Dvojmesačné alebo trojmesačné online zostavenie zoštíhľujúceho jedálnička od profesionálneho dietológa

Dvojmesačné alebo trojmesačné online zostavenie zoštíhľujúceho jedálnička od profesionálneho dietológa

Táto ponuka má 2 varianty.

15x kúpené

Buďte na leto fit!

Aj keď je leto už tu, ešte stále máte šancu ukázať sa na pláži v top forme! Nechajte si poradiť od skúseného dietológa, ktorý vám pripraví zoštíhľujúci jedálniček ušitý len na vašu mieru. Jedálniček pozostáva zo sezónnych potravín, ktoré vám pomôžu schudnúť až 4 - 5 kg za mesiac! Stavte na zdravé chudnutie a dosiahnite vysnívanú figúru!

 

V skratke

  • zľava na zostavenie 2-mesačného alebo 3-mesačného jedálnička na chudnutie
  • rozbor a rady profesionálneho dietológa
  • individuálny prístup
  • online konzultácie v pohodlí domova
  • zdravé a efektívne chudnutie

 

Platnosť kupónu

do 31.08. 2015

Podmienky

  • je potrebné vytvoriť objednávku cez e-mail: snamistihli@seznam.cz s uvedením čísla kupónu, následne dostanete formulár s údajmi, ktorý je potrebné vyplniť a zaslať späť na e-mailovú adresu snamistihli@seznam.cz a dietológ sa už postará o zvyšok
  • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

V cene kupónu za 5,40 € je zahrnuté:

  • online zostavenie zoštíhľujúceho 2-mesačného jedálnička (rozbor a rady profesionálneho dietológa, individuálny prístup, online konzultácie)
 
V cene kupónu za 7,40 € je zahrnuté:
  • online zostavenie zoštíhľujúceho 3-mesačného jedálnička (rozbor a rady profesionálneho dietológa, individuálny prístup, online konzultácie)

Jedálniček na chudnutie

Zostavenie jedálnička prebieha online s prihliadnutím na vaše finančné a časové možnosti. Dietológ musí zistiť informácie o vašom stravovaní, type zamestnania, telesných údajoch (váha, výška, vek), chorobách i vrodených predispozíciách.

 Rozbor je vykonávaný individuálne a je zostavený dietológom. Obsah rozboru a hodnotenie vašich aktivít so vzťahom k prijatej potrave sa orientuje smerom, ktorý je pre vás vhodný a je zároveň reálny.

Odborník vám poradí, aké potraviny by vám mohli vyhovovať, ako si ich pripraviť, keď počas dňa nemáte čas, čím nahradiť obľúbené pochutiny či ako kompenzovať množstvo prijatých tukov a cukrov.

Rozbor má za cieľ podporiť vaše aktivity v chudnutí a pomôcť vám s nimi. Ide vlastne o dôkladnú konzultáciu, ktorá prebieha online. Každý rozbor a následné navrhnuté riešenia zaberú dietológovi cca 1 až 2 hodiny.