Online zostavenie mesačného jedálnička na vylepšenie vašej postavy - rozbor a rady od skúseného dietológa!

Online zostavenie mesačného jedálnička na vylepšenie vašej postavy - rozbor a rady od skúseného dietológa!
66x kúpené

Ušite si jedálniček na mieru

Ako iste viete, na zlepšenie vašej postavy nestačia len "zázračné" tabletky či cvičenie samotné. Váš zoštíhľovací proces nebude nikdy efektívny, ak nevylepšíte aj svoj jedálniček. Ak neviete ako na to, alebo sa vám zdajú rady na rôzne diéty na internete príliš zovšeobecňujúce, ponúkame vám riešenie v podobe online zostavenia vášho zoštíhľujúceho jedálnička na mesiac, ktorý vám pripraví odborný dietólóg cez e-mailovú komunikáciu na základe dotazníka. Skonzultuje s vami vaše stravovacie návyky, poradí vám, ako stavu upraviť a ako reálne dosiahnete vaše vytúžené výsledky

Mesačný jedálniček možno aplikovať počas celého roka a tým si postupne zvyknete na zdravé jedlo, vďaka ktorému sa budete cítiť lepšie, zdravšie a viac fit!

V skratke

  • zostavenie mesačného jedálnička na chudnutie
  • rozbor a rady profesionálneho dietológa
  • individuálny prístup
  • online konzultácie v pohodlí domova
  • zdravé a efektívne chudnutie

 

Chudnutie

Platnosť kupónu

do 15.02. 2015

Podmienky

  • je potrebné vytvoriť objednávku cez e-mail: snamistihli@seznam.cz s uvedením čísla kupónu, následne dostanete formulár s údajmi, ktorý je potrebné vyplniť a zaslať späť na e-mailovú adresu snamistihli@seznam.cz a dietológ sa už postará o zvyšok
  • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

V cene kupónu za 4,29 € je zahrnuté:

  • online zostavenie zoštíhľujúceho mesačného jedálnička (rozbor a rady profesionálneho dietológa, individuálny prístup, online konzultácie)

 

Zelenina

Mesačný jedálniček na chudnutie

Zostavenie jedálnička prebieha online s prihliadnutím na vaše finančné a časové možnosti. Dietológ musí zistiť informácie o vašom stravovaní, type zamestnania, telesných údajoch (váha, výška, vek), chorobách i vrodených predispozíciách.

Rozbor je vykonávaný individuálne a je zostavený dietológom. Obsah rozboru a hodnotenie vašich aktivít so vzťahom k prijatej potrave sa orientuje smerom, ktorý je pre vás vhodný a je zároveň reálny.

Odborník vám poradí, aké potraviny by vám mohli vyhovovať, ako si ich pripraviť, keď počas dňa nemáte čas, čím nahradiť obľúbené pochutiny či ako kompenzovať množstvo prijatých tukov a cukrov.

Rozbor má za cieľ podporiť vaše aktivity v chudnutí a pomôcť vám s nimi. Ide vlastne o dôkladnú konzultáciu, ktorá prebieha online. Každý rozbor a následné navrhnuté riešenia zaberú dietológovi cca 1 až 2 hodiny.

Šunka