Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 89 do 239

7x kúpené

Donovaly žijú nielen v zime

Na Nízke Tatry môžete mať tie najvyššie nároky - všetky budú do bodky naplnené na dovolenke v Nízkych Tatrách. Dedinka Donovaly, ktorá je učupená medzi dvoma národnými parkmi je dobre známa vďaka nášmu top lyžiarskemu stredisku. Niekoľko dní v tejto lokalite vás presvedčí, že sa tu dá prežiť aj bezchybný jarný pobyt či letná dovolenka. Z pohodlia Apartmánového domu Tatran to je iba na skok do Fun Arény Donovaly, kde na vás čaká množstvo adrenalínových atrakcií vrátane tobogánovej bobovej dráhy. Spleť turistických trás s nádhernými výhľadmi azda ani netreba pripomínať. Príďte sa zrelaxovať a načerpať novú energiu - v Donovaloch je jej neobmedzene! :)

2 osoby, 3 osoby, 4 osoby 3 dni, 4 dni, 7 dní Bez stravy Apartmán Vlastná doprava 3* WiFi, Parkovanie, Pre rodiny

V skratke

 • zľava na pobyt v Apartmánovom dome Tatran pre 4 osoby
 • nadštandardne vybavené apartmány
 • príjemné, pokojné a bezpečné prostredie pri lese
 • ideálne na rodinnú dovolenku s deťmi
 • množstvo atrakcií v okolí

Platnosť kupónu

do 31.10. 2017

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu si overte dostupnosť termínov na recepcii
 • potrebná rezervácia pobytu vopred na telefónnom čísle: +421 911 667 663 alebo na e-mail: zlavomax@gmail.com, pri rezervácii uveďte číslo a heslo kupónu
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne

Poskytovateľ

Alpha shop s.r.o.

 

1. mája 166/5
Trenčín 911 01
 
Telefón:
0911 667 663

 

Adresa apartmánu:

APARTMÁNOVÝ DOM TATRAN

Donovaly 802 

976 39 Donovaly

 

 

 

Na výber máte:

pobyty mimo hlavnej sezóny s platnosťou v termíne 01.05. - 04.07. a 04.09. - 31.10.2017:

 • pobyt pre 4 osoby na 3 dni (2 noci) za 89 €
 • pobyt pre 4 osoby na 4 dni (3 noci) za 119 €
 • ​pobyt pre 4 osoby na 7 dní (6 nocí) za 229 €

 

pobyty mimo hlavnej sezóny s platnosťou v termíne 05.07. - 03.09.2017:

 • pobyt pre 4 osoby na 3 dni (2 noci) za 99 €
 • pobyt pre 4 osoby na 4 dni (3 noci) za 129 €
 • ​pobyt pre 4 osoby na 7 dní (6 nocí) za 239 €

 

 

V cene každého kupónu pre 4 osoby je zahrnuté:

 • ubytovanie na 2, 3 alebo 6 nocí, podľa zvoleného variantu
 • miestne poplatky
 • parkovanie
 • Wi-Fi pripojenie
 • hygienické potreby a osušky

 

Apartmánový dom Tatran - Donovaly

Apartmánový dom Tatran Donovaly je obklopený národnými parkmi Veľká Fatra a Nízke Tatry. V celej budove môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet.

V apartmáne s rozlohou 40 metrov štvorcových je vám k dispozícii obývací priestor a samostatná izba s 2 lôžkovou posteľou. Obývacia časť je vybavená satelitnou LCD TV (25 programov), DVD prehrávačom a rozkladacou sedacou súpravou (2 lôžka). V apartmáne sa nachádza i vlastná kúpeľňa s WC a so sprchovým kútom a kompletne vybavená kuchyňa (dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička). 

Autobusová zastávka a detské ihrisko sú vzdialené 100 metrov. Priamo v dome sa nachádza reštaurácia Sivý Vlk, v ktorej si môžete doobjednať aj raňajky

 

Tipy na výlet:

Fun Aréna Donovaly

Obľúbené miesto zimného odpočinku a zábavy na lyžiach či snowboarde PARK SNOW Donovaly sa v lete premieňa na adrenalínové centrum zábavy Fun Arénu Donovaly so svojou najväčšou atrakciou – tobogánovou bobovou dráhou, lanovým centrom a lezeckou stenou (najväčšími svojho druhu na Slovensku), bungee trampolínami, 8-stanoviskou trampolínou, detským lanovým centrom a nafukovacím hradom. Toto všetko len 300 m od apartmánu.

Habakuky

Netradičná mini-dedinka pre všetkých, ktorí chcú zažiť atmosféru slovenských ľudových rozprávok. Tvoria ju domčeky a atrakcie v štýle ľudovo-fantazijnej architektúry s odkazom na rozprávky Pavla Dobšinského. Areálu dominuje Škrupinový zámok s jazierkom, amfiteáter s kapacitou cca 200 osôb či obchodný dom KÚRNIK ŠHOPA SENTER. V prevádzke od mája do septembra. Vzdialenosť od apartmánu cca 200 metrov.

Donovalský pivovar

Nachádza sa približne 500 metrov od apartmánu. Unikátny pivovar ponúka milovníkom hôr osobitú skupinu pív, z ktorej je každá jedno výnimočná. Okrem reštaurácie s možnosťou vychutnávania si piva s kulinárskym zážitkom, ponúka ešte viac. Čerstvé pekárenské výrobky z vlastnej pekárne a útulnú kaviareň. Donovalský pivovar sa zrodil v krásnych, no drsných horách stredného Slovenska. Jeho život sa začal odvážnym a pritom tak prostým odhodlaním: už od počiatku variť poctivé pivo. Hory sa nedajú oklamať, poddajú sa len silným a šikovným. Tak sa aj skutoční pivári nedajú vodiť za nos. Spoľahlivo rozoznajú kvalitné a jedinečné – jednoducho poctivé pivo.

Harmanecká jaskyňa

Nachádza sa v Harmaneckej doline asi 13 km od apartmánu. Ku vchodu jaskyne sa návštevník dostane po serpentínovom náučnom chodníku. Jaskyňa je dlhá 2650 m, z toho pre verejnosť je sprístupnených 720 m. Obrovské pagodovité útvary v jaskyni dosahujú výšku až 12 m. V jaskyni okrem primitívnych rastlín žije aj 10 druhov netopierov.

Kúpele Brusno

Sú 15 km od apartmánu ich základným liečebným prostriedkom je kúpeľ v minerálne vode, ktorá tvorí základ pre liečebné procedúry v kúpeľoch vo forme vaňového, sedacieho kúpeľa a formou pitnej kúry. Významný terapeutický účinok majú klasické, reflexné, podvodné masáže, rehabilitačné plávanie, vodoliečebné a elektroliečebné procedúry. Dôležitou súčasťou terapie je liečebný telocvik v individuálnej a skupinové forme.

Bešeňová

Bešeňová je ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok spoznáte v náručí čarokrásnej prírody Liptova silu jedinečnej geotermálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne pôsobí na psychiku. V dedinke sa nachádza aj areál GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ.