Ročný online kurz - "Angličtina bez bifľovania". Osvojte si jazyk ako malé dieťa!

Ročný online kurz - "Angličtina bez bifľovania". Osvojte si jazyk ako malé dieťa!
51x kúpené

Angličtina prirodzene a bez bifľovania.

Online kurz "Angličtina bez bifľovania" - stačí 15 minút denne je založený na prevratnej metóde učenia sa cudzieho jazyka, na metóde Imitum. Cudzí jazyk sa teda učíte tak, ako malé dieťa - teda napodobňovaním. Začnete anglicky nielen perfektne rozumieť, hovoriť, ale aj hlavne myslieť!

Zabudnite na bifľovanie slovíčok a gramatiky! To sa neučí ani malé dieťa. Rovnako ako ono, aj vy budete najprv len počúvať a prirodzene sa vám gramatické javy i slovíčka začnú spájať s rôznymi predstavami či situáciami a tak ich začnete ovládať. A nielen gramatiku a slovíčka. Kto totiž ovláda angličtinu, ovláda svet!

anglictina

V skratke

 • zľava na ročný online kurz "Angličtina bez bifľovania" pre 1 osobu 
 • pre štúdium vám stačí len počítač a pripojenie k internetu
 • 5 x rychlejšie než iné metódy výuky
 • založené výhradne na počúvaní rodených rečníkov (z USA a Veľkej Británie)
 • pre všetky úrovne pokročilosti
 • výuka vlastnou metódou Imitum (cez 3 milióny používateľov po celom svete)
 • metóda vychádza z princípu učenia sa u detí
 • využívanie logickej, nie mechanickej pamäte
 • 15 minút denne stačí (študovať ale môžete ako dlho chcete)

 

anglictina

Platnosť kupónu

do 31.07. 2014

Podmienky

 • kupón platí na ročný online kurz "Angličtina bez bifľovania"
 • ​počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • Pre aktiváciu kurzu kliknite TU. Uveďte číslo vášho kupónu, vaše meno a e-mailovú adresu, kam chcete poslať prihlasovacie údaje. Následne získate prístup do kurzu na 1 rok. Aktivácia kurzu vám bude potvrdená e-mailom, v ktorom obdržíte prihlasovacie údaje do kurzu.
 • kurz je určený pre PC a notebooky s OS Windows, nie je určený pre smartfóny a tablety
 • 100% garancia vrátenia peňazí v prípade, že preukázateľne nedôjde k zlepšeniu
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

Euvit, s.r.o.

 
Klimentská 1216/46
110 00 Praha 1
 
telefón:
+420 270 005 525
 

V cene kupónu za 34,99€ je zahrnuté:

 • ročný online kurz "Angličtina bez bifľovania"

 

Pre aktiváciu kurzu kliknite TU. Uveďte číslo vášho kupónu, vaše meno a e-mailovú adresu, kam chcete poslať prihlasovacie údaje. Následne získate prístup do kurzu na 1 rok. Aktivácia kurzu vám bude potvrdená e-mailom, v ktorom obdržíte prihlasovacie údaje do kurzu.

Kurz je určený pre PC a notebooky s OS Windows, nie je určený pre smartfóny a tablety.

 

Online kurz "Angličtina bez bifľovania“  – stačí 15 minut denne

Ako sa naučiť anglicky a netrápiť sa zbytočným bifľovaním slovíčok a gramatiky? Jednoducho! Stačí si uvedomiť spôsob, ktorým si jazyk osvojuje malé dieťa. Skrátka počúva reč dospelých a snaží sa ju napodobňovať. Takto naučíme anglicky aj vás! Našim hlavným cieľom totiž nie je iba naučiť vás angličtinu, ale predovšetkým to, že začnete anglicky perfektne rozumieť, hovoriť a hlavne myslieť!

Práve tu väčšina metód učenia cudzích jazykov zlyháva. V kurzoch sa bežne používá klasická gramaticko-prekladová metóda, ktorá je častá i v školách (potrebné podotknúť, že málokomu vyhovuje). Angličtina bez bifľovania oproti tomu používá vlastnú metódu Imitum (z latinského imitatio = napodobňovanie), ktorá je založená na počúvaní a napodobňovaní. Imitum vycháza z vedeckých poznatkov, z ktorých niektoré podporilo i UNESCO.

anglictina

 

Ako prebieha výučba

Angličtinu bez bifľovania najprv len počúvate (aktívne i pasívne). To tvorí 60 - 80 % vlastnej výuky. Postupne sa vám predstavujú rôzne situácie i prostredia a vy prirodzene spoznávate nové slovíčka a spojenia. S porozumením viet, ktoré počujete, vám pomôže doslovný (slovníkový) preklad. Vďaka tomu, že pri vetách nie sú gramaticky správne slovenské vety, ale iba preklady slovíčok, pochopíte, ako funguje angličtina. Postupne sa naučíte v angličtine tvoriť vety aj myslieť.

Keď budete rozumieť významu viet a napočúvate melódiu angličtiny, začnite si vety opakovať. Najprv len „v duchu“ a neskôr napodobňujte nahlas, aby ste sa počuli a zvykli si angličtinu používať. Svoju výslovnosť neustále porovnávajte s rodeným rečníkom. Veľmi skoro zistíte, ako sa vaša výslovnosť zlepšuje. Výučba pripomína obľúbenú zábavu v štýle karaoke. Vetu, ktorú počujete zároveň vidíte, vrátane zvýraznenia práve vyslovovaných slovíčok.

Nejde o to naučiť sa gramatiku, tá totiž v praxi nie je potrebná! Malé deti tiež hovoria bez znalosti gramatiky. Metóda Imitum klade velký dôraz na prirodzenosť, a preto je veľmi podobná tomu, ako sa malé deti učia svoj materinský jazyk – počúvajú a napodobňujú. Rovnako je to so slovíčkami a ich učením spamäti.

Pri štúdiu metódou Imitum nezáleží na kvalite mechanickej pamäti (používa sa práve pri bifľovaní a s vekom táto pamäť značně klesá). Metóda Imitum využívá logickú pamäť, ktorá sa s pribúdajúcim vekom naopak zlepšuje! Slovíčka i gramatické javy sa uložia do pamäti v kontexte slovných spojení, viet a tém.

Iné metódy zväčša gramatiku vyučujú a bifľovaniu sa ich študenti nevyhnú. Pokiaľ sú starší, môže im to robiť problémy. Výuka nie je tak efektívna a starší ľudia strácajú chuť sa jazyk i naďalej učit. To ale u angličtiny metódou Imitum nehrozí. Nespornou výhodou Angličtiny bez biflování je, že kurzy pripravili a nahovorili rodení rečníci z USA a Veľkej Británie. Tým je zaistená správna výslovnosť a pestrosť prízvuku.

anglictina

Viac ako 3 milióny užívateľov metódy Imitum po celom svete potvrdzuje, že metóda funguje. Preto si môžeme dovoliť navrhnúť záruku vrátenia peňazí v prípade, že by sa vaša angličtina pri štúdiu metódou Imitum nezlepšila. Žiadne vstupné testy ani certifikáty nemáme. Kurz je postavený tak, že je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých a hlavným cieľom je naučiť sa v angličtine aj myslieť. Kurz je nahovorený rodenými hovorcami a štúdium je založené na pravidelnom počúvaní a hlavne používaní logickej pamäte. Dôležité je vedieť angličtinu použiť, dohovoriť sa a rozumieť v cudzích krajinách alebo pri komunikácii s cudzincom.

Prihlasovacie údaje sú platné po celý rok od ich poslania. Zákazník sa môže prihlásiť kedykoľvek, na ako dlho chce a z akéhokoľvek počítača alebo notebooku s operačným systémom Windows.

Spojili sme vedecké poznatky z lingvistiky, psychológie a neurológie s modernými multimediálnymi technológiami a vyvinuli sme už zmienenú metódu Imitum. Na základe ich testovania a skúseností našich zákazníkov si trúfame tvrdiť, že metóda Imitum dokáže naučit anglicky naozaj každého – bez ohľadu na talent či vek. Tu nájdete návod k štúdiu a skúšobnú demoverziu zadarmo.