Nanopodložky do auta, ktoré "skrotia" gravitáciu a vám už nič nespadne! Na výber dva druhy

 Nanopodložky do auta, ktoré "skrotia" gravitáciu a vám už nič nespadne! Na výber dva druhy

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 1,99 do 3,99

36x kúpené
Nanopodložka s priľnavým povrchom 60%
Nanopodložka so stojanom na smartfón 60%

Záračný pomocník do vášho auta

Ak nemáte kde odložiť svoj mobil, okuliare, navigáciu či iné drobnosti, vyskúšajte magickú podložku, ktorá prekonáva zemskú príťažlivosť. Využijete ju vo svojom aute, domácnosti i kancelárii a vďaka jej priľnavému povrchu na sebe udrží veci i kolmo. Alebo vás viac očarí nanopodložka s držiakom na GPS pre poriadok na palubovke vášho auta? Výber je len na vás! :-)

V skratke

 • zľava na nanopodložku s priľnavým povrchom alebo so stojanom na smartfón
 • vyrobená s využitím najmodernejších technológií
 • nezanecháva po sebe žiadne stopy
 • vhodná na akýkoľvek povrch
 • bez problémov udrží mobil, navigáciu, slnečné okuliare a iné drobnosti

 

Platnosť kupónu

do 31.01. 2016

Podmienky

 • po obdržaní kupónu nie je potrebná dodatočná objednávka, tovar vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 1 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí max. na 2 kupóny

Poskytovateľ

InterSale s.r.o. 

 
1. mája 166/5
911 01 Trenčín

Telefón:
+421 911 199 288

V cene kupónu za 1,99 € je zahrnuté:

 • nanopodložka s priľnavým povrchom

V cene kupónu za 3,99 € je zahrnuté:

 • nanopodložka so stojanom na smartfón

 

Nanopodložka

Unikátna podložka predstavuje skok v inovácií materiálu. Je vyrobená podľa posledných poznatkov vedy za využitia najmodernejšej technológie. Je jedinečná svojou schopnosťou prakticky sa udržať na akomkoľvek povrchu.

Na dotyk je lepkavá, ale nezanecháva žiadne stopy, či už na prístrojovej doske automobilu, alebo na veciach, ktoré si na ňu odložíte. Podložka neobsahuje žiadne lepidlo ani chemické látky a nie je magnetická.

 

 

Pri znížení priľnavosti podložky, ju treba opláchnuť iba čistou vodou. Nepoužívajte žiadne chemické prostriedky, mohlo by dôjsť k narušeniu povrchu podložky. Po umytí nechajte podložku vyschnúť, čím opäť získa svoje vlastnosti a bude opäť ako nová.

Je odolná voči slnečnému žiareniu a vode. Unikátna podložka je vyrobená zo špeciálneho syntetického materiálu a dokáže nevídané veci:

 • je vhodná na prístrojovú dosku vášho automobilu napríklad na udržanie mobilu, navigácie, slnečných okuliarov, mincí a akýchkoľvek iných drobností
 • predmety v kolmej polohe spoľahlivo držia
 • po podložke neostávajú žiadne stopy, pretože neobsahuje žiadne lepidlo
 • vhodná aj ako darček

 

Nanopodložka so stojanom na smartfón

Nanopodložka na bežné používanie v automobiloch. Na podložku si môžete dať svoje kľúče, slnečné okuliare, mobilný telefón, cigarety, mince a ďalšie drobné veci, aby sa zabránilo ich spadnutiu pri jazde. Do držiaka si môžete dať mobilný telefón (GPS) zvisle na sledovanie mapy počas jazdy.

 

 

Je jedinečná svojou schopnosťou prakticky sa udržať na akomkoľvek povrchu. Na dotyk je lepkavá, ale nezanecháva žiadne stopy na prístrojovej doske automobilu. Podložka neobsahuje žiadne lepidlo ani chemické látky a nie je magnetická.

Pri znížení priľnavosti podložky ju treba opláchnuť iba čistou vodou. Nepoužívajte žiadne chemické prostriedky, mohlo by dôjsť k narušeniu povrchu podložky. Po umytí nechajte podložku vyschnúť a opäť získa svoje vlastnosti – bude znovu dobre držať.

 

Špecifikácia:

rozmery výrobku: 155 x 100 x 20 mm
materiál: PVC
farba: čierna