Sušienky pre psy Carna4 Flora Snacks - chutná a výživná maškrta bez syntetických prísad

12x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás za 3 dni od úhrady; položky skladom za 1 pracovný deň)

Slovenská pošta

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás za 3 dni od úhrady; položky skladom do 2 pracovných dní)

Zásielkovňa

1,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(osobný odber za 3 dni od úhrady; položky skladom nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Na sklade do 3 dní od úhrady

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Chrumkanie pre chlpáčov

Máte radi niečo chrumkavé na desiatu alebo olovrant? Doprajte takú dobrotu aj svojmu psíkovi! Sušienky Carna4 Flora Snacks sú maškrta vyrobená z čisto prírodných surovín, bez pridania umelých prísad. Obsahujú kuraciu pečeň a naklíčené semená, ktoré dodávajú potrebné živiny. Či už v podobe odmeny alebo doplnku k bežnej strave, keksíky Carna4 obohatia jedálniček a posilnia zdravie vášho psa!

V skratke

 • zľava na sušienky pre psy
 • bez skrytej chémie a syntetiky
 • zásobujú telo probiotikami, enzýmami, vitamínmi a minerálmi z poctivých surovín
 • sú skvelým doplnkom k surovej strave, doma varenému jedlu alebo bežným granulám
 • obsahujú veľké množstvo omega-6 a omega-3 mastných kyselín - všetko z prírodných ingrediencií
 • kanadský výrobca Carna4
 • sme výhradným distribútorom pre Slovensko

 

Platnosť kupónu

do 31.12. 2019

Výhody Tovaru Extra

 • tovar z tejto ponuky je expedovaný priamo zo skladu ZaMenej.sk
 • garantujeme vašu spokojnosť
 • tovar pri balení kontrolujeme, odosielame ho nepoškodený
 • 2-ročná záruka a 14 dní na vrátenie
 • kupóny slúžia len ako potvrdenie o úhrade, nie je nutné ich tlačiť ani posielať
 • možnosť nakombinovať produkty z celej sekcie Tovar EXTRA a získať poštovné zdarma
VIP Klub Zvieratkovo

Staňte sa členom VIP Klubu Zvieratkovo

Aj vy patríte medzi majiteľov domácich zvierat, ktorí doprajú svojim miláčikom kvalitnú stravu, pamlsky, výstroj, hračky, pelechy a inú výbavu?

Dostávajte prednostne informácie o limitovaných či akciových ponukách a tiež príležitostné špeciálne bonusy a zvýhodnenia.

Ako sa stanem členom?
 • členom sa môže stať každý návštevník ZaMenej.sk
 • stačí sa prihlásiť svojím e-mailom

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk

Hodnotenia zákazníkov

ZaMenej.sk Produkty

Excelentné

5 z 5 (1x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (1 / 1)

 • 5
  1
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Carna 4 Flora Snacks

Zásobujú telo probiotikami, enzýmami, vitamínmi, minerálmi a veľkým množstvom omega-6 a omega-3 mastných kyselín. Sú výborným doplnkom k surovej mäsitej strave, doma varenému jedlu alebo na vylepšenie bežného krmiva. Maškrty pomáhajú pri problémoch so zažívaním, nepravidelnou stolicou, suchou svrbiacou pokožkou, pri zápaloch uší, bolestiach kĺbov.

Vďaka svojmu zloženiu a spôsobu spracovania dochádza u výrobkov Carna4 k samokonzervácii. Sú vyrobené krátkym pečením a následným sušením. Carna4 Flora Snacks sú zdravá pochúťka, vyrobená len z vyklíčených semien, čerstvej pečene, bôbu obyčajného a sladkých zemiakov. Obsahujú garantované množstvo živých probiotických kultúr (18 mld. KTJ / kg) a enzýmov (1 milión U / kg); efektívnej dávky 12 esenciálnych vitamínov a minerálov, veľké množstvo omega-6 a omega-3 mastných kyselín - všetko z prírodných ingrediencií.

Pridanie bôbu obyčajného je inovatívna alternatíva k zemiakom či sušenému hrášku v tomto najmodernejšom krmive . Pri procese rýchleho pečenia sa bôb obyčajný stáva vysoko stráviteľným a bezpečným zdrojom minerálov - najmä horčíka, draslíka, kyseliny listovej, zinku, vitamínov vrátane niacínu (B3), tiamínu (B1), A, C, K a beta karoténov.

Doprajte svojmu psovi zdravú odmenu v odporúčanej dávke 1 ks na 2,3 kg váhy psa. Dostane tak bohatú dávku kvalitných živín, ľahko vstrebateľných vitamínov a minerálov - to všetko z čistých potravín, bez pridaných syntetických prísad. Je to skvelý doplnok k surovej strave alebo kvalitné vylepšenie bežného krmiva.

Produkty Carna4 výrazným spôsobom obmedzujú vznik zubného kameňa.

 

Zloženie: čerstvá kuracia pečeň 25%, naklíčené semená jačmeňa, naklíčené ľanové semená, bôb obyčajný, sladké zemiaky, naklíčená šošovica, naklíčený hrach. A nič viac, žiadna skrytá chémia ani syntetika.

Naklíčené semená v receptúrach krmív Carna4 výrazným spôsobom zvyšujú množstvo potrebných vitamínov a minerálov. Zvyšujú objem antioxidantov a pomáhajú tak bojovať proti voľným radikálom spôsobujúcim závažné ochorenia. Prispievajú k vylučovaniu toxínov z tela. Podporujú rast probiotík, ktoré pomáhajú udržiavať tráviaci trakt čistý a zdravý. Zlepšujú pohyblivosť vďaka veľkému množstvo omega-3 mastných kyselín. Naklíčené semená sa označujú ako superpotravina, pretože majú vysoký obsah látok, ktoré prospievajú zdraviu. Naklíčené semená nepatria medzi obilniny.

Každá vyrobená dávka Carna4 je testovaná na prítomnosť 15 rôznych patogénov a toxínov. Žiadna vyrobená dávka neopustí výrobňu bez dôkladnej kontroly.

 

Pokyny pre kŕmenie: Na vyváženie mäsitej stravy, doma varenej stravy alebo bežných granúl, podávajte jednu sušienku na 2,3 kg hmotnosti psa/deň. Polovičné množstvo sušienok môže byť podané ako zdravá desiata, ktorá ponúka porovnateľnú potravinovú výživu ako plná vyvážená strava. Metabolizovateľná energia (kalórie): 3950 kcal / kg alebo 14 kcal / sušienka. Uchovávajte v chlade a suchu. Minimálna trvanlivosť a výrobná šarža sú uvedené na obale.