LADIES NIGHT 2021 U TEBA DOMA – energické online vystúpenia striptérskej skupiny MEN4QUEEN, SIMPLE BOYS a Dirtyy Boyzz

ZMENA TERMÍNU 24.4.2021
9x kúpené

Poďme sa pozrieť opäť na veľkolepé turné! Bude ONLINE a bude šteklivé!

A je to tu zas! Po viacerých beznádejne vypredaných turné medzinárodnej striptérskej skupiny DIRTYY BOYZZ, ktorú videlo až 12 000 žien po celom Slovensku, je tu špeciálne pokračovanie: LADIES NIGHT 2021 U TEBA DOMA! Prečo špeciálne? Lebo bude online!

Myslíme na Vás aj počas tohto zvláštneho obdobia a preto sme sa rozhodli potešiť Vaše oči, zmysly a spríjemniť Vám krásny sviatok MDŽ. Úplne inak. Bude to veľmi vzrušujúce a legendárne, my prídeme priamo k  Vám „domov“ do Vašich telefónov, televízorov a rôznych iných monitorov. Znie to divne? Zvolajte Vaše kamarátky, naplánujte si 5. marca pretože marec patrí Vám milé dámy. 5.marec si vyhraďte len pre seba a sledujte Ladies Night priamo z obývačky pri dobrom vínku, Prossecu alebo len tak pri čajíku. A my s našou produkciou kameramanov, strihačov a celým štábom sa postaráme o to, aby ste mohli sledovať šteklivé vystúpenia zahraničných striptérov naživo. A nielen to. Áno, budeme vysielať naživo počas celého večera. Roberto a Johnny prídu z Prahy, Francis z Viedne, Matthew z Bratislavy a moderátor Tom Kave priamo z východu. Ladies Night bude prebiehať v jednom divadelnom priestore a bude venovaná len Vám dámy. Za to, že ste dlho čakali.

Viac sledujte na instagrame @dirtyy_boyzz_menstrip. Hrozí, že sa vstupenky veľmi rýchlo vypredajú, preto čím skôr zalarmujte kamarátky a naplánujte si elektrizujúcu dámsku jazdu z miesta, ktoré si sami vyberiete! Limit vstupeniek je obmedzený! Dokonca s Vami môžu kľudne pozerať aj Vaši manželia či partneri, nechajte sa inšpirovať. Predstavám sa medze nekladú. Toto je LADIES NIGHT U TEBA DOMA.

Ladies Night bude o striptéroch z troch striptízových skupín : MEN4QUEEN z Prahy, SIMPLE BOYS z Viedne a samozrejme nebude chýbať ani Dirtyy Boyzz.

 

V skratke

 • LADIES NIGHT 2021 U TEBA DOMA
 • zľava na ONLINE vystúpenie MEN4QUEEN, SIMPLE BOYS A DIRTYY BOYZZ
 • program nabitý akrobatickými kúskami, veľkolepými efektami ale aj šarmom a eleganciou
 • programom sprevádza Tom Kave
 • vzrušujúca erotická zábava pre všetkých

Platnosť kupónu

do 24.04. 2021

Podmienky

 • online pripojenie je povolené len osobám od 18 rokov 
 • kupón platí ako vstupenka
 • organizátor podujatia si vyhradzuje právo na zmenu termínu akcie

Vstupenka LADY TICKET za 7,90 € zahŕňa:

 • príjemné posedenie priamo z Vášho domova podľa Vašej chuti

 • dobrý výhľad na pódium z každej strany z viacerých kamier, dokonca pohľad i do zákulisia

 • snímanie striptérov z viacerých kamier naživo

 • zaujímavý zážitok na celý život

 • 50% zľava na prvý online dokument pánskeho striptízu v trvaní 2 hodiny / Za oponou

 

Na čo sa môžete tešiť:

 • tombola o množstvo zaujímavých cien

 • hudobné mixy rôznych žánrov

 • niektoré dámy sa budú môcť spojiť naživo s moderátorom večera

 • tematické vystúpenia slovenských ako i zahraničných účinkujúcich

 • show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou

 • moderátor Tom Kave

 • budete vidieť striptérov ešte bližšie ako ste zvyknuté

Najaktuálnejšie informácie na našich inštagramových účtoch @dirtyy_boyzz_menstrip@tomkave_official @rrproduction.sk alebo FB: Dirtyy Boyzz
 

E-maily: info@ladiesnight.sk  info@rrproduction.sk

Tel: +421 907 589  054   +421 944 117 926

Spustenie live prenosu : 19:30
Začiatok show : 20:00
Koniec show : 22:00

 

V čom bude táto LADIES NIGHT U TEBA DOMA iná? Situácia nám síce nedovolí stretnúť sa osobne a Vás milé dámy vidieť v publiku, ale naši kameramani budú vysielať naživo prípravu striptérov priamo zo šatne, ako sa natierajú, možno Vám aj niečo povedia do kamery. Ukážeme Vám ako sa chystá náš moderátor Tom Kave a aké sú jeho rituály pred každým moderovaním, budete mať možnosť komunikovať s našimi striptérmi a vidieť ich ešte bližšie cez kameru ako keď ste priamo na akcii. Počas večera sa náš moderátor bude snažiť spojiť s niektorými skupinkami slečien priamo cez kameru a bude sa ich pýtať ako si užívajú večer, dokonca budete môcť napísať počas večera nášmu štábu otázky čo by ste chceli počas Ladies Night vidieť a my sa Vám budeme snažiť vyhovieť. Čaká Vás samozrejme aj tombola o vecné ceny, ktorá sa bude dať kupovať prostredníctvom sms správ. Losovanie prebehne po akcii naživo. Ceny sa budú posielať poštou priamo na Vašu adresu, ktorú nám pošlete do správy po Ladies Night. Dámy, toto bude jednoducho iné, zaujímavé a vzrušujúce. Bude to Live, bude to nové, nepoznané. Myslíme, že historicky budeme prví, ktorí budú vysielať pánske striptízové vystúpenia naživo, celé 2 hodiny. Nezmeškajte jedinečnú príležitosť byť s nami. Bude to na veľmi profesionálnej úrovni s filmovým štábom a profesionálnymi striptérmi.

Hlavným organizátorom akcie je RR company.

 

LADIES NIGHT U TEBA DOMA 2021 - videopozvánka

Video z LEN PRE ŽENY TOUR 2019:

Videá z LEN PRE ŽENY TOUR 2016:

Tom Kave promo video: