnenému klinu a špici bez zosilnenia, majú točenú štruktúru vlákna, sú zosilnené v horných partiách a v dolných je najkvalitnejšia 20 denová lycrová pančucha.

Pančuchy zohľadňujúce vaše pohodlie a krásu, dokonca aj v tehotenstve za menej.

jenifer pančuchy

V skratke

 • zľava na 3 ks luxusných značkových pančušiek kolekcie Medica značky FIORE
 • kvalitné, pohodlné, trvácne a zoštihľujúce
 • 3 farby, 3 veľkosti, 5 typov
 • originálny darček, ktorý poteší každú dámu

Platnosť kupónu

do 30.12. 2014

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na: medica.zamenej@gmail.com (do poznámky uveďte číslo kupónu a heslo, napíšte vybraté modely, farby a veľkosti ku 3 ks pančušiek kolekcie Medica značky FIORE - môžete ľubovoľne nakombinovať, pripíšte meno a priezvisko, adresu doručenia a tel. kontakt)
 • poštovné a balné v rámci SR je zahrnuté v cene kupónu
 • tovar bude zasielaný priebežne Slovenskou poštou, podľa dodania z výroby, v prípade zadania neúplnej objednávky, tovar nemôže byť odoslaný
 • doba dodania je 7 - 21 pracovných dní od vytvorenia komletnej objednávky cez e-mail
 • informácie ohľadne objednávky získate na tel. č.: 0917 957 209 v pracovných dňoch od 8:00 - 17:00 hod., alebo emailom: medica.zamenej@gmail.com
Poštovné zdarma

Poskytovateľ

Jenifer.sk

 

P.O.BOX 5
958 01  Partizánske
 
telefón:
0917 957 209
(v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod.)
 

Hodnotenia zákazníkov

Jenifer.sk

Excelentné

4,57 z 5 (7x)

86% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (6 / 7)

 • 5
  5
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
 • 1

V cene kupónu za 10,99€ máte zahrnuté:

 • 3 ks luxusných značkových pančušiek kolekcie Medica značky FIORE podľa výberu z 3 farieb, 3 veľkostí, 5 typov
 • poštovné a balné v rámci SR

 

Veľkosti:

 • veľkosť 2: 158 - 164 cm výška
 • veľkosť 3: 164 - 170 cm výška
 • veľkosť 4: 170 - 176 cm výška

 

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na: medica.zamenej@gmail.com (do poznámky uveďte číslo kupónu a heslo, napíšte vybraté modely, farby a veľkosti k 3ks pančušiek kolekcie Medica značky FIORE - môžete ľubovoľne nakombinovať, pripíšte meno a priezvisko, adresu doručenia a tel. kontakt).

Doba dodania je 7 - 21 pracovných dní od vytvorenia kompletnej objednávky. V prípade zadania neúplnej objednávky, tovar nemôže byť odoslaný.

jenifer pančuchy

Zdravotné a zoštíhľujúce  pančušky z kolekcie Medica, sú pre vás vyvinuté v Laboratórium FIORE. V horných partiách sú zosilnené, pre danú oblasť a v dolných partiách je najkvalitnejšia 20 denová lycrová pančuška. Všetky modely majú točenú štruktúru vlákna, čo pri zatrhnutí bráni, aby sa vám "pustilo klasické očko". Špica pančušiek je bez zosilnenia s ploským švom, aby vás nič netlačilo a mohli ste si ich obliecť aj k lodičkám s otvorenou špicou. Sú vhodné do spoločenských šiat, aj pod tie najobtiahnutejšie modely. Zvýraznia vaše krivky a upravia nedostatky. Bavlnený klin zaručuje maximálny komfort nosenia. Pančušky majú certifikát  kvality ISO 9001.

 

MEDICA

Dokonalý pomocník v boji proti celulitíde! Pančuchy Medica sú účinnou zbraňou v boji proti pomarančovej koži, vďaka svojmu materiálovému zloženiu. Šikmo tkané vlákna počas nosenia  jemne korigujú a napínajú kožu, čím pomáhajú zlepšovať prekrvenie nôh a odstraňujú celulitídu. Hrúbka vlákna je 20 denov.

Medica

Fit Control

Zoštíhľujúce pančuchové nohavice korigujúce bruško. Pohodlnosť nosenia zaručená bavlneným klinom. Vhodné pod priliehavé spoločenské šaty. Hrúbka vlákna je 20 denov.

Fit-control

Pres Up

Pančuchové nohavice potláčajúce bruško s push-up efektom zadočku. Vhodné pod priliehavé spoločenské šaty. Hrúbka vlákna je 20 denov.

Pess-up

Total Slim

Pančuchové nohavice zoštíhľujúce, korigujúce bruško, zadoček a stehná. Vhodné pod priliehavé spoločenské šaty. Hrúbka vlákna je 20 denov.

Total-slim

Mama

Pančuchové nohavice navrhnuté špeciálne pre budúce mamičky. Majú zvýšený pás a ich vyhotovenie zaručuje dokonalý komfort, aj keď vaše bruško už má krásne guľaté tvary. Hrúbka vlákna je 20 denov.

 

jenifer pančuchy

 

Výrobca Fiore

Jedna z najväčších a najdynamickejšie rozvíjajúcich sa firiem v Európe v priemysle pančúch. V posledných rokoch bola spoločnosť štyrikrát ocenená v celoštátnej súťaži Gazelle, získala rad grantov v rámci európskeho programu - ÚNIE PRE podnikateľský program KONKURENCIESCHOPNOSTI, ktoré boli pridelené na rozšírenie a zlepšenie výroby.

Od svojho založenia v roku 1998, vyrába produkty, ktoré kombinujú vysokú kvalitu a prijateľné ceny. Plne automatizovaný, elektronicky riadený výrobný proces, profesionálny tím odborníkov, projektantov, inžinierov, dodávateľov a moderný, neustále modernizovaný strojový park umožňuje ponúknuť zákazníkom výrobky najvyššej kvality, ktoré spĺňajú ich očakávania.

Fiore je tiež jedným z prvých európskych výrobcov pančuchového tovaru, ktorej bolo udelené osvedčenie o systéme manažérstva kvality ISO 9001. ISO 9001 je najkomplexnejšie štandardné krytie, produktový dizajn, výroba, dodávka, marketing a predaj.

Pančušky Fiore nájdete v každom dobrom obchode na Slovensku, v Čechách a v ďalších 40 krajinách po celom svete.