Prírodný výživový doplnok Ostropestrec mariánsky s pivovarskými kvasnicami pre zdravú pečeň, obličky a žlčník - v balení 60 tabliet

Prírodný výživový doplnok Ostropestrec mariánsky s pivovarskými kvasnicami pre zdravú pečeň, obličky a žlčník - v balení 60 tabliet
36x kúpené

Zdravá pečeň - život bez liekov

Vraví sa, že zdravotné problémy sa začínajú v pečeni. Ak vás trápi jej zhoršená funkcia, stavte na silu prírody! Ostropestrec je oddávna veľmi obľúbenou liečivou bylinou, ktorá pomáha pri regenerácii pečeňových buniek, zvyšuje ich detoxikačnú schopnosť, priaznivo tiež pôsobí na žlčník, chráni obličky a pomáha tráviacemu systému. Výživový doplnok obsahuje i pivovarské kvasnice, ktoré vám pri celkovej regenerácii budú tiež nápomocné!

V skratke

  • zľava na Ostropestrec mariánsky s pivovarskými kvasnicami - 1 balenie (60 tabliet)
  • pomáha zvyšovať detoxikačnú schopnosť pečene, kladne pôsobí na žlčník i obličky
  • napomáha pri trávení
  • obsahuje pivovarské kvasnice - bio liečivo 21. storočia
  • získavajú energiu potrebnú pre všetky životne dôležité pochody
  • napomáha pri redukčnej diéte

Ostropestrec mariánsky

Platnosť kupónu

do 25.11. 2015

Podmienky

  • po zakúpení kupónu je potrebná objednávka cez e-shop, zadajte počet kusov a kliknite na kúpiť, označte Spôsob dopravy- „Slovenská pošta“ a v Spôsobe platby označte - „Uhradené prostredníctvom zľavového portálu“, potom kliknite na "Objednať", vyplňte osobné údaje a dodaciu adresu a kliknite na pokračovať, skontrolujte zadané údaje a pre ukončenie a odoslanie objednávky kliknite na Dokončiť objednávku. 
  • tovar vám bude zaslaný automaticky do 14 dní od vykonania objednávky cez e-shop
  • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

V cene kupónu za 6,99 € je zahrnuté:

  •  Ostropestrec mariánsky s pivovarskými kvasnicami - 1 balenie (60 tabliet)

 

Ostropestrec – liečivka (bodliak) je pôvodom zo Stredomoria, ale je značne rozšírený aj na našom území. Používajú sa jeho plody, ktorých hlavnou aktívnou látkou je sylimarín (zmes flavoligňanov), ktorý zvyšuje produkciu glutathionu v pečeni o 30 %, čo výrazne zvyšuje jej detoxikačnú schopnosť. Sylimarínt tak tiež stimuluje rast zdravých pečeňových buniek. Pomáha pri liečbe rôznych ochorení pečene a obličiek a pôsobí preventívne pred vznikom žlčníkových a obličkových kameňov. Ďalšími významnými látkami sú biogénne amíny tyramín a histamín.

Pivovarské kvasnice – prírodný zdroj nielen vitamínov B, minerálov, stopových prvkov a dôležitých enzýmov, ale aj bielkovín a ďalších iných látok. Dokážu enzymaticky rozkladať glukózu na ethanol a CO2 (anaeróbna glykolýza) a tak získavať energiu potrebnú pre všetky životne dôležité pochody. Sú prospešné aj pre redukčnú diétu, pretože obsahujú relatívne málo kalórií.

Ostropestrec mariánsky

Viac informácií sa môžete dočítať na webe.