100% čistý hrachový proteín ako bohatý zdroj esenciálnych aminokyselín, železa a zinku - aj pre vegánov a vegetariánov!

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 5,99 do 11,98

8x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,90€

(u vás za 5 dní od úhrady)

Lebo všetci potrebujeme bielkoviny

Čisté rastlinné bielkoviny pre všetkých. To je základná charakteristika pre hrachový proteín - organický výživový doplnok bez živočíšnych zložiek. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré si naše telo nedokáže vytvoriť. Vďaka rastlinnému pôvodu je vhodný pre vegánov, vegetariánov aj pre ľudí, ktorí netolerujú laktózu a mliečne výrobky. Pomáha s obnovou a rastom svalovej hmoty aj pri znižovaní hladiny cholesterolu. Doplňte si ním potrebnú dávku bielkovín každý deň!

V skratke

  • zľava na čistý hrachový proteín
  • bez konzervantov a sladidiel
  • vhodný pre vegánov a vegetariánov
  • obsahuje veľké množstvo esenciálnych aminokyselín
  • podporuje rast svalov
  • bohatý zdroj železa a zinku
  • znižuje cholesterol

Platnosť kupónu

do 30.06. 2020

V cene kupónu za 5,99 € je zahrnuté:

  • 100% čistý organický hrachový proteín 200 g

 

V cene kupónu za 11,99 € je zahrnuté:

  • 2x balenie 100% čistý organický hrachový proteín 200 g
  • 1x balenie 100% Matcha čaj v prášku 50 g

 

100% hrachový proteín

Hrachový proteín je kompletný proteín, ktorý poskytuje všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré telo nedokáže vytvoriť, bohatý na železo a zinok, môže tiež pomôcť pri znižovaní hladiny cholesterolu. Vegetariáni, vegani, športovci, tí, ktorí chcú posilniť imunitný systém, môžu mať prospech zo zlepšenia a zkvalitnenia stravy práve dodaním tohto proteínu.

Ideálny pre športovcov na obnovu a rast svalov ako aj pre  bežnú populáciu na doplnenie proteínov potrebných pre správny vývoj a chod organizmu a spestrenie denného profilu stravy. 

Ideálne pre vegánov a vegetariánov ako aj pre alergikov na laktózu, mliečne výrobky, sóju, glutén.

Zloženie: 100% organický konopný proteín, bez umelých prímesí a aditív.

Nutričná informácia na 100g výrobku: 1765kj /418kcal, proteíny 83,1g, vláknina 5,3g, sacharidy 3,4g, tuk 6,8g

 

Dávkovanie: jednu vrchovatú polievkovú  lyžičku (20g) jeden, dva alebo trikrát denne podľa potreby. Pre športovcov môžu byť vyššie dávky ako pre bežných užívateľov. Prvý týždeň je odporúčené použiť zníženú polovičnú dávku aby sa telo postupne adaptovalo. Najlepšie primiešať do vody, džúsu, alebo pridať do kokteilu a rozmixovať napríklad s ovocím - banánmi, jahodami atď. Hrachový proteín môže byť pridaný aj do krémov, ovsených vločiek alebo použitý pri príprave jedla ako napr. chlieb a pod. Odporúčané dávkovanie pre nešportovcov je 30g na deň. 

 
Skladujte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, bez prístupu svetla. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť s lekárom pred použitím tohto produktu.