Multifunkčné rukavice Aegis Grip na fitness, crossfit, bicykel či manuálnu prácu - ochráňte dlane pred mozoľmi

Táto ponuka má 3 varianty.

2x kúpené
1 pár rukavíc Aegis Grip - veľkosť S (dĺžka pod 10 cm) 56%
1 pár rukavíc Aegis Grip - veľkosť M (dĺžka 10 - 12 cm) 56%
1 pár rukavíc Aegis Grip - veľkosť L (dĺžka nad 12 cm) 56%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,50€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Choďte do všetkého naplno

Ak sa vám niekto posmieva, že málo makáte, pretože nemáte mozole, pokojne to môžete ignorovať. Mozole totiž zďaleka nie sú výsledkom tvrdej práce, ale skôr nerozumného uvažovania. Vyhýbajte sa im oblúkom s inovatívnymi multifunkčnými rukavicami Aegis Grip, ktoré ochránia vaše dlane. Využijete ich pri tréningu vo fitness centre, crossfite, na bicykli či motorke a v lete napríklad pri pádlovaní. Zaiste si ich však navlečte aj pri manuálnych prácach - napr. pri rúbaní dreva či odhadzovaní snehu. Rukavice zlepšujú úchop, tlmia vibrácie a chránia dlaň. To vám umožní podať ešte lepší výkon a ísť do toho naplno. Správnych chlapov totiž nerobia mozole - predchádzajte im skvelou vychytávkou priamo zo Slovenska!

V skratke

  • zľava na multifunkčné ochranné rukavice Aegis Grip
  • zlepšujú uchytenie
  • tlmia vibrácie
  • chránia dlaň
  • ideálne na tréning vo fitness, crossfit či na manuálne práce
  • príjemný penový materiál zabraňuje vzniku pľuzgierov
  • výrobok vymyslený a vyrábaný na Slovensku

Platnosť kupónu

do 20.12. 2016

Podmienky

  • objednávku u poskytovateľa už nemusíte vykonávať - tovar vám bude doručený automaticky do 5 pracovných dní od odoslania objednávky
  • poštovné a balné v rámci SR 1,50 € sa automaticky pripočíta k cene kupónov a platí na max. 2 kupóny

Poskytovateľ

Aegisgrip.sk

 

Vrlíkova 1884/72
031 01 Liptovský Mikuláš
 
Telefón:
0902 622 604
 

O čom to je?

Pri práci, ako aj pri športe potrebujeme svoje ruky chrániť. Rukavice Aegis Grip sú inovatívny produkt, ktorý posunie vaše výkony ďalej. Aegis budú tvoriť váš štít, s ktorými bude väčšina športv a činností príjemnejšie a vy sa budete môcť sústrediť iba na svoj výkon.

Stanú sa súčasťou vašej výbavy vo fitku, na vode, na bicykli, pri práci v záhrade a iných špeciálnych činnostiach. Ide o jednoduché, ale efektívne riešenie ochrany vašich rúk.

Pre koho sú určené?

Odporúčame pre športy, ako je fitness, crossfit, bicyklovanie, motocross, pádlovanie, windsurfing, ale aj ďalšie činnosti, ako napríklad práca v záhrade, rúbanie dreva a iný druh práce, pri ktorom hrozí výskyt pľuzgierov. Aegis chráni vaše dlane, znižuje vibrácie prenášané na ruky a zlepšuje úchop športových nástrojov a náradia.